Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeği İle Evli Olan Bayanlar

benim eşimde koç ben başağım
hepten zıt kutuplarız ama zıt kutuplar birbirini çekermiş derler ya
gerçekten çok zor koç erkeği ile baş edebilmek
ilk yılımızda baya zorlanmıştım
çoğu şeye ağlardım heheee bazı lafları ağır gelelirdi
ama 3. yılımız bitiyo çok şükür ben alıştım onu öyle kabul ettim çünki karekteri böyle
bazı şeyleri aştım sanırım
ve dünya varmış dedim..belkide onun gibi oldum
o nasılsa bende aynen öyle karşılık veriyorum çok güzel anlaşıyoruz heheee

Son düzenleme:
Arkadaşlar koç erkeği ile evlenen bayanlar varmı aramızda bence dünyanın en zor erkekleri babamda koçtu ve şimdi eşimde koç evde hep bir gerilim havası yaratmaya çalışıyor tartışmaya bayılıyor ve çok ufak şeylerden tartışma çıkarıyor sevgisini gösteremiyor off off koç erkeklerinin hepsi böylemi yoksa benim çilemmi bu benneyaptımki bekarkende çektim evlenincede çekiorum benim gibi düşünenler varmı :teselli:

evt arkadaşım benim başımdada aynı senin anlattığın gibi bir koca var allah yardımcımız olsun tartışma çıkarmamaya çalışıyorum ama hele o sevgisini göstermemesi varya beni öldürüyo:1no2::1no2::1no2::1no2:

oofffffff kızlar yaa sevgisini kskanlığını gstermemesi beni deli ediyo...
çok cosarsa gösterir ama bende onu öyle kabul ettim... bide hiç mi haksız olmaz bunlr arkadaslar yaa özür dilemeyide bilmezler illa biz anlıycaz özür dilemeye çalsıyo diycez valla zor ama ben seviyorumm...

ben başak burcuyum eşim koç burcu arkadaşlar ama alakası yok hatta hayranımdır özelliklerine olumsuz bir tarafını görmedim 2 yıl çıktık 2 yıldırda evliyiz allah allah ama sanırım eşim olumlu özellikleri almış ..

çok bilmiş, çok ukalalar. hep patron onlardır. çabuk küser, kolay affetmezler. son derece otoriter ve saygıya önem veren insanlardır. ama düzün karakterlilerdir.

işte benim koç maceram. :)

allah yardımcımız olsun işimiz var bu koç erkeğiyle:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

selam kızlar. ben tipik bir yengeç burcuyum kocamda tipik bir koç... aman yarabbim
alttaki listeyi sizin yazılarınızdan çıkardım ve bunlarınhepsi benim kocamda var..
yazık ama bize yaa. hembeni çok seviyor hemde göremiyoruz... :1shok:

sevgisini gösteremiyor
dünyanın en zor erkekleri
tartışmaktan nefret eder alttan alan odur genelde eğer öyle bir ortam doğarsa kapar konuyu hemen. Ama çokbilmiş ve ukalalık yaptığı konularda fazla bence
her gün yeni bir yönünü öğreniyorum
kafasına ne koyduysa yapar
çok bilmiş
hep patron onlardır
son derece otoriter ve saygıya önem veren insanlardır
ama düzün karakterlilerdir
cenesi durmayan insanlardır tam bir ateş parçasıdır

kızlar benim eşim koç bende koçum nolacak şimdi söyleyin ama çok iyiyiz 13 senedir evliyiz daha çok büyük bi vukatımız yok ben onu çek seviyorum her zaman da belli ederim ama o asla belli etmez ve benim eşim çok sessizdir fazla konuşmaz sadece gerektiği kadar konuşur ama eğer bide konuşursa kalbini paramparça eder ve asla özür dilemez bi şey olmamış gibi davranır neyse ben yinede onu çok seviyorum her haliyle gerçek sevgide sizce bu değilmidir?

aa benim eşimdede var bu tip özellikler.
oda beni çok sevdiğini söyler ama sadece özel durumlardakaydirigubbakcemile
milletin içinde asla belli etmez.
çok otoriter davranır. yalnızkende hayatım aşkım
ama onu birazda ben böyle yaptım sanırım
evlendiğimiz ilk dönnemlerde el şakası yapmasına izin vermezdim. karısını seven döşekte bebesini seven beşikte derdim.
şimdi bir şey dersem hemen bu sözümü hatırlatır:nazar:
yinede bende onu çok seviyorum.:asigim:

2 tip koç erkeği dikkatimi çekti biri tartışmayı sevmeyen diğeri de tartışan
ama unutmayın kızlar koçlar ateş grubudur ve her yerde ateş gibidir.benim eşim de koç.
eşim çok enerjik ona bazen yetişemiyorum, hiç bir şey zor gelmez...
evet sinirlidir ama evlenmeden önce ben de onu sinirleri alınmış sanardım, süpper oynamış..
cinsellik acaip önemlidir, her an hazır, nazır .
inatçıdır..
en sevmediğim huyu ise herşeyi ben bilirim sanması. değil işte ne yazık ki değil insan her şeyi bilemez işte bu huyu beni hasssssssstaaa ediyor, deliriyorum delikafadulden

yaa arkadaşlar Allah aşkına hiç mi ii örnek yok :KK43:( ben akrep burcuyum yorum yapın lütfen( diğer hiç bi burç beni tatmin edemez) :)hihoyyyt

Ben de akrebim, eşim ise koç. Tartışmayı hiç sevmez, sürekli alttan alır ve çok hoşgörülüdür. Hatta kavga çıkarmak için sebep bile ararım :-)
Özgürlüğüne çok düşkün, maceraperest bir ruha sahiptir. "Gece yarısı hadi sahilde yürüyüşe çıkalım, sabahın körü hadi kampa gidelim" der.
Koç burcu sevgisini belli etmez demişler ama eşim oldukça ilgili ve sevgi doludur. Yakın arkadaşlarına da arada "Seviyorum seni kardeşim" der.
Lider olmaktan hoşlanır, karar vermekten ve güçlü görünmekten keyif alır ama akrep burcu ile bu konuda başa çıkması sanırım çok zor (;

Benim eşimde koç burcu. Yengeçle koç anlaşamaz derler ama biz gayet iyi anlaşırız çok nadir kavga ederiz en son ne zaman kavga ettiğimizi hatırlamıyorum bile düşünün artık.

benim eşimde koç burcu..bende yengeç burcuyum..

acaba hakkaten koçlarla yengeçler arasında bi bağ mı var gamyoncuiremsu

hayatımda tanıdığım en kaliteli ve anlayışlı insandır..

2 yılımızı geride bıraktırk bi kere sinirlendiğini gördüm bana:nazar:

yani burda muzdarip olan arkadaşların aksine ben çok memnunum..

artık koç diyemi yaratılışmı bilemiyorum:1hug:

koçlar alttan almasa yengeçlerle koçlar biraz zor anlaşırdı siz varya siz neyse

bende eşimde koç burcuyuz eşimde istediğim tüm özellikler var anlayışlı,sosyal,sevecen,sıcakkanlı,sevgisini çok belli eder birde konuşkan olsa süper olurdu ama o kadar kusur kadı kızındada olur canımm
dünde doğum günüydü aşkımın onu çok seviyorum.anneside yengeç eşimi doğurduğu için onuda seviyorum

Kızlar bende yengeç burcuyum 6 yıllık sevgilimde koç burcu en kötü huyu ukala olması.Onun dışında kafasına ne koyduysa yapar kimse geçemez önüne ama herşeye rağmen seviyoruz birbirimizi ne önemi var ki burçların

bende yengecim aşkım tipik koçççççç:eek:çok ukalaaaaaaaaaa yaaaaaaaaaaa

ben terazıyım esimde koç...gercekten zor insanlar koç erkekleri...lafları agırdır bazen ama iki dakika sonra kuzu gıbı olurlar...o an her istedigini yaptırabılırsınız...sevdımı tam sever,bir anda uçurabılır sizi...ve cok ilgi beklerler..

eşi koç olupta kendisi aslan olan varmı arkadaşlar nasıl anlaşabilirmisiniz ben aslan o koç burcu daha çok yeniyiz ama nasıl davranmalıyım bana söylermisiniz

eşi koç olupta kendisi aslan olan varmı arkadaşlar nasıl anlaşabilirmisiniz ben aslan o koç burcu daha çok yeniyiz ama nasıl davranmalıyım bana söylermisiniz

Evet burdayım vereliniortak
ben aslan nişanlımsa koç
şu ana kadar ciddi bir problem yaşamadık ama arada inatlaşmalarımız oluyor, kavga yanlıyı bir insan olduğunu söyleyemem ama kendi istediklerinin olmnasını ister, ancak benimde inatçı taraflarım var ve bazen çatıştığımız konular oluyor, sonrada ikimizden biri inadından vaz geçiyor yada ortak bir karara varıyoruz.

Yaa aslında aslanla koç burcunun karşılaştırmasını yaparsan aynı karakterleri görürsün genelde ve bu doğru. ben aslan burcunun özelliklerini taşıyorum o ise koç burcunun haliyle her ikimizinde tosladığı zamanlar oluyor ama eğer aranızda çok güzçlü bir sevgi varsa ortak bir noktayı mutlaka buluyorsunuz, kavgalar bile güzel bir sonuç oluşturabiliyor ve barışmasıda sürprizlerle dolu oluyor...

Ayrıca kafalarına koyduklarını kesinlikle yaparlar..

Son düzenleme:
lambb yazdıklarını okudum bana bi öneri oldu teşekkürederim ilişkimiz yeni başladı ama artık birbirimizi daha iyi tanımaya başladık ve onun huyunu öğrenmeye başladım .dediğin gibi inat var ama bende birde alınganlık var onuda aşarsak gerçekten uyumlu gibiyiz. burçlardan dolayı çok benzediğimiz taraflar var sonumuz iyi olur inşallah

koç erkekleri sevgi gösterisi yapmazlar zaten.onlar gizli gizli imparatorluklarını kurup hükmetmekten hoşlanırlar.güç daima kendilerinde olsun isterler.anaç bi partner gururlarını okşar.şevkat görmek hoşlarına gider.benim erkek arkadaşım da koç burcu.benim çok hoşuma gidiyor.ciddi duruşlu oluyorlar.bi kere şöyle düşün,sevgi gösterisi yapmayı beceremiyor.bu bence bi artıdır.dışarda da karşı cinse sevgi gösterisi yapmazlar.çapkınlıkları yoktur.boş gelir onlara çünkü.okumayı,kendilerini geliştirmeyi,yeni şeyler öğrenmeyi severler ve vakitleri böyle şeylerle geçer gider.
tavsiyem beraber gazete kitap karikatür dergileri filan okuyun.
mutluluklar... :)

selam kızlar. ben tipik bir yengeç burcuyum kocamda tipik bir koç... aman yarabbim
alttaki listeyi sizin yazılarınızdan çıkardım ve bunlarınhepsi benim kocamda var..
yazık ama bize yaa. hembeni çok seviyor hemde göremiyoruz... :1shok:

sevgisini gösteremiyor
dünyanın en zor erkekleri
tartışmaktan nefret eder alttan alan odur genelde eğer öyle bir ortam doğarsa kapar konuyu hemen. Ama çokbilmiş ve ukalalık yaptığı konularda fazla bence
her gün yeni bir yönünü öğreniyorum
kafasına ne koyduysa yapar
çok bilmiş
hep patron onlardır
son derece otoriter ve saygıya önem veren insanlardır
ama düzün karakterlilerdir
cenesi durmayan insanlardır tam bir ateş parçasıdır

benim eşimde koç ben balık burcuyum düşün artık evdeki halimizi ben duygularımı sonuna kadar belli ederek yaşamak isterken onda tık yok
ben tartışırım bağırıp çağırırım onda yine tık yok bakar öyle suratıma bakar bakar sadece
sen niye konuşmuyosun derim ne konuşucamki der
delirtiyordu beni taa ki
yerleri değiştirine kadar bir gün bir karar aldım ve onun gibi davranmaya başladım daha öncede bir kaç kez denemiştim becerememiştim ama bir yerden sonra tak edince kendiliğinden olmaya başladı zaten
şimdi o eski ben
bende eski onun halini aldık oldukça zevkli ben eğleniyorum artık o deliriyor
:CüvCüv: :roflol:

X