Klomen kullanımdan sonra kendiliğinden çatlayan yumurtalar gebe olma ihtimali yüksekmi?

Brs1691

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
898
518
29
İnşallah bekleyen herkesle birlikte bizlerde güzel haberler alırız canım tabi haber ederim canım gördüğüm kadarıyla sende araştırma içindesin insan bekleyemiyor
Amin amin inşallah 🤲🏻 Evet bende araştırıyorum sürekli bilgi tecrübe olsun diye 😇

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.248
1.447
Adetim dört gün gecikti tam doktora giderken yolda adet oldm hüsran iki gün kendime gelmedm üzüntüden ağlamaktn meğer ne zormuş bu psikolojiyle yaşamak Allah isteyen herkesin kucağını doldursn
Ya seni o kadar iyi anlıyorum ki bende 3 gün erken olunca yerleşme kanaması sandım eklenme şeklinde geldi Çünki sonra acile gittim kan verdim beta için sonra sonucu beklerken adet oldum deli gibi ağladım zor tuttum kendimi eve gelene kadar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-01-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Bahar 30

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
43
15
Ya seni o kadar iyi anlıyorum ki bende 3 gün erken olunca yerleşme kanaması sandım eklenme şeklinde geldi Çünki sonra acile gittim kan verdim beta için sonra sonucu beklerken adet oldum deli gibi ağladım zor tuttum kendimi eve gelene kadar
Ne zamandan beri evlisin veya çocuk istiyorsunuz acaba

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.248
1.447

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.248
1.447
Ben bekarken ztn evlenince hayalimde hiç korunmadm tahlillerim temiz herşey TM ama olmuyo artk kendimi kötü hissediyorum her ay stres daha fazlalaşıyor nasl olcak bilmiyorm 😔
Eşine bakıldı mı