KLOMEN

Merhaba bugün bende aynı sonucu aldım bende ocakta klomen baslıcam. Siz kaç adet içiceksiniz acaba doktor bana günde bir dedi ama burda okuduğum kadarıyla genelde herkes günde 2 kullanmış şimdi düşünüyorum günde bir yeterli gelicek mi diye 🤔
Merhaba ben günde 2 içeceğim öyle dedi doktor bilmiyorum ki neden farklı söylemiş acaba 🤔

Bende klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/

Bende klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/
Bildiğim kadarıyla yarın muayene edecek yumurtaların gerekli büyümeye eriştiyse (17-20mm) ilişki günleri söyleyecek eğer gerek görürse çatlatma iğnesi vuracak ve adetin geçerse sürpriz inşallah 🙏

Bildiğim kadarıyla yarın muayene edecek yumurtaların gerekli büyümeye eriştiyse (17-20mm) ilişki günleri söyleyecek eğer gerek görürse çatlatma iğnesi vuracak ve adetin geçerse sürpriz inşallah 🙏
inşALLAH güzel şeyler der yoksa benim psikolojim iyice bozulcak :KK43:

inşALLAH güzel şeyler der yoksa benim psikolojim iyice bozulcak :KK43:
Stres çok etkiliyor yumurtaları kendimden biliyorum zor ama kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın inşallah yarın güzel şeyler söyleyecek doktor güzel düşünelim güzel olsun her şey 🙏

Stres çok etkiliyor yumurtaları kendimden biliyorum zor ama kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın inşallah yarın güzel şeyler söyleyecek doktor güzel düşünelim güzel olsun her şey 🙏
Keşkee öyle olabilsek takmasak ... neyse inşALLAH güzel olur hepimiz için

X