Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba nazliki82; bak burda hemen hepimiz bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz. ve umudumuzu kaybedersek olmaz. ayrıca adetine 4 gün kala öğrenemezsin ki zaten. çok erken daha. doktorlar bile kan testi için adetin geçmesini bekliyor. hem farzet ki yok, senin bu durumda da moralini bozmaman gerek. Allah herşeyin hayırlısını versin. vardır bunda da bir hayır. önümüzdeki ay olur, hem belki de bu ay hamilesindir, bilemezsin ki şimdiden..

ewt cnm haklısın:)) daha sakın olmaya calısıcam.az once wc ye gıttım ıkı seferdır beyaz akıntı basladı.hıc akıntım yoktu.hadı hayırlısı ınsallah en kısa zmanda hepımız hamıs oluruz.

Üzülme canını sıkma başka bir doktora git bence

sürekli doktor değiştirmekten de sıkıldım artık :KK43: doktorların kimi bekle herşey normal der kimi klomen dene der kimi aşılama der ürologlar sakın aşılama yaptırma gerek yok diyorlar kafamız o kadar karıştı ki öff çok zor bu işler

kızlar ben de klomen kullanmaya başladım günde 2 defa mı kullanıyorsunuzu ilaç kullananlar. çünkü daha önce bi dr. bana günde 1 le başlayalım kist falan oluşmamamsı için demişti. haftaya aşılama olabilir. liste falan yapıyor musunuz?

cnm ben once 1 defa kullandım gecen ay.bu ay 2 kere kullandım.aslında en ıyısı gunde bır kereymıs.fazlası rahım duvarını ınceltıyor dedı doktorum bana.tedavın hayırlı olsun.ınsallah en kısa zamanda sonuc alırsın arkadasım.

sürekli doktor değiştirmekten de sıkıldım artık :KK43: doktorların kimi bekle herşey normal der kimi klomen dene der kimi aşılama der ürologlar sakın aşılama yaptırma gerek yok diyorlar kafamız o kadar karıştı ki öff çok zor bu işler

bencede arkadasım sureklı doktor degıstırmek ıyı deıl.en saglıklısı bırını sec ve artık ne derse guven.doktor hasta ılıskısı bu tedavıde onemlı bence.dedıgın gıbı herkes farlkı bırsey dıyor.sende karmakarısık olursun.

haaa işte böyle seni çok istekli ve hayat dolu görmek beni sevindirdi fatmacım değilmi sabır edip bekleyecezzz ve sonunda bizim için ne hayırlısıysa onu yaşayacağız durmak pes etmek yok çalışmalara devammmmmm

saol canım benımm inş ben inanıorum artık inancımı yıtrmeden pes etmıcem içim rahat allahım hepmızı guldurrsun dualrım hep sıznle kızlarrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

cnm cok haklısın evet beterın beterı var.cok sukur halımıze ama ıste arada ınsan bıkıyor herseyden.yoruldum da zaten senelerdır bu hastalıkla mucadele etmekten.ınsan ıster ıstemez umutlanıyor sonra yasanılan hayalkırıklıgı agrı gelıyor.ınsallah kısa zamanda guzel haberler verırız artık.destegın ıcın saol arkadasım

inş canım sıkma canını herşey guzel olcak bızde cayyu izlicez trt cocugu izlıcez yumurcak tv yı izlıcez :roflol:kaydirigubbakcemile3hep ebeveynler sıkayetcı bunlardan bızde hasretizkaydirigubbakcemile3

inş canım sıkma canını herşey guzel olcak bızde cayyu izlicez trt cocugu izlıcez yumurcak tv yı izlıcez :roflol:kaydirigubbakcemile3hep ebeveynler sıkayetcı bunlardan bızde hasretizkaydirigubbakcemile3

ayy cnm benım gozlerım doldu valla.soz verıyorum hıc kızmıcam bebısıme.sabahtan aksama kadar ızlemeye razıyım cayyu:)))hıc ıs yapmıcam bırlıkte ızlıcez ınsallah.ya rabbım duy sesımızı ne olur.acaba o gunler gelecekmı cnm ya:KK43:((baska bır forumda bır arkadasım anlattı cok duygulandım okurken.3.tup bebek denemesını yapan bır bayan yurt dısından bır foruma şiir yazmıs.arkadas turkceye cevırmıs ama o halı bıle benı duygulandırdı. alıntı yapım hemen dur.aynen alıntı yaptım,
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
''obur forumda (amerikan olan) birisi bir siir eklemis. 3. kez tup bebek denemesi olumsuz sonuclandi. onu okudum agladim. cok guzeldi. keske turkceye cevirebilsem. ama kisacasi Allaha sormus. neden demis neden idtedigimi vermiyorsun. Allah cevap vermis "bekle" kadin yalvarmis. artik demis sabrim kalmadi nolur ver artik yada vermiceksen vermicem de. Allah cevap vermis "bekle" kadin sinirlenmeye baslamis isyan etmis. artik beklemek istemiyorum demis. ne cavp vereceksen hemen ver .Allah gulumsemis yine cevap vermis. " eger istedigini hemen verseydim beni bu kadar anarmiydin? bu kadar hatirlarmiydin? bu kadar derin tanimaya calisirmiydin? eger hemen verseydim verdigimin kiymetini bilip anlayip herfirsatta sukredermiydin? " demis. sonra devam etmis "BEKLE" ''

ınan okuyunca cok duygulandım.zaten cok dua edıyordum sımdı daha da cok edıcem.cok dogru yazmıs bence.sız nedersınız?

ayy cnm benım gozlerım doldu valla.soz verıyorum hıc kızmıcam bebısıme.sabahtan aksama kadar ızlemeye razıyım cayyu:)))hıc ıs yapmıcam bırlıkte ızlıcez ınsallah.ya rabbım duy sesımızı ne olur.acaba o gunler gelecekmı cnm ya:KK43:((baska bır forumda bır arkadasım anlattı cok duygulandım okurken.3.tup bebek denemesını yapan bır bayan yurt dısından bır foruma şiir yazmıs.arkadas turkceye cevırmıs ama o halı bıle benı duygulandırdı. alıntı yapım hemen dur.aynen alıntı yaptım,
''obur forumda (amerikan olan) birisi bir siir eklemis. 3. kez tup bebek denemesi olumsuz sonuclandi. onu okudum agladim. cok guzeldi. keske turkceye cevirebilsem. ama kisacasi Allaha sormus. neden demis neden idtedigimi vermiyorsun. Allah cevap vermis "bekle" kadin yalvarmis. artik demis sabrim kalmadi nolur ver artik yada vermiceksen vermicem de. Allah cevap vermis "bekle" kadin sinirlenmeye baslamis isyan etmis. artik beklemek istemiyorum demis. ne cavp vereceksen hemen ver .Allah gulumsemis yine cevap vermis. " eger istedigini hemen verseydim beni bu kadar anarmiydin? bu kadar hatirlarmiydin? bu kadar derin tanimaya calisirmiydin? eger hemen verseydim verdigimin kiymetini bilip anlayip herfirsatta sukredermiydin? " demis. sonra devam etmis "BEKLE" ''

ınan okuyunca cok duygulandım.zaten cok dua edıyordum sımdı daha da cok edıcem.cok dogru yazmıs bence.sız nedersınız?
yaa gece gece sende benı aglattın:çok üzgünüm:ne kadar dogruuu BEKLE demı işte sabır tuylerım dıken dıken oldu.bende canım bende suan içimden edıorum o kadar cok edıorumkı cok içten inş acnım inş.

kızlar listeye beni de ekler misiniz?yeni gördüm de. klomen kullanıyorum. iğne ne vericek bilmiyorum.pazartesi kontrole gideceğim bakalım ne diyecek.
cnm tedavın hayırlı olsun
eger beklenen adet tarıhını soylersen lısteye eklerım
inşş en kısa zamanda kavusursun melegıne

nazıklı cnm nekadsr dogru varya suan ınan bogazım dugumlendı
aslında nekadr dogru dedım kendıme
Rabbım kımseyı bununla sınamasın inşşşşşşş
herkeze nasıp etsın ısteyen

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ......................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... ..................
132.AYSİMA04...................................... .......................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ........................
134.ECEİREMNUR.................................... ....................
135.BETUS19....................................... ..........................serophene
136.MASAL07....................................... ..........................KLOMEN
137.SEYDAM........................................ ...........................metformin
********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

.............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

A_EMET26 ..........................2 EYLÜL
DURUŞAH............................5 EYLÜL
ZEYNO_81............................7 EYLÜL
GUZELGUN..........................10 EYLÜL
RAEBZEH............................16 EYLÜL
SENANUR............................19 EYLÜL
DİYARR................................18 EYLÜL
MUREBDU.............................20 EYLÜL
İLKNURR1984....................... 22 EYLÜL
FATMA1986...........................23 EYLÜL
G.ERKL.................................23 EYLÜL
BRCDMRL .............................23 EYLÜL
KİDY......................................27 EYLÜL

...........................EKİM AYI LİSTEMİZ............................

MASAL_NAZ...........................2 EKİM
SERSELO................................3 EKİM
ZAZEZ......................................4 EKİM
NAZLİKİ82................................4 EKİM
MAVİ82...................................8 EKİM
ASKMESK..............................10 EKİM
EDAKARA..............................11 EKİM
SİYASİYA...............................16 EKİM
LİGHTLİFE...............................16 EKİM
TARİORONAR.........................17 EKİM
EXORCİST_TREX.....................18 EKİM
MAWWİ35...............................19 EKİM
GUBETGUZELİ........................19 EKİM
MİKİ24.....................................20 EKİM
ESEMOS.................................20 EKİM
AYSEN_34...............................28 EKİM
Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİNN.AMAAŞALLAH LİSTEMİZE

EYLÜL AYIMIZ BOL HAMİŞLİ OLSUNNN İNŞŞŞŞŞ

kızlar lıstede tarıh degısıklı , eklemek için özelden msj atarsanız cok dah aiyi olur dıger tulu topıcte yazınca bazende olsa gozumden kacıookaydirigubbakcemile5

ayy kuzucum senı uzmek ıstemedım.sen dugumlenme sakın bebesınde uzulur sonra.ama sen mutlaka ama mutlaka hergun sukret tamam mı?zaten ben daha once oyle duymustum Allah tan baska kımseyı ole cok sevmıcekmısın?yoksa onu senden alırmıs.ama bızler tum sevdıklerımız ıcın hergun sukretmelıyız.Rabbım bebısını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın arkadasım.ınsallah kız erkek cok saglıklı bır bebıs olur.

arkadaşlar slm liste nere gitti yaw ne zamandır giremiyodum bende gene bebiş falan yok malesef beklenmeyen adet tarihim 19 ekim

ayy kuzucum senı uzmek ıstemedım.sen dugumlenme sakın bebesınde uzulur sonra.ama sen mutlaka ama mutlaka hergun sukret tamam mı?zaten ben daha once oyle duymustum Allah tan baska kımseyı ole cok sevmıcekmısın?yoksa onu senden alırmıs.ama bızler tum sevdıklerımız ıcın hergun sukretmelıyız.Rabbım bebısını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın arkadasım.ınsallah kız erkek cok saglıklı bır bebıs olur.

canımmm benım nebılım okudum bı tuhf oldum nekadr dogru ama dımı
Allahıma şükürler olsun
Rabbım sızlerede nasıp etsın en kısa zamanda inşşşş
amın cnm bugun gıtcez dr bakalım kızımızmı oğlumuzmu gelı:)
darısı sızın basınıza inşş

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ......................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... ..................
132.AYSİMA04...................................... .......................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ........................
134.ECEİREMNUR.................................... ....................
135.BETUS19....................................... ..........................serophene
136.MASAL07....................................... ..........................KLOMEN
137.SEYDAM........................................ ...........................metformin
********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

.............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

A_EMET26 ..........................2 EYLÜL
DURUŞAH............................5 EYLÜL
ZEYNO_81............................7 EYLÜL
GUZELGUN..........................10 EYLÜL
RAEBZEH............................16 EYLÜL
SENANUR............................19 EYLÜL
DİYARR................................18 EYLÜL
MUREBDU.............................20 EYLÜL
FATMA1986...........................23 EYLÜL
G.ERKL.................................23 EYLÜL
BRCDMRL .............................23 EYLÜL
KİDY......................................27 EYLÜL

...........................EKİM AYI LİSTEMİZ............................

MASAL_NAZ...........................2 EKİM
SERSELO................................3 EKİM
ZAZEZ......................................4 EKİM
NAZLİKİ82................................4 EKİM
MAVİ82...................................8 EKİM
ASKMESK..............................10 EKİM
EDAKARA..............................11 EKİM
SİYASİYA...............................16 EKİM
LİGHTLİFE...............................16 EKİM
TARİORONAR.........................17 EKİM
EXORCİST_TREX.....................18 EKİM
MAWWİ35...............................19 EKİM
İLKNURR1984....................... ...19 EKİM
GUBETGUZELİ........................19 EKİM
MİKİ24.....................................20 EKİM
ESEMOS.................................20 EKİM
AYSEN_34...............................28 EKİM
Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİNN.AMAAŞALLAH LİSTEMİZE

EYLÜL AYIMIZ BOL HAMİŞLİ OLSUNNN İNŞŞŞŞŞ

kızlar lıstede tarıh degısıklı , eklemek için özelden msj atarsanız cok dah aiyi olur dıger tulu topıcte yazınca bazende olsa gozumden kacıoo

merhaba arkadaşlar bende aranızda yeniyim. bende bu ay ilk defa klomen kullandım. yarın doktor kontrolüm var. bakalım bir ilerleme var mı göreceğiz. beni de listeye ekleyebilir misiniz? benim daha ilk ayım olduğu için mi o kadar etkileniyorum ki içten içe. herkese takmıyorum diyorum ama içten içe üzülüyorum. kardeşim de 8 ay kolemn kullanıp hamile kalabilmişti. o kadar bekledi bende beklerim diyorum ama...

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende aranızda yeniyim. bende bu ay ilk defa klomen kullandım. yarın doktor kontrolüm var. bakalım bir ilerleme var mı göreceğiz. beni de listeye ekleyebilir misiniz? benim daha ilk ayım olduğu için mi o kadar etkileniyorum ki içten içe. herkese takmıyorum diyorum ama içten içe üzülüyorum. kardeşim de 8 ay kolemn kullanıp hamile kalabilmişti. o kadar bekledi bende beklerim diyorum ama...

tedavın hayırlı olsun arkadsım aramıza hosgeldın
beklenen adet tarıhını yazarsan lısteye eklerım
inşş en kısa zamandamelegın gelır cnm

arkadaslar bişey sormak istiyorum.ben 3 ay günde 1 kere klomen kullandım.tek yumurtam oldu o da gelişmedi.adetim devam etti her ay.şimdi doktorum eğer hemen istiyorsanız aşılama yapalım diyor.aşılama ağrılı bişey mi?göbekten her gün yapılan bir iğneymişl sanırım.daha sonra çatlatma iğnesi yapılacak diye hatırlıyorum.bu süreçte canım çok yanar mı.ultrasonla alttan muayeneyi bile sevmiyorum :KK43:( bu yöntemle hamile kalan var mı

arkadaslar bişey sormak istiyorum.ben 3 ay günde 1 kere klomen kullandım.tek yumurtam oldu o da gelişmedi.adetim devam etti her ay.şimdi doktorum eğer hemen istiyorsanız aşılama yapalım diyor.aşılama ağrılı bişey mi?göbekten her gün yapılan bir iğneymişl sanırım.daha sonra çatlatma iğnesi yapılacak diye hatırlıyorum.bu süreçte canım çok yanar mı.ultrasonla alttan muayeneyi bile sevmiyorum :KK43:( bu yöntemle hamile kalan var mı

merb cnm
ben asılama ile hamıle kaldım
ole agrılı bı işlem degl yyumurta gelıstrırcı ılac verıolar bu gobekten ığneler yada agzdan hap oluo ben hap kullandım sonrada gobektn catlama ıgnesı oldum kendım yaptım ıanan hıçç hıssetmedım bıle :)normalde iğne yapılırken bıle bakamam ben
dr klomenı neden hep gunde 1 tane ıcırdıkı yumurtan gelısmıosa gunde 2 doza cıkarabılırdı once
neyse cnm korkma asılama agrılı bı şllem degl

X