Klomen kullanımdan sonra kendiliğinden çatlayan yumurtalar gebe olma ihtimali yüksekmi?

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.067
1.245

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-01-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.067
1.245

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.

Redqueen1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
96
51
25
Adetim dört gün gecikti tam doktora giderken yolda adet oldm hüsran iki gün kendime gelmedm üzüntüden ağlamaktn meğer ne zormuş bu psikolojiyle yaşamak Allah isteyen herkesin kucağını doldursn
Çocuk düşünmeye başladığımızda benimde 4 gün gecikmişti. Tam sağlık ocağına gidecekken hasta oldum. Bence bunlar psikolojik. Biz adetimizi geciktiriyor da olabiliriz.

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.067
1.245
Bugün duş aldm yeni biti gelcek 7 mayıs günleri düzenli şaşmaz
Ya kuzum ben konuyu yeni açtın sandım o yüzden sordum ovulasyon testi denedin mi hiç