Gebeliğe Hazırlık klomen tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar ben de 2. Kez klomen kullandım şu an değerlendirme aşmasındayım geçen ay günde 2 tane kullandım bu ay 1 büyüme var çatlama da olmuştu ama nasip Mart’ın sonuna tüp bebek düşünüyorum bazen son çare tüp bebek dedi doktor
Merhaba yumurtan catlamişsa super inşallah tutar ☺ sorununuz neydi acaba?

5 gün kullanıyorum bende bugun test verdım negatif Dr duphaston verdi 15gun içinde adet olursun dedi aşılamam var adet olunca
Ben kactane doktra gttysem hic ilac vermyr tahlil yapip gnderyr daha onceki gebeligimde klomen kullandim hamile kaldim ilk denememde si.dide onu kullansam olurmu acaba

Ben kactane doktra gttysem hic ilac vermyr tahlil yapip gnderyr daha onceki gebeligimde klomen kullandim hamile kaldim ilk denememde si.dide onu kullansam olurmu acaba
Bu ilacı kendı başınıza kullanmayın Dr takıp etmelı yumurtanın buyumesı ne

Kizlar durumlar nasil bir gelişme varmi sizde 😊ben bu ay ara verdim klomen almadim bakalim nolcak..

Merhaba arkadaşlar klomen tedavisi gören arkadaşlar var mı aramızda? bende polikistık over hastasıyım ve 1 tane tüpüm kapalı. Klomen kullanıyorum 3 deneme oldu ama hamile kalamadim bu hafta 4. klomen denemesi olcak insallah son olur da tutar. Benim gıbı olan varmi acaba?
Merhaba bende klomen otriville tedavisi süreci içindeyim ama hormonlarım baya hareketli sanırım vajinamda aşşırrı kaşıntı vulvada şişlik ve akabinde lor gibi beyaz beyaz lekeler oluyor. Bunu yaşayan var mı başka?

Merhaba bende klomen otriville tedavisi süreci içindeyim ama hormonlarım baya hareketli sanırım vajinamda aşşırrı kaşıntı vulvada şişlik ve akabinde lor gibi beyaz beyaz lekeler oluyor. Bunu yaşayan var mı başka?
Merhaba bende öyle şeyler olmadı sadece klomen baş dönmesi yapiodu okadar..

X