klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

yarın kontrolum var heyecanlıyım valla inş. gelişir benım doktorum 18 mm olsun iğne vercem dedi sen ne güzel 15mm hamıle kalmıssın canım keseyide görmüşsün süper valla yaa sevındım rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın darısı bizim başımıza inş. :)) sizde çatlatma iğnesinden kaç saat sonra ilişki oldu herhalgi bişey yaptın mı canım

onu çok kafana takma ben ertesi gün oldu ondan sonraki felan 2 günde bir olsuyorsa sıkıntı yok

Yaşım 36, 2 ay bebek denemem oldu ve sonuç hüsran. O kadar bilgisizim ki yardımcı kimsecikler yok etrafımda, kendimce araştırmalr yaptım, 1 dr edind,m ve düzenli gitmeye başladım. Ne kistim ne de enfeksiyonum hiç bişi çıkmadı herşey tertemiz. Yaşımdan dolyo sanırım bu ay dr.um klomen kullanmamı istedi. Bu akşam son klomeni içicem. Bundan sonrası için yardıma ihtiyacım var... Lütfen...

Yaşım 36, 2 ay bebek denemem oldu ve sonuç hüsran. O kadar bilgisizim ki yardımcı kimsecikler yok etrafımda, kendimce araştırmalr yaptım, 1 dr edind,m ve düzenli gitmeye başladım. Ne kistim ne de enfeksiyonum hiç bişi çıkmadı herşey tertemiz. Yaşımdan dolyo sanırım bu ay dr.um klomen kullanmamı istedi. Bu akşam son klomeni içicem. Bundan sonrası için yardıma ihtiyacım var... Lütfen...

merhaba canım bildiğim kadarıyla doktorun sana yumurta takıbı yapcak klomen bittikden sonraa yumurtan 18mm olduğu zamanda iğne vercek iğneden 36 saat sonrada ilişki ondan sonrada gün aşırı devam.bence tüplerine baktır canım açık mı kapalı diye rahim filmi istemedi mi doktor hee bide eşin sprem testi yaptırsın cnaım belki sorun eşindedir hiç beklemediğin zaman çıkıveriyor sorunlar benım doktorum ilk rahim filmi sonra eşimden test istemişti iyi k iyapmıstı testi çünkü eşimd evarikosel çıktı amelıyat oldu değerleri düzelmeye başladı ama bende de soru olduğu için hala gelmedi bebeğim 2,5sene oldu kısmet artık rabbım gönlüne göre versin :KK16:

canım ben dun kontrole gittim 11,7 olan yumurtam 9 mm düşmüş sönmüş dedi doktorum buay bitti dedi daha gelme önümüzdeki ay adetinin 5günü serophene kullan ister gel takıp yapalım istersen bir sonraki ay yine kullan gel dedi bu ay yalan oldu yanı anlayacağın bende aşılama düşünüyorum artık eşimdede ileri harekeli sorun olduğu için kısmet artık

canım rahim filmi çekindim mi belki tüplerin tıklaıdıdr birde klomen tedavisine başladıysan yumurtlama yapılacak sonra çatlatma bende klomen kullananlardanım ilk ayımdı ve hamile kaldım şükür sende kalırsın eşine keçi boynuzu kaynatıp içir kendine kistin yokmuş ozamn kuru incir kürü yap onlar gerçekten faydalı keçiboynuzu ise erkeklerin spermlerinin kalitesini artırıryor dene derim klomenlede yapabilirsin keçiboynuzunu eşine daha iyi sonuç alırsın bunlar bilinene şeyler

canım ben dun kontrole gittim 11,7 olan yumurtam 9 mm düşmüş sönmüş dedi doktorum buay bitti dedi daha gelme önümüzdeki ay adetinin 5günü serophene kullan ister gel takıp yapalım istersen bir sonraki ay yine kullan gel dedi bu ay yalan oldu yanı anlayacağın bende aşılama düşünüyorum artık eşimdede ileri harekeli sorun olduğu için kısmet artık

hımm anladım canım önümüzdeki ay doktor ilacın dozunu artırsın bari en azından yumurtluyorsun öyle düşün dozu az gelmiş yada zor cevap veriyor olab,lirsin ondan dozunu artırmasını iste doktordan 2 içiyorsn 3 iç ama doktora danışmak lazım tabiki ileri hareketli sorun mu oluyor o nasıl sorun yaa o konuda hakkında fikrim yok ileri hareketli olması iyi birşey değilmi

Seni görünce bir umut doğdu içimde. Ben pko hastasıyım. Klomen tedavisi gördüm cnm bu ay. bugün adetimin 9. günü ve Tek bir yumurtam oluşmuş. Haftaya kontrole gideceğim yumurtanın gelişimini kontrol edecek doktorum. İnşallah ben de hamile kalabilirim. Dua et bizim için de:KK54: Rabbim sana da hayırlısıyla evladını kucağına almanı nasip etsin cnm.

Seni görünce bir umut doğdu içimde. Ben pko hastasıyım. Klomen tedavisi gördüm cnm bu ay. bugün adetimin 9. günü ve Tek bir yumurtam oluşmuş. Haftaya kontrole gideceğim yumurtanın gelişimini kontrol edecek doktorum. İnşallah ben de hamile kalabilirim. Dua et bizim için de:KK54: Rabbim sana da hayırlısıyla evladını kucağına almanı nasip etsin cnm.

amin inş bende tek yumurtayla kaldım hiç dert etme kendine arkdaşımda aynı pcoluydu oda kaldı hemen kalırsın inş bende bebeğimi kucağıma alırım sağlıklı şekilde

Şekerler,

Klomeni ilk defa kullandım ve 3 yumurtam oluşmuş, kendiliğinden çatladılar. Adetimin 15. günümde dr gitmiştim progesterona bakalım 1 dedi, 14. yumurtlama günümdü. 3.17çıktı. Ateşim hala yüksek seyrediyo, FF sayfam aşağıda, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum canlar...

3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

derya selam, tebrikler hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :)
ben de bu çatlatma iğnesinden sonra kaç gün içinde döllenme oluyor onu merak ediyorum, yani döllenmenin süreci kaç gün acaba? biraz inceledim aslında ama yine de senin durumunda dikkat edilecek farklı bir husus veya belirti varsa onları bilmek isterim, ayrıca şu ateş işini ge hiç beceremedim:44: döllenme olursa vucut ısısı yüksek mi seyrediyor ki yaa ?? şimdiden teşekkürler ..

derya selam, tebrikler hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :)
ben de bu çatlatma iğnesinden sonra kaç gün içinde döllenme oluyor onu merak ediyorum, yani döllenmenin süreci kaç gün acaba? biraz inceledim aslında ama yine de senin durumunda dikkat edilecek farklı bir husus veya belirti varsa onları bilmek isterim, ayrıca şu ateş işini ge hiç beceremedim:44: döllenme olursa vucut ısısı yüksek mi seyrediyor ki yaa ?? şimdiden teşekkürler ..

inş alırım kucağıma :) farklı bir husus yok canım anlamıyorsun bile gerçi ben hala anlamıyorumda :nazar: vücut ısısıyla felan anlamazsın vücut ısısından bahsedende var öyle anlayanda var ama vücut ısısını yükselten birçok neden var ateşle felan kafnı yorma doktorun dediği günlerde ilişkide bulun yataktan hemen kalkma sonra adet günün geçince test yaptır ama ben günümde yapmıştım çıkmıştı darısı sizin başınıza

inş alırım kucağıma :) farklı bir husus yok canım anlamıyorsun bile gerçi ben hala anlamıyorumda :nazar: vücut ısısıyla felan anlamazsın vücut ısısından bahsedende var öyle anlayanda var ama vücut ısısını yükselten birçok neden var ateşle felan kafnı yorma doktorun dediği günlerde ilişkide bulun yataktan hemen kalkma sonra adet günün geçince test yaptır ama ben günümde yapmıştım çıkmıştı darısı sizin başınıza

ah ah bir de adet günümü bileydim :44: geçince yaptırırdım ama ?? neyse canım çok sağol bilgiler için, darısı başımıza olsun :KK34: senin için de hayır dualarım sürecek merak etme canım :KK42: rabbim hepimize kolaylıklar nasip etsin :)

ah ah bir de adet günümü bileydim :44: geçince yaptırırdım ama ?? neyse canım çok sağol bilgiler için, darısı başımıza olsun :KK34: senin için de hayır dualarım sürecek merak etme canım :KK42: rabbim hepimize kolaylıklar nasip etsin :)

bilmiyorsan çatladığı günden say 14 gün olunca adet olman gerekir çünkü o günde yapabilrsin :)

bilmiyorsan çatladığı günden say 14 gün olunca adet olman gerekir çünkü o günde yapabilrsin :)

evet canım öyle bişeyler yapıcam bakalım, benim çatlasa da gecikmeli olabildiği için reglim, en erken 16. güne kadar beklemeyi planlıyorum şimdilik, bakalım zaman ne göstericek ???

Şekerler,

Klomeni ilk defa kullandım ve 3 yumurtam oluşmuş, kendiliğinden çatladılar. Adetimin 15. günümde dr gitmiştim progesterona bakalım 1 dedi, 14. yumurtlama günümdü. 3.17çıktı. Ateşim hala yüksek seyrediyo, FF sayfam aşağıda, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum canlar...

3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bat tarihin ne canım? ateşin yüksek seyretmesi yumurtlama devam demek midir yani?

evet canım öyle bişeyler yapıcam bakalım, benim çatlasa da gecikmeli olabildiği için reglim, en erken 16. güne kadar beklemeyi planlıyorum şimdilik, bakalım zaman ne göstericek ???

ben çatlamadan 13 gün sonra yaptım muhtemelen testimi idrarı çünkü zaten çatladıktan sonra 1 gün yaşıyorlar ya ama benim 1 taneydi o tututu sende kaç tane var arkadaşımda 4 taneydi birileri önce çatladı sonra çatlayan tutmuştu :) öyle bir durumda geç döllenmede söz konusu olabilir

klomeni karşılıyor da iğneyi karşılamıyor 63 lira oda ancak bilgin olsun raporlaştırabiliyorlar iğneyi doktorum bana demişti bir dahakine gerekirse raporlaştırırız die haberin olsun doktor derse raporlaştırmasını isteyebilirsin ozaman hiç vermiyormuşsun

Merhaba arkadaşlar ben ayın 14.de çatlatma iğnesi oldum. Öncesinde klomen kullandım klomen için öyle abartılı bir para ödemiyorsun.Ama çatlatma iğnesine 70 tl verdim. sağ tarafımda bir yumurtam vardı 18mm çapında yarın 20 olur dedı ve catlatma iğnesi oldum.Elimizden geleni yapıyoruz inşallah tutar da güzel haberler alırız.

konu dün açılmış benim başımdan geçen olayı sana hemen özetliyorum
ilk çocuğumuz eşimin tedavi olması sonucu normal yollar ile oldu ikinci çocuğu istediğimizde her ikimizde muayene olduk eşimin daha önce bir problemi vardı doktor aynı tedaviyi uygun gördü eşim ilaç tedavisine başladı.
beni doktorum da yumurtalarımın küçük olduğun adet in düzensiz olduğnu ve kis tanısı verdi önce adetim düzenlendi kistim geçti ama yumurta yapımın küçük olduğu için doktorum yumurtlama günü takip etti ve bana adetimi düzeni ile klomen ve prosentorn yazdı farklı zaman dilimlerinde kullandırdı düzenli kontrole gitti eşimle birlikle,ilk ay yumurtanın geliştiğini ama hamilelik şansını artırmak için çatlatama iğnesi yazdı eczaneden 68 tl temin edip sağlık ocağında reçete ile yaptırdım ve aynı gün eşim ile ilişkiye girdim sonraları da gün aşırı olmak üzere 4 kez ilişkide bulundum,mutlu sonucu bu hafta aldık hamile olduğumu öğrendim burda en büyük yanılğı iğne yapıldıkdan sonra 24 saat ile 36 saat arasında yumurta çatlıyor diyorlar bende aynı gün çatladı vucud ısım artı hissettim ağrılarım olmadı ama bulantı oldu az bir şey sonuç olumlu olmasın isityorsanız iğnenin yapıdığı günü seçin ilişkiye girmek için her gün yapmaktansa gün aşırı bir gün durup bir gün yapmak strese girmemek zor işte burada iş eşe düşüyor bir hatırlatma daha yapayım benim yumurtam da bir taneydi ilişkiye girdiğimizde...

Arkadaşım Allahım kucağına aldığın günleride göstersin.O güzel yavrucağı sizlere bağışlasın.Bende bu ayın 14.ünde çatlatma iğnesi oldum. sağ tarafımda 18 mm çapında tek yumurtam vardı yarın 20 olur dedı ve 14. iğnemi oldum. Ayın 15,16 sında 1 kez ilişkiye girdik .Bir de 18.de olurmu bilmiyorum.Çok sık yapmak istemiyor eşim çok sık olursa kalitesi düşebilir diyor.İnşallah yaptığımız kadarıyla Allahım bizede nasip eder.

X