Gebeliğe Hazırlık klomen tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

eda4646

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
180
68
29
Merhaba arkadaşlar klomen tedavisi gören arkadaşlar var mı aramızda? bende polikistık over hastasıyım ve 1 tane tüpüm kapalı. Klomen kullanıyorum 3 deneme oldu ama hamile kalamadim bu hafta 4. klomen denemesi olcak insallah son olur da tutar. Benim gıbı olan varmi acaba?

Ben de pkoyum, 3 yıldır evliyim. Aralık ayında rahim filmi çektirdim, tüplerim açık çıktı. Bu ay klomen kullandım ama yumurtalarım çatlatacak boyuta gelmedi.

tüplerinin açık olmasi güzel bişey. benimde geçen ay istenilen boyuta gelmemişti hatta 1 tanesi de çok büyümüştü kist oluşmuştu. ama 21.gün progesteron testinde 24 cikmişti yani catlamiş göründü.. kafam çok karişti o yuzden :110:

Merhaba arkadaşlar klomen tedavisi gören arkadaşlar var mı aramızda? bende polikistık over hastasıyım ve 1 tane tüpüm kapalı. Klomen kullanıyorum 3 deneme oldu ama hamile kalamadim bu hafta 4. klomen denemesi olcak insallah son olur da tutar. Benim gıbı olan varmi acaba?
Bende 3 ay kullandım canım ama hala gebelik yok hakkında hayırlı olan karnında ve kalbinde olsun inşallah

Adetin 3.günü gidip muayene sonrasi klomene başladim 5 gün boyunca sonra 12.gün muayene oldum daha sonra da 21.gün progesteron tahlili yaptirdim.

Merhabalar ben de 2. Kez klomen kullandım şu an değerlendirme aşmasındayım geçen ay günde 2 tane kullandım bu ay 1 büyüme var çatlama da olmuştu ama nasip Mart’ın sonuna tüp bebek düşünüyorum bazen son çare tüp bebek dedi doktor

X