Klomen kullananlar bakabilirmi?

Ruyaaam123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
1.475
1.625
Merhaba arkadaşlar
1 buçuk yıllık evliyim evlendiğimizden beri çocuk istiyoruz bunun için doktora gittik doktorum 1 yıl olmazsa bakarız 1 yıl süresi var dedi bizde bu süreçte kendimiz denedik sonra 1 yıl olunca tekrar gittik dr. Hormon testleri yapıldı hiçbir sıkıntı çıkmadı sonra doktorum hastayken 4. Yada 5. Günü gel dedi hasta oldum ve gittim ultrasonla baktı net birşey demedi tekrar bidahaki hastalığında gel dedi toplam 3 ay hastayken gittim sonunda poliskitlik over var ama bu gebeliğine engel değil sadece hemen gebe kalmanı erteler dedi sonra bana klomen verdi bunu adetin 5. Günü 5 gün günde 1 tane iç dedi bitince gel bakalım dedi 6. Günü gittim 3 tane yumurtam olduğunu 2 tanesi 14mm 1 tanesi 13mm olduğunu söyledi ve ilişki yasak dedi 5 gün sonra gel dedi gittim yumurtalarım olgunlukta ve 22mm olmuşlar ama ilişki öneremem çoğul gebelik olma ihtimali var riskli dedi 2 gün sonra gel karar verelim dedi 2 gün sonra gittik tekra yumurtamın biri çatlamış sana çatlatma iğnesi yapmamıza gerek yok dedi 2 yumurta kalınca ilişki önerdi bugun 9.gün hastalığımada 8 gün kaldı arada belirtiler hissediyorum ama kendimi kapdırmakta istemiyorum benim gibi olanlar var mı çok uzun yazdım ama size anlatmak istedim.. 🥺 Cevap verirseniz mutlu olurum🥰

Ben 9 yil once polikistik overden dolayi klomen tedavisine basladim 5 gun kullandim dr 15.gun iliski olmali dedo 6.gun igne vurulacakti fakat ben vurdurmak istemedim nedense oluruna biraktim zaten buyumus yumurtamda vardi klomen ictigim icin 1 ay sonra cift cizgiyi gorduk cok sukur hatta oyle bir tedavi etmis ki 18 ay sonra birdaha korundugum halde hamile.kaldim suan 3.ye hamileyim :)))

Ben 9 yil once polikistik overden dolayi klomen tedavisine basladim 5 gun kullandim dr 15.gun iliski olmali dedo 6.gun igne vurulacakti fakat ben vurdurmak istemedim nedense oluruna biraktim zaten buyumus yumurtamda vardi klomen ictigim icin 1 ay sonra cift cizgiyi gorduk cok sukur hatta oyle bir tedavi etmis ki 18 ay sonra birdaha korundugum halde hamile.kaldim suan 3.ye hamileyim :)))
Allah analı babalı büyütsün gerçekten çok mutlu oldum bu bana umut oldu gerçekten cevap verdiğin için teşekkür ederim :) 🥰 inşallah bende hamiş olurum bide bişi sorabilirmiyim belirtilerin var mıydı nelerdi?
Ben kaç gündür sol kasığımda batma var
Ağzımda tatsızlık var hiçbir şey tat alamıyorum
Göğüs uclarım acıyor

Gogus uclarina yikanirken su bile degince aciyor camasirimi cikarinca izdirap cekiyordum ani hareketlerde kasikta batma regl olacakmis.gibi kasik kramplari ve surekli uyku hali vardi sabah ise gitmek icin uyanamiyordum surekli acikiiyor sacma sapan seyler yiyordum akabinde test yaptim pozitif cikti klomen cok kuvvetli bir ilac

Şuan bende öyleyim canım sanki hasta olcakmışım gibi bi has var ama 7 gün var daha 2 yada 1 gün kala hasta olacağımı anlıyordum şimdi ise ona benzer hisler aniden batmalar esnerken bianda kasımın acıması bende iştah kaybı var bişiler canım istiyor ama yiyemiyorum tat alamıyorum 7 gün önce bunlar belli olur mu hamilemiyim acaba çok merak ediyorum hergün illa bi belirti gibi bişiler hissediyorum inşallah pisikolojik değildir. 🙁🥺Eşim 2-3 gün sonra test alalım yap dedi ama ben olmaz dedim negatif çıkarsa diye bide gecikme yaşamadan sonuç net çıkmaz diye

Şuan bende öyleyim canım sanki hasta olcakmışım gibi bi has var ama 7 gün var daha 2 yada 1 gün kala hasta olacağımı anlıyordum şimdi ise ona benzer hisler aniden batmalar esnerken bianda kasımın acıması bende iştah kaybı var bişiler canım istiyor ama yiyemiyorum tat alamıyorum 7 gün önce bunlar belli olur mu hamilemiyim acaba çok merak ediyorum hergün illa bi belirti gibi bişiler hissediyorum inşallah pisikolojik değildir. 🙁🥺Eşim 2-3 gün sonra test alalım yap dedi ama ben olmaz dedim negatif çıkarsa diye bide gecikme yaşamadan sonuç net çıkmaz diye
Gogus uclarina yikanirken su bile sabah ise gitmek icin uyanamiyordum surekli acikiiyor sacma sapan seyler yiyordum akabinde test yaptim pozitif cikti klomen cok kuvvetli bir ilac
Gogus uclarina yikanirken su bile degince aciyor camasirimi cikarinca izdirap cekiyordum ani hareketlerde kasikta batma regl olacakmis.gibi kasik kramplari ve surekli uyku hali vardi sabah ise gitmek icin uyanamiyordum surekli acikiiyor sacma sapan seyler yiyordum akabinde test yaptim pozitif cikti klomen cok kuvvetli bir ilac

Erken gebelik testleri var bir.alip deneyin isterseniz bana da haber verirsiniz merak ettim

Hangi şehir hangı doktor acaba.

X