Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hakkına hayırlisi canım .iyi haber verirsin ınş
Sağol canım dua edin
bak bu gece iyi dileklerinle duanı et ve huzurla uyu. şöyle düşün, eğer hamileysen üzüntü ve sıkıntıyla bebeği de üzersin.

hayırlı haberler inşallah.

Sağol kuzum haklısın stres yapmıyorum zaten hayal kirikligim büyük olmasın. Bol bol dua ediyorum canım siz de edin

Inşallah canım ya. Korkarak bekliyorum aslında bi kana bakar ama cesaretim yok

benimkide ilk sperm testinde vermek istememşti kızdım bende hem varikosel var ben her ay hormon alamam dedim sonra aşılama deyincede doktor bişi demedi daha ii aslında hareketli olanları seçiyolar dedi. ben tavsiye ediyorum canım

benimkide ilk sperm testinde vermek istememşti kızdım bende hem varikosel var ben her ay hormon alamam dedim sonra aşılama deyincede doktor bişi demedi daha ii aslında hareketli olanları seçiyolar dedi. ben tavsiye ediyorum canım

Yarın kan testi yaptiracam canım. Sonuca göre kırmadan konuşurum eşimle. Hamileysem zaten sorun yok. Değilsemde öf çok ya allahım yardım et

İnşallah güzel haberlerini alırız. Dualarım seninle canım. Allah hayırlısını versin.

Son düzenleme:
Kizlar karbonat testi diye birşey duyan var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim yerleşme için kullandigibln ilaç neydi ben de söylesem doktoruna olur mu ki

ismi duphaston
ama ben almanya da yasiyorum. Doktorun arastirip muadilini önermesi lazim. belki aynisi vardir bilemiyorum.
Henüz tam emin degilim 2 kez evde test yaptim pozitif cikti ve adetim 12 gün gecikti kan tahlili yaptirmadan sonuca pek güvenemiyorum.

ismi duphaston
ama ben almanya da yasiyorum. Doktorun arastirip muadilini önermesi lazim. belki aynisi vardir bilemiyorum.
Henüz tam emin degilim 2 kez evde test yaptim pozitif cikti ve adetim 12 gün gecikti kan tahlili yaptirmadan sonuca pek güvenemiyorum.

Anladım canım saol.inşallah hamilesindir

arkadşlar son adetim 1 nisandı.28 günde 1 adet oluyorum bu tarihekadar yumurta çatlamamış olaiblr mi hala çok ağrım var:KK43:

Kızlar pkoluyum ve düzensiz adet oluyorum yaklaşık bir yıldır da istememize rağmen çocuğumuz olmadı.Doktor klomen verdi yalnız 13mm oldu büyür 2 gün sonra gel dedi gittiğimde de o yumurta yoktu.Büyümeden mi çatladı acaba anlamadım gitti.Progesteron testi yaptırıcam ya klomen dozunu artıracağız ya da iğne vuracak.Benimle aynı durumda olup sonraki aylarda yumurtası gelişen var mı acaba???????????????????????????????

Canim yorumunu okudum ara verme derim bnim 2.ncisinde tuttu Rabbime cok sukur.2.ncisinde bide doktor farkli ilaclar da verio bnce 2.ci tedavine hmn basla derim tabi yine sen bilirsin.

canım benim bu ayın 26.sınd başka doktora randevu aldım benim doktorum çok yoğun ve çok zor randevu alıyorum.
hayırlısı bakalım kısmet

ssipahi benmde tek yumurtam olusuyo her ay doktor saglıklı kalıtelı olsun bı tane olsun onemlı degıl der hep ama ben korkuyordum dmek senınde tk yumurta olusuyordu her ay bunu duymakda ıyı geldi iğnemin 16. gunumdeym adetımı beklıcem ınsallah rabbım gondermıstır bebegımı bu ay

Rabbim insallah seninde yuzunu guldurur canim. Tek yumurtada olsa drn dedigi gibi saglikli olunca onemli olmuyor hem normalde de kadinlarda ayda 1 yumurta olurmus :) yaslanmiyor bizim organlarimiz :KK66: bu arada ben igneden sonra 15.gun kan vermistim yani benimde 18.gunum :KK66:)

Rabbim insallah seninde yuzunu guldurur canim. Tek yumurtada olsa drn dedigi gibi saglikli olunca onemli olmuyor hem normalde de kadinlarda ayda 1 yumurta olurmus :) yaslanmiyor bizim organlarimiz :KK66: bu arada ben igneden sonra 15.gun kan vermistim yani benimde 18.gunum :KK66:)

15. gunde cıkıyormus bılıyorum ama beklemek istiyorum adetimi bir kaç gün fazladan umutlanmak güzel geliyor kulagıma :) ara ara belimde batmalar gogus uclarımda bı acayıp yanmalar oluyor akıntı hali devam ediyor goguserim byüdü gibi sutyenlerım kucuk gelıyor sankı bi acayıp haller içinde umutla duayla bekliyorummmm rabbim ol!!! de lütfennnnnnnnnn

Benden de iyilik ablacim .. beklemedeyim bende normalde reglim 24 - 25 i gibi gelmesi lazim .. bakalim hayirlisi insallah :KK16:

Canimmm tbrklerrrr Allah saglikla sihatle kucagina almayi da nasip etsinnnn :KK16: :nazar::nazar:

Ohhh kuzummm :KK17: Dur Ariverim herhalde biz seninle beraber ayni zamanlarda hamis olucazzzzzz ... bende de yok birsey henuzzzz :18:

Abla valla aklimda hep sen ozturk evrakcu ariver varsiniz hep dua ediyorum insallah olcak

canım benimde 2. ayımdı ilk ay çatlama iğnesi kullanmadım ikincin ayda kullandım. ben adet oloacak gibi hissediyordum akıntım artmıştı, gögüslerim ağrıyordu şimdi sanki şişti patlayacak öyle hissediyorum bide kasık ağrım var. kısacası adet olacağımı sandım hatta leke bile geldi ama rabbim bu ay yüzümü güldürdü inşallah seninde güldürür canım benim bol dua et :)

aynı belırtıler suan bende de var canm beklemedeyım. catlatma ıgnemın 11. gunu suan.

Kizlar karbonat testi diye birşey duyan var mi

Evet canım yaptım ancak hiç bi belirti goremedim ve adetim 14 unde olacaktı hala olmadım hergün deniyorum karbonatı çıt yok. çamaşır suyu ile de deniyorum o balon balon oluyor.

ismi duphaston

canım 15 gün önceden dogru sonuç vermiyo . ben o hataya düştüm

Benden de iyilik ablacim .. beklemedeyim bende normalde reglim 24 - 25 i gibi gelmesi lazim .. bakalim hayirlisi insallah :KK16::

Zozitos ben de senin gibi haftaya bu günlerde regl olmam lazım, inşallah olmayız, ve Allahım hepimize hayırlı bebişler gönderir !!

Evet canım yaptım ancak hiç bi belirti goremedim ve adetim 14 unde olacaktı hala olmadım hergün deniyorum karbonatı çıt yok. çamaşır suyu ile de deniyorum o balon balon oluyor.

canım ben de bunu nette gördüm.gecen ay ben yapmıştım köpürmemişti zaten adet de olmuştum.bu ay adet günüme 13 gün var.bu akşam yaptım köpürdü.ama umudum yok belki de saçma bir şey.bir de ben bu ay klomen kullandım.yumurtlama günüm ayın 14 olası lazımdı.ya yumurta çatlayamadı ya da kist oldu çok ağrım var çünkü.yarın kontrol var her şey belli olur

X