Klomen kullandiktan sonra adet gecikmesi olur mu ve sirt kasik agtisi batmalar ne kadar surer kullananlar lutfen yazabilir mi

Iste catlamasi icin risk almamasi lazim doktorun catlatma ignesi yapmasi lazimdi ki kesin catlasin yoksa catlamasa kist oluyor bide kistle ugrasiyo insan bence sen git doktora baksin catlamismi catlamamis mi
Bana da iğne yapılmamıştı canım. Eğer ıyi bi doktorun varsa anlar zaten vücudundan folikül takibinde.

Yaptım kuxum
Tatlim sen kan testinide yaptin degilmi benimde nata 10 gun kaldi bakalim😍😍😍ins hayirli haberler yaptım ku

Tatlim sen kan testinide yaptin degilmi benimde nata 10 gun kaldi bakalim😍😍😍ins hayirli haberler veririm
Yaptım kuzum. Beta 442 çıktı şimdi de doktoruma muayeneye geldim bekliyorum keseyi gorcez birazdan nasipse.🥰🙏

İyi doktor açık sözlü ayrıca gönderme peşinde olsa açıklamada bulunmazdı baya konuştu çünkü benle

Kizlar dunden beridir gogus ucuma dokununca aci his ediyorum bunu yasayan varmi bata 6 gun kaldi acaba catlatma ignesinin etkisi mi yoksa hamilelik belirtisi mi benim yumurtam tahminim 10 kasimda igne yaptim sabah 11 kasimda iliski onerdi doktor ve iliskiden sonra ayagimi havaya kaldirdimda sol yumurtam cook hareketlendi tahminim o gun catladi

Ayy tatlim cooj sevindim benimde kontrolum vardi gitti 3 yumurtam cok guzel gelismis dedi catlatma ignesi yaptik dedi 11 13 15 gunleri degerlendir iki yunurtandan umutluym diye bakalim hayirlisi ins

Eklentiler

• IMG-20201125-WA0007.jpeg
    IMG-20201125-WA0007.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-20201125-WA0004.jpeg
    IMG-20201125-WA0004.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 28
Kuzum ben yumurta çatladikdan sonra test yapmadım etken gebelik testi yapmıştım adetinden 6 gün önce negatifti bugün bat günüm bugün yaptım silik pozitif cıktı işte foto ekleyemiyorum ki fotosunu atayım sana
Canim foto attim erken gebelik testi yaptim adetimden 2 gun gecmisti bugun yaptim ikinci cizgi belirgindi

X