klomen kullanıpta ikizi olanlar!

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
selam arkadaslar, doktorum dün bana klomen verdi. adetimin 5. günü başlayacakmışım
eve gelince prospektüsünü okudum . düşükte olsa çoğul gebelik olabiliyormuş. doğrumudur? duyan yaşayan okuyan varmı acaba aranızda. bunun olmasını nekadar isterim bilemezsiniz?

tatlım bu ay bende kullancam yanlız bıttıkten kac gun sonra tekrar gıdıcem onu sormadım :KK43:

tatlım bu ay bende kullancam yanlız bıttıkten kac gun sonra tekrar gıdıcem onu sormadım :KK43:

bu ay bende kulladım klomen adetin 5.günü başladım 5 gün kullandım ilaç bittikten 1gün sonra doktora gittim beni öyle çağırdı yani adetin 11.günü gitmiş oldum umarım yardımcı olmuşumdur.kaydirigubbakcemile3

canım benimm evet yumurta oluşturucu bütün ilaç ve iğnelerin çoğul gebelik olasılığı var, çünkü hormon yüklenmesi yapıldığı için birden fazla yumurta oluşabiliyor...

inşallah çifter çifter gelir meleklerimizzzzzzzzzzzzzzz...

mrb arkadaslar bende klomenı 4 aydır kullanıyorum gecen ay drum yumurtlamaya hazır 2tane yumurta olduğunu söledi ve kolamen vermedi bu ay,subat 1de regl olmam lazım inşllah olmamda tekrar hayal kırıklığı yasamam dualarınızı bekliyorum:)

merhaba klomeni daha once bende kullandim ama bende dorduncu kutuda sonuc verdi gerci dusuk oldu ama yakin bir arkadasim klomeni kullandigi ilk ayda Allah'in izniyle hamile kaldi ve ikiz kizlari oldu.Hayirlisi olsun insallah.

Merhaba arkadaşlar.Bugün adetimin beşinci günüydü doktor bana da klomen verdi.İlk hapımı biraz önce içtim.İnşallah hepimiz bu ilaçların faydasını görür anne oluruz.Yalnız doktor bana iğneden falan bahsetmedi bu ilaçları 5 gün kullan pazartesi yani 2 şubatta gel dedi.bu ay yumurta takibi yaılacak her halde onun için çağırdı.2,5 yıldır bebek istiyoruz ne olur dua edelim birbirimize.Hepimiz sağlıklı evlatlar doğuran sağlıklı anneler oluruz inşallah

Merhaba arkadaşlar.Bugün adetimin beşinci günüydü doktor bana da klomen verdi.İlk hapımı biraz önce içtim.İnşallah hepimiz bu ilaçların faydasını görür anne oluruz.Yalnız doktor bana iğneden falan bahsetmedi bu ilaçları 5 gün kullan pazartesi yani 2 şubatta gel dedi.bu ay yumurta takibi yaılacak her halde onun için çağırdı.2,5 yıldır bebek istiyoruz ne olur dua edelim birbirimize.Hepimiz sağlıklı evlatlar doğuran sağlıklı anneler oluruz inşallah

ay canımmm bende klomen kullanıyorum
doktorum 2 subatta benıde cagırdıı
eger yumurtan olustuysa catlatma ıgnesı verıcem dedııı
doktor dönüşü konusalım canım
bu arada benım prolaktınde yuksek
onun ıcınde parlodel kullanıyom

arkadaşlar bende klomen kullandım bu ay ve bende çok istiyorum ikiz olmasını olmuşken birarada olsunlar tekrar uğraşmayalım istiyorumkaydirigubbakcemile5

Canım 2 şubat benim yumurtlamam için erken bir tarih .çünkü Ben adetin 15.gününden önce yumurtlamıyorum.2 şubatta daha adetin 10.günü olacak.Ama bilemiyorum tabi bu klomen nasıl etkileyecek..Tamam canım doktor dönüşü burda konuşuruz.Hepimiz için hayırlı olur bu ilaçlar inşallah.

arkadaşlar bende klomen kullandım bu ay ve bende çok istiyorum ikiz olmasını olmuşken birarada olsunlar tekrar uğraşmayalım istiyorumkaydirigubbakcemile5

aynı düşüncedeyiz canım lakin şöyle bir soru takılıyor aklıma.Biz eşimle evliliğimizin başından beri hep ikiz bebek diledik Allahtan.Ama belki de Allah duamızı kabul etti ve bundan 2,5 yıldır hamile kalamıyorum çünkü genlerimde yoksa nasıl olabilir ikiz?Ancak tedaviyle değil mi?Ama artık ikiz falan demiyorum.Hayırlı sağlıklı olsun istiyorum

canım doktor bugün bana henüz yumurtaların gelişmediğini söyledi.Adetin 9.günündeydim bugün perşembe günü yine gideceğim inşallah o zamana yumurtalar oluşur.Sen ne yaptımn?Yumurtalar ne durumda?

canım doktor bugün bana henüz yumurtaların gelişmediğini söyledi.Adetin 9.günündeydim bugün perşembe günü yine gideceğim inşallah o zamana yumurtalar oluşur.Sen ne yaptımn?Yumurtalar ne durumda?

canım ben sımdı geldım doktordan.
yumurtalarım 1.33 cm olmus.
sımdılık prengly iğne verdı persembe gunu sabah vurulucam.
ama ıgneyı bulmak sorunluymus yaaaa :1no2:
bıde folık asıt verdı.onları kullancam
carsamba ve cuma gunude mutlak ılıskı verdıı
tabiki ben bırde parlodel kullanıyorum onada devam
hamıle kalma ıhtımalım % 60 mış bu ayy
ama 3 ay demıstım dedı doktor.
kalamazsan da uzulme dedıı.
adetın 4- 5.gunu gelırsın dedıı.
ha bu arada ayın 14 unde beta hcg yaptırıcam
eger hamıssemm parlodelı bırakıp
progestan a devam edıcem
buda düşük önleyıcıymısss
allah hepımızın gonlune gore versınnn ınsallahh.:CüvCüv::CüvCüv:

kızlar bende klomenle çift yumurta oluşmuş ama biri daha küşük yani soldaki 2 cm.sağdaki 1.cm bu şekilde acaba çoğul gebelik oluşma ihtimali olabilir mi?

arkadaşlar çoğul gebeliği bilmiyorum ama bu ilacı kullanıp da yumurta çatlamazsa kistleşiyor ve yok etmek için bir kaç ay doğum kontrol hapı kullnmak zorunda kalınıyor.hatta bende o da işe yaramadı 5 aydır kardeş kardeş :1hug: yaşıyoruz kistimle.......

X