Klomen Kullananlar bilgi verebilir mi kaç gün kullandı sonuç ne oldu hamile kalan var mı ?

Dün gece test yaptım kızlar çok silikti bu sabah biraz daha belirgin olmuş anlamadım kana gitmek istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye 🤷🏻‍♀️
Canim ikinci cizgin var insllah kanda cikar rabbim saglikla ilerlemeyi nasip etsin🤲

Banada ikidir folidoce veriyor burda baktım iyi diyorlar baya kullananda olmuş b12 var içinde bide inşallah iyidir daha öncede inofolic combi kullanmıştım pko olduğum için o pahalıydı bu daha uygun fiyatlı bide
Hala folidoce kullanıyor musun bende yeni başladım işe yarıyor mu

Evet bana da doktor verdi gebelik planlıyorum diye ilk 3 ay kullanıcam bakalim ilk kutuya başladım
Bana diğerleri ağır gelmişti folbiol kullanmıştım daha önce bu daha hafifmiş o yüzden de verdi doktorum canım hamile kalmaya faydası varmı bilmiyorum ama inşallah faydası olur onada

Canım senin ne oldu sonuç?
Bu ay gitmedim tekrardan canım 2 gündürde kasıklarım ağrıyor noluyor bilmiyorum c life varya ona başladım eğer olmazsa yine kendiliğinden gelecek ay tekrar yumurta çatlatma tedavisi aşılama yaptıracam bide ama inşallah gerek kalmaz bunlara sen naptın nasılsın canım

Bu ay gitmedim tekrardan canım 2 gündürde kasıklarım ağrıyor noluyor bilmiyorum c life varya ona başladım eğer olmazsa yine kendiliğinden gelecek ay tekrar yumurta çatlatma tedavisi aşılama yaptıracam bide ama inşallah gerek kalmaz bunlara sen naptın nasılsın canım
Yaa en son adet gördün mü sen unuttun ben kusura bakma, ben de bata 10 gün beklemedeyim

Yaa en son adet gördün mü sen unuttun ben kusura bakma, ben de bata 10 gün beklemedeyim
Olsun kuzum önemli değil 27. Günde olmuştum geçen ay iğne ile bu ayda erken olursa benimde 13 gün var kasık ağrılarım oluyor yumurtlama ağrısı ise bebek olmazsa yine erken olacak galiba adet oda bişey benim için 50 günde bir oluyordum çünki ben

Olsun kuzum önemli değil 27. Günde olmuştum geçen ay iğne ile bu ayda erken olursa benimde 13 gün var kasık ağrılarım oluyor yumurtlama ağrısı ise bebek olmazsa yine erken olacak galiba adet oda bişey benim için 50 günde bir oluyordum çünki ben
50 gün normal değil zaten, hormonlar dengeleniyor İnş bu ay tutar

Ay hadi hayırlı olsun sağlıkla al kucağına darısı bizlere inşallah dua et benimde olsun pzts kontrol var belki banada iğne verir nasil artık iğneden sonra ilişki sıklığı nasıl olmalı yada Klomen hap içerken ilişki sıklığı bilgi verir misin rica etsem
İğnenin vurulduğu gün ve ondan sonra 2 günde ilişki olcak bende klomen kullandım adetimin 3. Günü başladım iki iki aldım ilacı sabah akşam daha sonra iğne yapıldı bu günde test yapcam iğne yapılalı 15gun oldu 3gun de âdetim geçti

İğnenin vurulduğu gün ve ondan sonra 2 günde ilişki olcak bende klomen kullandım adetimin 3. Günü başladım iki iki aldım ilacı sabah akşam daha sonra iğne yapıldı bu günde test yapcam iğne yapılalı 15gun oldu 3gun de âdetim geçti
Hadi hayırlısı inşallah hamilesindir bizede ver güzel haberi 🥰 bende Nisanda klomen ve iğne oldum ama olmadı Mayıs ayında klomen içtim iğne vermedi doktor gün aşırı ilişki deneyin dedi 14 Haziran regl günüm hayırlısı artık ama pek ümitli değilim😔

Hadi hayırlısı inşallah hamilesindir bizede ver güzel haberi 🥰 bende Nisanda klomen ve iğne oldum ama olmadı Mayıs ayında klomen içtim iğne vermedi doktor gün aşırı ilişki deneyin dedi 14 Haziran regl günüm hayırlısı artık ama pek ümitli değilim😔
Bu gün test yaptım ama çıkmadı acile gitsem kan tahlili yaparlarmi

X