Klomen kullanıp adet gecikmesi yaşayan varmı ??

Yumurtlama takibi yaptırmadın mı cnm

Ben bu ay klomen kullandım yumurtalık takibi yaptırdım kendi çatladı iğne vurmadı doktorum beş altı gün geçti adetim bugün adet oldum dün doktorum sol taraftaki yumurtalarımın aşırı büyüdügü için kiste dönüstüğünü söyledi ben bu ay veremicem doktora para kendim alıp kullanıcam klomen ölüm yok ya ucunda en fazla nurtopu gibi kistlerim olur yine

merhaba
kullandınız mı bilmiyorum ama lütfen doktor kontrolü dışında kullanmayın ilk önce kendiniz önemlisiniz siz iyi olmazsanız bebişiniz daha fazla gecikir , bende şuan bekliyorum henüz çocuğum yok bu ay ilk kez klomen kullandım

Merhaba cnm kullanmadım onun yerine saraçoğlunun incir kürünü yaptım bakalım bekliyorum sende durumlar nasıl şuan

Klomeni neden ve nasil kullandiniz acaba benim sonuclar iyi esiminkilerde iyi. Hsg cektirdim 14 aralıkta progesteron hormonu vercem daha ilac tedavisine baslamadik hic

Klomeni neden ve nasil kullandiniz acaba benim sonuclar iyi esiminkilerde iyi. Hsg cektirdim 14 aralıkta progesteron hormonu vercem daha ilac tedavisine baslamadik hic
Ben klomeni neden kullandım, adetlerim başından başına 23 günde bir oluyordu yumurtam iyi düzeyde oluşmuyordu yumurta güçlendirici olarak verdiler. Ama çatlatma ignesi vermedi doktorum klomenden sonra baktı iyi güzel gün aşırı ilişki deyip gönderdi. Bilmiyorum çatladımmı ne oldu bu ay içimde kalmasın diye hsg de çektirdim sorun yok şükür. Bekliyorum malesef bilgim yok ki doktor ne derse onu yapıyoruz

Haklisin valla, bende icimde kalmasin diye hsg cektirdim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…