Klomen ovitrelle Kasım ayı kullananlar

Ben klomeni kullandıgım zaman yumurtam buyutken bel agrısı yasadım iğneyi vuruluncada vurulduktan bir gun sonra bel kasık agrısı yasadım ama 1 gun sürdü o kadar kısa sürede olurmuki catlama ondan emin olanıyorum

Yumurta takibi yapılmışmıydı ozaman yani kaç mm di yumurta biliyor musun? Belkide olabilir. Ben 2 3 gün yaşadım o kasık bel ağrısını

Yani ben pek anlayamıyotum çatladığını iğneden 4 saat sonra kasık ağrısı yaşadım sonrasında da bir şey olmadı

Yani ben pek anlayamıyotum çatladığını iğneden 4 saat sonra kasık ağrısı yaşadım sonrasında da bir şey olmadı
Anladım canım belkide iğne olmuşsun ya hani onun etkisi vardır ben iğne olmadığım için tam bilmiyorum. Hatta hala bile kasık ağrısı giriyor arada. Birazda hamilelik belirtisi gibi oluyomuş yumurta çatlaması belirtileride zaten. Psikolojik mi bilmiyorum ama inş değildir. İnşallah hamileyizdir

Ayy inşallah ya bende yumurtalarda sızı hissediyorum sonra geçiyor ama ümitlenmek istemiyorum

Doktor sizden rahim flmi istedimi klomen ilacını başlatmak için

Benimkide düzensiz 20 sinde yapacam ben yoksada adeti beklerim olmassam doktora giderim kist olma ihtimalide var diye
Aynen beraber yapalım 20sinde belkide olur kist olma ihtimalinide duymuştum ama adet olursakta kist oluşma ihtimali varmı, yani adet olursakta tekrar doktora gitmeye gerek varmı

Aynen beraber yapalım 20sinde belkide olur kist olma ihtimalinide duymuştum ama adet olursakta kist oluşma ihtimali varmı, yani adet olursakta tekrar doktora gitmeye gerek varmı
İnşallah diyelim ya 20 si bir gelse hayırlısıyla…evet adet olsanda kist oluyor bende oldu.Mecbur adetin üçüncü günü gidecez diğer aya hazırlık için olmassa sen denemeyecek misin diğer ayı

İnşallah diyelim ya 20 si bir gelse hayırlısıyla…evet adet olsanda kist oluyor bende oldu.Mecbur adetin üçüncü günü gidecez diğer aya hazırlık için olmassa sen denemeyecek misin diğer ayı
Adetin 3.günü gitmek şart mı kist olup olmadığını öğrenmek için peki herhangi bir zamanda gidersek olmazmı. Bu ay ilk deniyorum zaten ama bu stresi vücudum kaldırmıyor boş gebelik geçirdim bundan önce. İşten ayrılmıştım 1 sene oldu. Eğer gebelik olursa bir süre çalışmıcam eşim evde olmamı istiyor bu süreçte ama evde daralacak gibi oluyorum çok stres olup sürekli düşünüyorum. Eğer bu ay olmazsa biraz erteleyip işe girmek istiyorum en azından kafam daha az dolu olur

Yoo hayır kisti adetsizkende görebilir doktor.Tedavi için üçüncü gün şart ilacı ona göre başlatıyor.Bence doktora görün kist olursada onu eritirsin.Sen ne zamandır evlisin pko felan var mı yani me zamandır bebek istiyorsunuz?Allah aynı acıyı yaşatmasın tekrar boş gebelik nedir

Boş gebelikte beta hcg değeri artıyor ama iki katına çıkması gerekirken düzensiz ilerliyor. Benimkide öyle oldu arttı ama iki kat artmadı sonrasında kese gözüktü ama içi boştu gelişmedi yani o yüzden zorunlu kürtaj oldum. 1 yıllık evliyim 28 yaşındayım daha onu tesadüfen öğrenmiştik 6.ayda düşünmüyorduk henüz. Ama öğrenince çok mutlu olduğumuzu görünce demekki istiyoruz dedik eşimde çok istiyor. Kürtajın ardından 5 6 ay falan geçti. Bu ay ilk denememiz. Pko falan yok sadece bekarkende bi ara prolaktin çok az yüksekti. İki üç ay öncesine kadar tekrar yükseldiğini gördük 37 olmuştu. Sonra 3 ay bekleyelim hemen ilaç kullanma dedi doktor hormonlar değiştiği içinde yükselmiş olabilir dedi sonra kendiliğinden düşmüş zaten 30du şuan normali 26 27 olması gerekiyormuş sıkıntı olmaz dedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…