Yumurta çatladıktan sonra iliski yaşayıp hamile kalan var mi?

Perlitik

.
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
3.447
3.925
Selam kızlar
10 şubat regl tarihim. 4 gün sürüyor.
Reglimin 2. Gunu Dr a gittim.
Omepa q10 ve gonamax vitamin verdi.
Klomen ve turevleri kullanmadim.
18 şubatta yumurta kontrolüne gittim sağ da 11 mm 1 adet yumurtam vardı.
20 22 şubat ilişki onerdi 23 u bugün kontrole çağırdı
20 şubat gece 12 gibi ilişki oldu 21 i sayılır yani 🤣
22 si maalesef ilişki olmadı..
Bugün de 23 u gittigimde doktor yumurta görmedi çatlamış dedi.
Bugün ve yarın ilişki onerdi soramadım işi vardı gitti.
Bugün akşam değerlendireceğiz
Yarın da genel söylem dedi ama mantığımı kullandigimda yumurta 24 saat yaşıyor bugün catladigini varsayarsak inşallah öyledir yarın sabah degerlendirecegim. Bir de bugün degerlendirecegim.

Yumurtanızin catladigini öğrenip peşine değerlendirip hamile kalan oldu mu

Yoksa boşuna mı acaba umut edeceğim yine

konuşmak ve benzer şeyleri yaşadığım kişilerin tecrübeleri hoşuma gidiyor yol gösterici oluyor cevaplar için teşekkür ederim

önemli olan yumurta çatladıgında spermle buluşması,sonrasının pek anlamı yok aslında ,ama sen 22 değerlendirmişsin canım bence yeterli olur

Çatlama öncesi birliktelik ile daha fazla şansınız var. 22. Şubatta olmuş işte :)

Ovulasyon testleri bizi çok gerdi. Reglden sonra başlayıp gün aşırı 18. Güne kadar değerlendirdik. pCos varsa 21. Güne kadar devam edilirse iyi olur

Çatlama öncesi birliktelik ile daha fazla şansınız var. 22. Şubatta olmuş işte :)

Ovulasyon testleri bizi çok gerdi. Reglden sonra başlayıp gün aşırı 18. Güne kadar değerlendirdik. pCos varsa 21. Güne kadar devam edilirse iyi olur

22 si tartıştık olmadi kuzum 😔 20 si oldu. Bir de yarım saat önce oldu. Yarın da işten önce olmasini düşünüyorum.

Aynen valla cok yorucu.
Ben doktorla vajinal ultrasonla takip yaptırdım canım bu ay.
Ctesi 18 şubat 11 mm yumurtam vardı 1 adet sağda.
Bugün çatlamış yok ama ne zaman catladi belirsiz tabi. Umarım yumurtam kalitesiz değildir olması gereken boyuta gelmeden sönüp gitmiyordur 😑 buna takildim

Takip ederek böyle vücudunu tanıyacaksın, yorucu ama meyvesi çok güzel:) İnşallah tutmuştur. 20 sinde kasık sancın, akıntı falan nasıldı?

Takip ederek böyle vücudunu tanıyacaksın, yorucu ama meyvesi çok güzel:) İnşallah tutmuştur. 20 sinde kasık sancın, akıntı falan nasıldı?

Amin kuzummm inşallah. Ahh nasıl sevecem inşallah bir gelse 🙈🙏💜 yumurta akı gibi uzuyordu ama şimdi kafam karıştı dün çatlamış dedi ya doktor. Akşamını da değerlendirdik. Bugün uzayan olmasa da yine o tarz akıntım var neden acaba

Spermler uzun süre canli kaliyor, Insallah tutmustur. Bir süre akinti devam ediyor sonra kesiliyor zaten yavas yavas

Amin canim insallah hahahha matematik hesabı yaptım kafamı dağıtmak için bak :)
Spermler uzun süre canli kaliyor, Insallah tutmustur. Bir süre akinti devam ediyor sonra kesiliyor zaten yavas yavas

Eklentiler

• 20230224_114600.jpg
    20230224_114600.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 868
Şimdi Perlitik Perlitik benim hesap kitabı da ben anlatim 😂 şimdi bu Ocak ayında değerlendirmelerime göre 18-20 ocakta denedim 2 Şubat'ta regl oldum. Yani 19u ovulasyon deniyor. Tutmadı 😪 ocakta kanamam biraz fazla oldu niye böyle bilmiyorum doktora da gidemedim açıkçası 🙈 Şubat'ta yani bu ay değerlendirmelerimi de ekledim. 18inden sonra eşimin işi dolayısıyla deneyemedik bi müddet 😪😪😔😔😔 ve bence yumurtlama o zamanlardı 😭😭😭 çok üzülüyorum tabi ki bu duruma 😔😔😔 ovulasyon takibi yapmadım. Sadece çörekotu bal tarçın yapmıştım bu ay. Ovulasyon bi iki gündür yapıyorum bi şey göremedim zaten. Öyle işte 🤷🏼‍♀️
Screenshot_2023-02-26-21-06-24-998-edit_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
Screenshot_2023-02-26-21-06-38-376-edit_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg

X