KLOMEN

Evet keşke birileri yazsaymış bana da moral olurdu ben bugün son hapı yuttum 6 gün sonra doktora gidicem umarım büyümüşlerdir.

Çevremde iki kişi bu hap sayesinde hamile kaldı olumlu sonuçlar veriyor tabi tam tersi de oluyor hakkımızda hayırlısı

İnşallah 🙏 polikistik over mı var sizde de

Yok öyle bi şey demedi doktor prolaktin yüksek işte birde amh düşük başka bi şey demedi ilaçlar verdi en sonda bu klomeni verdi
Anladım prolaktin çok şükür sadece bir ilaçla hemen düşüyor bende de vardı düştü ilaç sayesinde

Klomeni mi? Süreci hızlandırmak için vermiş olabilir yumurtanın büyümesini gelişmesini hızlandırmak bana onun için verdi ama tabi benim yumurtlama sorunum var

Bilmiyorum VALLA bende Pek anlamdım kafasına göre bi şey diyor adetim düzensiz di zaten onunla başladı

Klomeni mi? Süreci hızlandırmak için vermiş olabilir yumurtanın büyümesini gelişmesini hızlandırmak bana onun için verdi ama tabi benim yumurtlama sorunum var
sen amh filan testı yaptırdın mı neye göre verdı hangi testlere göre

Bilmiyorum her gitmemde moralim bozuluyor 26 yaşındayım 4 aylık evliyim e2 74.43 tü

Merhaba kızlar bende bugün kontrole gittiğimde yumurtlarımın gelişmediğini söyledi doktor ve iki ilaç verdi ocakta klomeni içicem adet olunca şimdi birde cyclo progynova diye bir ilaç verdi prolaktin biraz yüksekti. Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin🤲🏻🥰

Hiç amh bakmadı bende ultrason görüntüsü ve FSH Lh ile pcos dendi her doktor aynı şeyi söylüyor

Merhaba kızlar bende bugün kontrole gittiğimde yumurtlarımın gelişmediğini söyledi doktor ve iki ilaç verdi ocakta klomeni içicem adet olunca şimdi birde cyclo progynova diye bir ilaç verdi prolaktin biraz yüksekti. Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin🤲🏻🥰
Merhaba bugün bende aynı sonucu aldım bende ocakta klomen baslıcam. Siz kaç adet içiceksiniz acaba doktor bana günde bir dedi ama burda okuduğum kadarıyla genelde herkes günde 2 kullanmış şimdi düşünüyorum günde bir yeterli gelicek mi diye 🤔

Merhaba bugün bende aynı sonucu aldım bende ocakta klomen baslıcam. Siz kaç adet içiceksiniz acaba doktor bana günde bir dedi ama burda okuduğum kadarıyla genelde herkes günde 2 kullanmış şimdi düşünüyorum günde bir yeterli gelicek mi diye 🤔
Ben sabah akşam içtim yarın son Pazartesi kontrol var nolucak bilmiyorum 🙏🏻

X