Gebeliğe Hazırlık Klomeni bıraktıktan sonra geç döllenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

BeklenenYolcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
114
42
33
Öncelikle hayırlı ramazanlar diliyorum. Bana bir akıl verin hanımlar 🥺 Geçtiğimiz ay klomen sonrası kistten sonra tedavi bu ay askıya alındı. Son adet tarihi 10 mart olmasına rağmen adet olmadım hala.. Beklenen adet tarihim 7 insandı. Adetin 35. Günü kaset test yaptım negatif çıktı. Adet belirtim de yok.. Bu ay her günü değerlendirdik. Kasette negatifi görünce çok üzüldüm.. Geç döllenme olabilir mi? Eğer geç döllenme olursa bugün 36. Gün, ne zaman testi tekrarlayayım? Lütfen yardımcı olun. Kimseye anlatamıyorum, bunaldım kaldım. 😫😫😫

Ben bu ay klomen kullanmadım. Önceki ay ilk kez kullandım onda da kist olduğu için doktor daha klomen vermedi, adet ol öyle gel, adetle atılır dedi. Hala da adet olmadım işte..

Siz de geç döllenme olacağından şüpheleniyorsunuz değil mi? Aksine bu ay yumurtlama zamanımı bilmiyorum yani test yapmadım, ilk defa akıntı görmedim. Ama belim ağrıdı hala da ağrı var. Siz yumurtlama gününüzü biliyor musunuz?

Ayrıca cevapladığınız için teşekkür ederim. Birbirimizin halini anlıyoruz buradan.. Sadece bizim başımızda değilmiş diyebiliyoruz. Allah hakkımızda hayırlı olanı versin inşaallah..

X