Klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar yardımcı olabilir mi

Fegaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
123
30
27
Merhaba kızlar, bu ay ilk defa klomen tedavisine başladım. Adet min 5.günü klomen kullanmaya başladım sabah akşam oplamda 5 gün kullandım sonra yumurtalık kontrolüne gittim ve 4 tane yumurtam olduğunu öğrendim doktorum maşallah çok iyi 4 yumurta olmuş 3 tanesi sağda 1 tanesi solda ve 23, 19, 16, 17 mm boyutlarındaudı yumurtaları ve ertesi gün çatlatma iğnesi vurulması söyledi. İğnemi vurulalı 5 gün geçti fakat bugun ara ara kasık sancıları oldu çok rahatsız edici değildi fakat akşam üzeri aniden bi sancı girdi ama hayatımda ilk defa böyle bir sancı yaşadım rahim yumurtalıklarıma patlıycak gibi çok fenaydı yürüyemedim hareket ettikçe dahada şiddetleniyordu eve gider gitmez uzandım eve zor geldim yatakta sağa sola dönerken dahada artıyordu sancım ve aynı zamanda bel agrım da oldu sizce bu neden oldu anlamadım yaşayan varmı aranızda çok korktum merak ediyorum şuanda da sancım yok fakat kasığım böyle dolgun şiş gibi bi his var

Ovitrellenin prospektüste bi hassasiyet olusabilecegi ile ilgili bi yazi var canim. O olmus galiba bi prospektüse bakın derim. Doktorunuzu bilgilendirmeniz gerekiyor olabilir.

İğneden sonra agrım olmuştu ama normal kasık agrısı oda yumurtalıkların çatladığı içindi bu seferki çok farklı bi agrı öyle fena sancılar bıçak sağlanması gibiydi şuanda agrım yok ama hareket ederken ara ara sancı giriyor

Kızlar aranızda yaşayan yokmu bunu

Merhaba sanirim hamilesiniz. Ovitrelleden sonra mi hamile kaldiniz benimde yumurtam 23-17 mm ydi dun kontrolde ve catlatma ignesi oldum dun. Bu gece iliski olcak ama ust uste 3 gun mu degerlendirsem gun asiri mi karar veremedim. İgneden once 23 olan catlar mi onuda blmiyorm geceye birakmadan iliski olsa mi🙈

X