Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeği İle Evli Olan Bayanlar

Arkadaşlar koç erkeği ile evlenen bayanlar varmı aramızda bence dünyanın en zor erkekleri babamda koçtu ve şimdi eşimde koç evde hep bir gerilim havası yaratmaya çalışıyor tartışmaya bayılıyor ve çok ufak şeylerden tartışma çıkarıyor sevgisini gösteremiyor off off koç erkeklerinin hepsi böylemi yoksa benim çilemmi bu benneyaptımki bekarkende çektim evlenincede çekiorum benim gibi düşünenler varmı :teselli:

benim de erkek ark. koç burcu ve tartısmaktan Nefret ediyor sesimi yükseltmeme dahi tahamülü yok ama sunu da belirteyim zor mu eet zorlar ve bana karsı deil ama biraz sinirli aniden parlıo ama cabuk gecio kızgınlığı ama :asigim:cok merhmetliler

benimde dayım amcam vee sevgilim koç..o çok cömert ve sevgi dolu biri..bencil otoriter birazda ön planda olmak isteyen bi karakter ama kimse mükemmel değildir..bende balığım birbirimizden çok şey öğrenioruz..hoş bence.

arkadaşlar ben aslanım...koç erkeği birine aşık oldum..önce o bana kur yaptı hoşlandığını belli etti ama şimdi kendini geri çekti acaba ilgi çekmeyemi çalışıyo bende 1 kere arayarak hoşlandığımı belli ettim ondanmı böle yapıyo anlayamadım beklememmi gerekiyo yol gösterin:KK43:((((

Son düzenleme:
koç erkeği zordur evet, ben boğa eşim koç ikimizde inatçı ben asla alttan almam eşimde aynı işimiz zor ama bir okadarda tutku dolu bağlıyız birbirimize 10 yıl oldu evliliğimiz gerçekleşeli,ama benim eşim sevgisini çok güzel gösterir o konuda haksızlık yapamam kocişime ama çok konuşur hep o doğruyu bilir bazen karaya beyaz diyecek hale getirir beni tipik bir koç erkeği özeliklerini taşırr

ben akrebim o koç.. burda yazılanları okudukça şaşırdım.

doğru; sevgisini belli etmez, ille ben ona zorla söylettireceğim. herrrrşeyi en iyi kendi bilir. herşeyi en iyi kendi yapar, inatçı ötesi, sürekli yeni birşeylerin peşinde.....çook zor biri.. ama seviyorum işte :asigim:

ben koç eşim koç çok iyi anlaşıyoruz aynı şeylerden hoşlanıyoruz benim hiç arkadaşım yok inanırmısınız 5 yıllık evliyim tek arkadaşım eşim.tabi arada bir ikimizinde liderlik duygularımız kabarıyor ama genelde eşimin sözü geçiyor.ikimizde sinirliyiz anlık tabi.birde koç burcu kocası olanlar sevgisini göstermiyor diyor aksine benim eşim çok fazla gösteriyor ben pek gösteremem

aa herkes konuşkan demiş çok şaşırdım hiç konuşkan değil bendeki :S

2009 un ocak ayından 2010 un şu anına dek ınanılmaz kötu seyler yaşadım..akla hayale gelmeyecek şeyler..sağlık,iş,evlılık,hersey bıranda ters duz oldu ıyı gıden tek bırseyım olmadı...

ustelık eşimde bende 27 mart dogumluyuz..koç oldugumdan ılkdefa nefret ettım...

2 gunede boşanıyoruz..bu nası çelişkı

benim eşimde koç ben balık burcuyum düşün artık evdeki halimizi ben duygularımı sonuna kadar belli ederek yaşamak isterken onda tık yok
ben tartışırım bağırıp çağırırım onda yine tık yok bakar öyle suratıma bakar bakar sadece
sen niye konuşmuyosun derim ne konuşucamki der
delirtiyordu beni taa ki
yerleri değiştirine kadar bir gün bir karar aldım ve onun gibi davranmaya başladım daha öncede bir kaç kez denemiştim becerememiştim ama bir yerden sonra tak edince kendiliğinden olmaya başladı zaten
şimdi o eski ben
bende eski onun halini aldık oldukça zevkli ben eğleniyorum artık o deliriyor
:CüvCüv: :roflol:

aynennnnn baştan sona benim duygularımı anlatmışsın:))) bende balık kocam koç.Benim duyglarım tavan yapmışken onda tık yok.Tartışmada hep ben konuşurum o bakar bu seferde sen beni takmıyonmu bi cevap verdiye sinirlenirim.Her seferinde inat edip bende senin gibi olcam diyorum ama daha başarabilmiş değilim.Sırnaşmadan tatlı dilli konuşmadan yapamıyorum.O sırnaşırsada karşılık vermeden duramıyorum ki işte.Biz şımartıyoz bunları böle.Ama bunun dışında bi sorunumuz yok çok şükür. Şeniz

eşi koç olupta kendisi aslan olan varmı arkadaşlar nasıl anlaşabilirmisiniz ben aslan o koç burcu daha çok yeniyiz ama nasıl davranmalıyım bana söylermisiniz

ben varım canım.Ben aslanım eşim koç
biz 3 haftalık evliyiz.
4 aylık da birlikteliğimiz var.
Bugüne kadar aramızda ne bir kavga ne de şiddetli bir tartışma oldu.
Ara sıra ben kızardım birşeylere daha ben söylemeden neye kızdığımı anlar beni yumuşatırdı.
Ta ki 6 gün önce yaşadığımız travmaya kadar.
Çok ağır bir olay.
hayatımda bu kadar sinir ve öfke dolu olduğumu hatırlamıyorum.
Bağırıyorum,etmedeiğim hakaret kalmadı.
Adamda tık yok cevap vermiyor, sadece şok ifadesiyle suratıma bakıyordu.
Ta ki evden git diyene kadar.
Annesinden azar işitmiş çocuk gibi yalvardı.
Ben de mantıklı bir dille yalnızlığa ihtiyacım olduğunu anlatınca gitti anca.
Şuan onu çok özlüyorum. ama yaşadıklarımız da çok ağır.
bakalım bu zorlu sınavı nasıl atlatıcaz.

benim esimde koc burcu
zaman zaman sinirlenir ama siniri cabuk gecer
ve en sevmedigim huyu, hicbirseyi unutmaz, bi tartisma ciktiginda taaa aylarca olmus olan birseyle yaralar seni "sen böyle yapmistin" diye

Benim esimde koç.

Cok cabuk sinirlenir ama hemen gecer yani 10 dk sonra askm canım olur.

Benimde ondan kalır yanım yok bir koç bayanı olarak aklinialirimsmile

pufff cok zormuş yff korktun bı anda benım kısıde cok sınırlı hemen her seye patlıcak gıbım tetıkde duryorum hep alttan alıorum ama o hiç almıor ne yapmam lazımm o yalvarsın o alttan alması ıcın ? :26:

biz ikimiz de koç burcuyuz :) buna artı olarak benim yükselenim de akrep :KK70: düşünün artık burda yazılanları okuyunca biraz kendimi biraz da eşimi gördüm. ikimiz de çok inatçı ve dik başlıyız bir konu üzerinde ufak da olsa tartışmadan ortak noktaya varamıyoruz.
pek konuşmaz, tartışmayı özellikle de bağırmamı sevmez, her şey için bir bahanesi vardır sevgisini ulu orta belli etmez ama tanıdığım bütün koç erkekleri sevdi mi tam sever sileceği zaman da tamamen siler.çok tutkuludurlar,doğru insanı bulana kadar belki çapkınlık yaparlar ama doğru insanı bulduktan sonra çapkınlıkla vs işleri olmaz. ama hiçbir zaman beğenilmek tutkularndan vazgeçmezler. çok merhametli olurlar ikna ettikten sonra uzlaşmacıdırlar ama sizlere tavsiyem kesinlikle onunla başa çıkamadığınızı belli etmeyin ya da söylemeyin kesinlikle tepenizden indiremezsiniz. ve bazı arkadaşlar onun bana yaptıklarını ben ona yapmaya başladım demiş. doğru yoldasınız :KK66:
son olarak çok konuştum ama hem burçlara meraklıyım hem de koçları ii tanıyorum :)
yanındaki kişlerin eş yada sevgili her zaman bakımlı , ağır ve akıllı olmalarını isterler.bununla gurur duyarlar...

Ya herşey bir kenarada bu koç erkekleri herşeyi biliyormuş gibi,herşeyi en iyi onlar yapıyormuş gibi bir havadalar yaaaa uyuz oluyorum ama yaaa!Benim de sevgilim koç,herşeyi iyi hoş şu huyuda değişse.

benim eşim koç ama ben onun koç olduğundan şüphelenmeye başladım yorumları okuyunca :KK1: ama doğum tarihide doğru bir terslik var bu işte. :KK53:
biz hiç kavga etmeyiz yani onu sinirlendirmek okadar zordur ki 1.5 yıllık evlilik toplam 4 yıl ilişkide ben hiç sinirli halini görmedim.hiç kavgamız olmadı.ben aslanım tabi arada esip gürlüyorum ufak çaplı.ama sinirlenince ama kavga olmaz ben kendi kendime söylenirim o dinler beni sonra içeri giderim ben o an konuşmak istemiyorum sakinleşmeyi beklerim genelde ama oda tam tersi o anda konuşup meseleyi çözmek ister.yani bakmaz öyle suratıma aksine o konuşur benimle.
biraz inat var ama inat bende de var deli deliyi görünce sopasını saklarmış oyüzden bana sökmüyor inatçlığı :KK52:
ben bilirim kısmına gelince de.ilk tanıştığımızdan beri dikkatimi çekmiştir.gerekli gereksiz her şeyi bilir.baya bir dalga geçerdim ben 'bkz.'' diye isim falan takmıştım ama gerçekten biliyor :KK52: ama ben bilirim havalarında takılmıyor hiç.daha çok ben dürtüklüyorum sen bunu bilirsin diye ondan sonra söylüyor hemen.karakter meselesi yani her koç bir değil demekki.
ama ben aslanım belkide ondan idare ediyoruz.

Benim de burcum Koç erkek arkadaşımın da burcu Koç, hatta ben 14 o 17 Nisan doğumlu.

Daha yeni başladık ama sanki uzun süredir birbirimizi tanıyormuşuz gibi hissediyorum, ortak zevklerimiz oldukça fazla ve karakter anlamında da birbirimize çok benziyoruz. :KK69:İkimiz de tartışmayı sevmeyiz, anlayışlıyızdır, o beni benden çok düşünür, ben onu ondan çok düşünürüm. :KK48:Tek bir kıza yan gözle baktığını görmeyi bırak hissetmedim bile, sadakat ve güven konusunda hiçbir sıkıntı olmuyor Koç burcunda. :KK54:Sevgini gösterme konusuna gelince ne verirseniz onu alırsınız diye düşünüyorum ben, ben ona sevgimi hep gösteririm o da aynı şekilde. :KK69::nazar: Kötü diyebileceğim tek yönü kendisinin haklı olduğunu düşünmesidir hep ama hakikaten de olayların ardından düşününce onun haklı olduğu sonucuna varıyorum. :KK9: Ben bazen şımarıklık ve sabırsızlık yapabiliyorum ama o benim kadar fevri hareket etmiyor, yaşı biraz olgun, karakteri oturmuş olmasından dolayı sanırım. Öyle zamanlarda seni büyüteceğiz artık der. :KK1: Sinirlenmez kolay kolay, şahit olmadım hiç. Kesinlikle bana karşı çok saygılıdır ama aynı zamanda güçlü biri olduğunu beni koruyabileceğini her anlamda da hissettirir sağolsun. :KK16: Benim de akıllı ve güçlü biri olmamdan hep gurur duyduğunu söyler. :KK61: Kıskandığını direk söyleyerek belli etmez ama beni kediden bile kıskanır. :KK60: Hasta olduğumda beni rahat ve mutlu etmek için elinden ne geliyorsa yapar. :KK16: Her an onu şaşırtmamdan çok hoşlanır. :KK1:

Belki garipsersiniz daha çok olmamış başlayalı diye ama hep bir aşinalık hissediyorum onunlayken ve çok mutluyuz çok şükür. :KK69::nazar: Allah herkese nasip etsin inşallah mutluluğu. :KK61:

Son düzenleme:
Benim de burcum Koç erkek arkadaşımın da burcu Koç, hatta ben 14 o 17 Nisan doğumlu.

Daha yeni başladık ama sanki uzun süredir birbirimizi tanıyormuşuz gibi hissediyorum, ortak zevklerimiz oldukça fazla ve karakter anlamında da birbirimize çok benziyoruz. :KK69:İkimiz de tartışmayı sevmeyiz, anlayışlıyızdır, o beni benden çok düşünür, ben onu ondan çok düşünürüm. :KK48:Tek bir kıza yan gözle baktığını görmeyi bırak hissetmedim bile, sadakat ve güven konusunda hiçbir sıkıntı olmuyor Koç burcunda. :KK54:Sevgini gösterme konusuna gelince ne verirseniz onu alırsınız diye düşünüyorum ben, ben ona sevgimi hep gösteririm o da aynı şekilde. :KK69::nazar: Kötü diyebileceğim tek yönü kendisinin haklı olduğunu düşünmesidir hep ama hakikaten de olayların ardından düşününce onun haklı olduğu sonucuna varıyorum. :KK9: Ben bazen şımarıklık ve sabırsızlık yapabiliyorum ama o benim kadar fevri hareket etmiyor, yaşı biraz olgun, karakteri oturmuş olmasından dolayı sanırım. Öyle zamanlarda seni büyüteceğiz artık der. :KK1: Sinirlenmez kolay kolay, şahit olmadım hiç. Kesinlikle bana karşı çok saygılıdır ama aynı zamanda güçlü biri olduğunu beni koruyabileceğini her anlamda da hissettirir sağolsun. :KK16: Benim de akıllı ve güçlü biri olmamdan hep gurur duyduğunu söyler. :KK61: Kıskandığını direk söyleyerek belli etmez ama beni kediden bile kıskanır. :KK60: Hasta olduğumda beni rahat ve mutlu etmek için elinden ne geliyorsa yapar. :KK16: Her an onu şaşırtmamdan çok hoşlanır. :KK1:

Belki garipsersiniz daha çok olmamış başlayalı diye ama hep bir aşinalık hissediyorum onunlayken ve çok mutluyuz çok şükür. :KK69::nazar: Allah herkese nasip etsin inşallah mutluluğu. :KK61:

iuwe ayna tutmuşsun bize kesinlikle, biz de iki koç demiştim diğer topicte sanırım.
ilk yıllarımızda boynuzlarımızın toslaşması oluyordu, inatlar, ama onun benden olgun olması aynen senin yazdıkların gibi çok iyi geldi bize. ve toslaşmaları bırakınca esas huzura kavuştuk :KK69: koçla koç birbirine karşı değil birlik olup dışarıya karşı enerjilerini yöneltince çok uyumlu olur diyordu burç yorumlarında :KK34:

koçun aklından geçeni en iyi koç anlıyor gerçekten de:KK61:

X