Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim pek umudum yokk canım ya.. bilmiyorum niye bu kadar umutszum eşimse tam tersi çok umutlu sabah da tersledim onu.. kötü de düşün sonra üzülürsün dedim o da niye sen iyi düşün hep olumsuzsun dedi.. haklı sanırımmm :KK51:

umutsuz olmuyor canım olmsuz düşünceleri kafandan at gitsin. moralimizi yüksek tutuyoruz ve hayırlısıyla bebişleri bekliyoruz. bak olmayacak şeyler oluyor rabbim insanı yoktan var etmedi mi? her şeye gücü yeter. yeter ki sen istemesini bil. bu arada kızlar ilişki sonrası hemen kalkmayın bir süre yatın dr söyledi bana denedim bende. ayrıca sana hiç yakışmıyor bu sözler ariver sen ben negatifi gördüğümde bile olumluyu düşün diyensin.

Son düzenleme:
ben kan tahlilini verdiğim gün normal adet tarihime 1 gün vardı ama burda bir arkadaş bana çat iğnesinden sonra 15 günde kanda ve idararda belli oluyor demişlerdi. ilk idrarı yaptım silik olunca ertesi gün kan verdim işte canım. ama ben dayanamadım kan ertesi gün çıkacak deyince o gün 2 test daha yaptım evde :)
Beklememe gerek yok yok o zaman sendede migde bulantisi agiz kurulugu ve kasiklarda hafif sizlama oluyirmu
En Büyük TÜRKİYE

umutsuz olmuyor canım olmsuz düşünceleri kafandan at gitsin. moralimizi yüksek tutuyoruz ve hayırlısıyla bebişleri bekliyoruz. bak olmayacak şeyler oluyor rabbim insanı yoktan var etmedi mi? her şeye gücü yeter. yeter ki sen istemesini bil. bu arada kızlar ilişki sonrası hemen kalkmayın bir süre yatın dr söyledi bana denedim bende. ayrıca sana hiç yakışmıyor bu sözler ariver sen ben negatifi gördüğümde bile olumluyu düşün diyensin.

doğru diyosun canım :KK17: :KK17: ben hiç kalkmıyorum zaten canım sabaha kadr kalıyom öylee

Beklememe gerek yok yok o zaman sendede migde bulantisi agiz kurulugu ve kasiklarda hafif sizlama oluyirmu
En Büyük TÜRKİYE

kasıklarımdaki sızlamada hafif az kalır canım benim baya canım yanıyor :) mide bulantısını benim hafif geçiriyorum ama ağız kuruluğu çok fazla :) tabi herkeste farklı oluyormuş belirtiler.

doğru diyosun canım :KK17: :KK17: ben hiç kalkmıyorum zaten canım sabaha kadr kalıyom öylee

aynen bende sabaha kadar yatmıştım :) içimde güzel hisler var inşallah hayırlı olacak senin içinde canım. ama bir daha olumsuz cümleler yok. kaç yaşındasın sen? ben 27 yaşındayım ve dr bana sen daha gençsin önümüzdeki ay tedaviye ara verelim demişti mesela :) bak yaş kilo çok önemliymiş bunlara dikkat et tedavini yap gerisi allaha kalmış o hayırlı bir zamanda nasip edecek inşallah :)

Yapmaaa Ariver immm yaaaa :KK20: umutsuzluk yok bu islerdeeee... Hayirlisi ile insallah olucak canim benimm yurekten inan .. sadece guzel mercimeklerimiz gelecekleri gunu bekliyorlarrrrr .. tek bilmedigimiz o gun hangi gun :KK17: Ama her gecen bir ay onun sana yaklasmasini sagliyor bunu da unutmaaaaa :KK16::KK16::KK16: esinin dedigi gibi iyi dusun tatlim .. kotu fikirleri kov kafandan .. zor biliyorum ama kendini biraz da olsa rahatlatmis olursun .. bence esin bunu yapiyorrrr :KK35: :KK36:

Aminnnn insallah canim benimmm ... sen kendine dikkat et simdilerde .. topuklu giyme , kendini usutmeeee :KK16:

topuklu giymemek benim için çok zor olacak ama dikkat ediyorum canım:) ilk defa topuksuz giydim mutfakta çalışan teyze ne garip yürüyorsun dedi :) o kadar alışmışım ki evde sadece 1 çift topuksuzum var ama katlanacağım herşeye yeterki bebiş rahat etsin :)

kasıklarımdaki sızlamada hafif az kalır canım benim baya canım yanıyor :) mide bulantısını benim hafif geçiriyorum ama ağız kuruluğu çok fazla :) tabi herkeste farklı oluyormuş belirtiler.
3 4 gundur kasik ağrısı benimde var migde bulantisi ve agiz kurulugu 10 gecti catlatma ignesi yapıldıktan beri 20 gun olacak nerdeyse

habile arkadaşları tebrik ederim hayırlısıyla kucaklarınada almayı nasip etsin rabbim. Ne güzel bu ayın anneleri çoğaldık :)) allahım herkese nasip ettsin inş

merhaba canım sorunumuz aynı benimde eşimde varikosel var,aşılama ilemi hamile kaldın?biz şimdi klomene başladık?siz kullandınızmı?sence bizde hiç uğraşmadan direkt aşılamamı yaptırmalıyız.çok soru sordum cevap yazarsan çok sevinirim :)

merhaba canım sorunumuz aynı benimde eşimde varikosel var,aşılama ilemi hamile kaldın?biz şimdi klomene başladık?siz kullandınızmı?sence bizde hiç uğraşmadan direkt aşılamamı yaptırmalıyız.çok soru sordum cevap yazarsan çok sevinirim :)

Unzilee merhaba canim hatirladin mi beni, preseed bolumunden. Tedaviye mi basladiniz hayirlisi olsun bizimde 2 senedir bebis olmuyor. Simdi capada tedaviye basladik bizde insaallah Rabbim isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip eder tez zamanda

Unzilee merhaba canim hatirladin mi beni, preseed bolumunden. Tedaviye mi basladiniz hayirlisi olsun bizimde 2 senedir bebis olmuyor. Simdi capada tedaviye basladik bizde insaallah Rabbim isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip eder tez zamanda

merhaba canım evet hatırladım yaaaa,tedaviye başladık klomen kullandım bu ay,ama yumurtam bi tanesi çatladı diğerleri çatlamadı kiste dönüşmüş,daha hasta olmadım eli kulağında tutmadı sanırım pek ümidim yok,kist olduğu içinde tedavi 1 ay ertelenecek diğer ay hasta olunca gidicem ve çatlatma iğnesi artı klomen kullanıcam eğer yine olmazsa artık aşılamaya geçicez.sen nasıl bi tedaviye başladın ne aşamadasın canım?(buarada preseed benim adet düzenimide bozdu sende bi etkisi oldumu?:KK47:)

aynen bende sabaha kadar yatmıştım :) içimde güzel hisler var inşallah hayırlı olacak senin içinde canım. ama bir daha olumsuz cümleler yok. kaç yaşındasın sen? ben 27 yaşındayım ve dr bana sen daha gençsin önümüzdeki ay tedaviye ara verelim demişti mesela :) bak yaş kilo çok önemliymiş bunlara dikkat et tedavini yap gerisi allaha kalmış o hayırlı bir zamanda nasip edecek inşallah :)
Inşallah canım. Ben 21 yaşındayım canım. Bebek düşündüğümüzden beri bayagi kilo aldım zaten canım. Şu an tek belirtim göğüs ağrılarım cok acıyor ve kasiniyor. Hayırlısı canım
Kan tahlili verdikten sonra ne zaman dr gitmeliyiz

Ne zaman kan vereceksin canım

merhaba canım evet hatırladım yaaaa,tedaviye başladık klomen kullandım bu ay,ama yumurtam bi tanesi çatladı diğerleri çatlamadı kiste dönüşmüş,daha hasta olmadım eli kulağında tutmadı sanırım pek ümidim yok,kist olduğu içinde tedavi 1 ay ertelenecek diğer ay hasta olunca gidicem ve çatlatma iğnesi artı klomen kullanıcam eğer yine olmazsa artık aşılamaya geçicez.sen nasıl bi tedaviye başladın ne aşamadasın canım?(buarada preseed benim adet düzenimide bozdu sende bi etkisi oldumu?:KK47:)

Canim ben 2 aydir capaya gidiyorum bir suru testler filan yapildi esimde varikosel var ve morfoloji sonucu kotu cikti %1. dr benden rahim filmi hormon testi istedi normal cikti cok sukur bu ay asilamami tup bebek mi onun kararini verecekti dr ilacla vakit kaybetmeyelim sansiniz cok az dedi ilacla. Neyse gecen hafta tekrar gittik muayne ederken bide smear testi almisti onda ascus atipik bilinmeyen hucreler cikmis milyonda birde olsa rahim agzi kanseri olabilirsin dedi kolkoskopi yaptirman lazim dedi dunya basimiza yikildi dr un yanindan cikinca saatlerce agladim. Simdi kolposkopi icin gun aldik ama ozelde yaptircam korkuyorum cunku. Birde dediki dr bu hucreler onemsizdir buyuk ihtimal ama onemliyse hamile kalsaniz bile dusuge neden olabiliyor dedi artik elimiz mahkum yaptircaz bu yola girdik. Rabbim bizi siniyor dua edelim ve umidimizi hicbirzamn yitirmeyelim. Birbirimize destek olalim Rabbim en kisa zamanda hayirli saglikli evlatlar versin hepimize. Bu arada preseed 2 ay kullandim sonra biraktim bende kullandigim aylarda adetlerimde bendede degisiklikler olmustu sokulmuyordu gec oluyordum bende hep hamilelik sanmistim ama degilmis:KK43:(

X