Klomen mi yoksa rahim filmi mi cektirmeliyim hangisi daha öncelikli olmali

Hic korunmadin mı peki. Sana tavsiyem iyi bir doktor bulup ilerlemen boşa zaman geçirme hem maddi hemde piskolijik. İyi bir doktora git tam git yani. Düzensiz adet varsa yumurta tembelligi vardır belki benimki gibi. Ovulasyon testi demedinmi hiç. Yas kaç? Düzensiz adet demek düzensiz yumurtalama demek yumurta catladikdan 14 gün sonra adet oluyoruz zaten. Zaman kaybetme bir an önce git bütün tahlillerni yaptır hsg de dahil doktora ben hsg istoyorum desen belki yapmayabilir doktorlar bu tavır dan hoşlanmıyor lar çünkü. Sen gittiğin doktorlara 2 yıldır korunmadigini soyle belki hemen hsg ister
Himm anladim canım. Korunduk tabi 7 8 ay ama sonra korunmadik. Yaşım 25 canım işte suan ben mustayim da burda sıkıntı aslen Balıkesirliyim burda adam akilli doktor bulmak zor gibi sanki bakalim gidicem bi sekilde olmadi bi devlete gidicem. Aynen en iyisi ben 2 yıldan beri korunmuyoruz diyim belki yaparlar.

Hic korunmadin mı peki. Sana tavsiyem iyi bir doktor bulup ilerlemen boşa zaman geçirme hem maddi hemde piskolijik. İyi bir doktora git tam git yani. Düzensiz adet varsa yumurta tembelligi vardır belki benimki gibi. Ovulasyon testi demedinmi hiç. Yas kaç? Düzensiz adet demek düzensiz yumurtalama demek yumurta catladikdan 14 gün sonra adet oluyoruz zaten. Zaman kaybetme bir an önce git bütün tahlillerni yaptır hsg de dahil doktora ben hsg istoyorum desen belki yapmayabilir doktorlar bu tavır dan hoşlanmıyor lar çünkü. Sen gittiğin doktorlara 2 yıldır korunmadigini soyle belki hemen hsg ister
Ovulasyon testini de bilmiyordum canım yeni öğrendim onu da deneyeceğim yapacağım yani

Bende sorun yok dediler önce sonra doktor değiştirdim o dedi ki pko görünümü var dedi. Klomen verelim demişti 3 ay klomen olmazsw rahim filmi çekeriz dedi. Klomenle ilk ay 2 yumurta oluştu
Klomenle ikinci ay 1 yumurta oldu +catlatkw iğnesi
Üçüncü ay bayrama geldi nasılsa klomen verecek diye kendi kafamdan attım meğerse kist olusmus o ay da çöp oldu daha sonra hsg çekindim o ay klomen kullanmadım doktorum rahim iyi tüplerin açık dedi klomen e devam edelim adet olunca gel dedi. Bende dedim ki daha yunurtalama olmadı doğal gelişimine bakalım bu ay hapsiz dedim oda gel bakalım iyi fikir dedi gittim adetin 13 günü yumurta olmamış doktorum tembel yumurta adet olunca gel dedi bu saatten sonra büyümez o yumurta çatlamaz dedi. Bende ilişkiyi gün aşırı devam ettim belki büyür diye . İyiki de yapmışım adetin 3. Haftası büyümüş çatlamış döllenmiş . Geç döllenme oldu
Yani hsg den sonra hiç adet olmadım klomensiz hamile kaldım. Eşim de sorun yoktu bu arada.
Yaa ne güzel . Sağ salim kucağına al inşaallah bebişini canım .
Bende de ayni seni gibi oldu .
3 ay klomen kullandım.ilk ay yumurta oldu .2. ay olmadı . 3.ay yumurta oldu aşılma yaptık hatta . Ama gebelik oluşmadı..
Bu ay klomen kullanma hsg çekelim dedi doktor . Yarın hsg icin gidicem .
Bende de bir umut var acaba hsg iyi gelir de gebelik olur mu ki diye 🤗

Yaa ne güzel . Sağ salim kucağına al inşaallah bebişini canım .
Bende de ayni seni gibi oldu .
3 ay klomen kullandım.ilk ay yumurta oldu .2. ay olmadı . 3.ay yumurta oldu aşılma yaptık hatta . Ama gebelik oluşmadı..
Bu ay klomen kullanma hsg çekelim dedi doktor . Yarın hsg icin gidicem .
Bende de bir umut var acaba hsg iyi gelir de gebelik olur mu ki diye 🤗
Canım ben inanıyorum hsg gerçekten işe yarıyor.

X