Klomen-Ovitrelle Sürecim

Bunu ilk kez duyuyorum işte 12 saat sonra demesi
Neden öyle peki bişey dedi mi
Acaba çatlamak üzereydide iğneyle garantileyelim mi dedi
Ben onu kendi doktoruma sormuştu. Neden hocamız öyle söyledi diye. Herkeste farklı etki gösterebilir bunu risk almamak için demiştir dedi.

Ben onu kendi doktoruma sormuştu. Neden hocamız öyle söyledi diye. Herkeste farklı etki gösterebilir bunu risk almamak için demiştir dedi.
Senin ne oldu nasıl geçiyor bekleyiş hiç fark hissediyor musun
Benim yumurtamın çatlayıp çatlamadığından emin değilim ben

Yaa ne güzel anlatmışsınız süreci umarım her şey gönlünüzce olur.

Bende de yumurtamın büyümesinde değil çatlamasında sorun var. Büyüyor ama çatlamıyor bugün ilk defa iğne oldum. Tüpümün biri tıkalıymış onu açtılar. Bir de ilişki çok sancılı geçiyor bende dert üstüne dert yani

Umarım hepimiz için çok güzel süreçler olur.

Senin ne oldu nasıl geçiyor bekleyiş hiç fark hissediyor musun
Benim yumurtamın çatlayıp çatlamadığından emin değilim ben
2 hafta önce bugün çatlama iğnesi yaptırdım. Bugün ya da yarın regl olmam lazım takvime göre. Bende dün akşam nokta nokta (3-5 tane) pembemsi kan denemeyecek bişi geldi peçeteye WC sonrası. Daha sonra kesildi. Adet olcam zannettim moralim bozuldu ağladım. 2. Yumurta büyütme çatlatma tedavisinden sonra üzüldüm. Bugün yine bi tık daha fazlasını dün akşamın üstüne 3. Kez wc gittikten sonra yaşadım. Yine pembemsi renkte geldi. Kaşık ağrılarım var. Aşırı göğüs ağrım var. Bakalım nereye varacak bu işin sonu

Neden sancılı geçiyormuş peki doktorunuz bir şey söyledi mi onunla ilgili. Bu arada tüpleri hsgyle mi açtılar

Ayşe hanım n’aptınız hiç test yaptınız mı yada belirtiniz var mı
Ayşe hanım n’aptınız hiç test yaptınız mı yada belirtiniz var mı
Merhabalar aşırı bi göğüs ağrım var ve regl olacakmışım gibi kaşık ağrım var. Bugün ya da yarın regl olmam lazım takvime göre. Bende dün akşam nokta nokta (3-5 tane) pembemsi kan denemeyecek bişi geldi peçeteye WC sonrası. Daha sonra kesildi. Adet olcam zannettim moralim bozuldu . 2. Bugün yine bi tık daha fazlasını dün akşamın üstüne 3. Kez wc gittikten sonra yaşadım. Yine pembemsi renkte geldi. Yarına kadar ortaya çıkar diye düşünüyorum ama bilemiyorum

Yaaa yerleşmedir inşallah çok ta benziyor umarım öyledir haber ver mutlaka hatta kan testinde çıkar artık ben de bir kaç gün daha gecikirse direkt kan testi vercem . Benim korkum benim yumurtanın biri 3,5 cm lik kiste dönüşmüş

Yaaa inşallah yerleşmedir bence bi test yapın derim bendede göğüs ağrısı sırt ağrısı ve baş ağrım var 2 gündür bugün 14. Günüm 12. Günü test yaptım varla yok arası çizgi belirdi ama 10. Günü yaptığımda negatifti emin olamadım işte yarın yada salı regl olmam gerekiyor normalde bence siz bi erken gebelik testi yapın derim umarım tutmuştur çok sevindim adınıza

Her ay negatif görmekten o kadar yoruldum ki o yüzden bu ay yapmıycam diye başlamıştım. Yarın farklı bir görüşte alabilmek için doktor randevusu almıştım infertilite bölümüne. Vaziyetten bahsedicem muhtemelen test isteyecek. Bakalım yarına kadar gözlemlediğim bi değişiklik olmazsa yarın belli olur herhalde

K

Kötü düşünmeyelim inşallah tutmuştur Rabbim hayırlı haberle dönmeyi nasip etsin inşallah bizlere de haber verin sonucunuzu bekliyor olacağız emin olun

Sonucunux nedr hamile misnz
Kan testi verdim iğnenin 15. günü negatif çıktı( bugün 17. günüm ama hala adet olmadım kiste dönüşmüştü bir tanesi sanırım onun yüzünden şuan sökülemiyorum ((( burdan o kadar okudum klomen ve iğneyi kullanıpta adetin gecikmesi ya gebelik ya kist

Hakkında hayırlısı canm inşallah önümüzdeki ay kavuşursun bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…