Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç - Kova Nasıl Olur ?

karrrdelen

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
4
0
Arkadaşlar kankam için yardım istiyorum sizden. Kankam erkek bu arada :)..
Durum şöyleki, kankamın koç burcu bir kız arkadaşı var. Benim anladığım kadarıylada koç burcunun bütün özelliklerini taşıyor.
4-5 aydır görüşüyorlar oldukçada sık. Kankam ciddi ve çokta hoşlanıyor kızdan. Abcak bir adım ileri gidemiyorlar. Kızın seni tanımak istiyorum,
ama adını koymayalım, zaman ne gösterir bilemem, istersen başkalarınıda tanıyabilirsin gibi söylemleri var. Ama birbirlerinide karşılıklı arayıp sormadan buluşmadanda
yapamıyorlar. 5 aydırda böyle devam ediyor. Bu durumu ben çözemedim.
Kankamda tipik kova burcu erkeği.

Bu durumla ilgili görüşlerinizi, koç burcuna nasıl yaklaşmalı davranmalı, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Arkadaşlar kankam için yardım istiyorum sizden. Kankam erkek bu arada :)..
Durum şöyleki, kankamın koç burcu bir kız arkadaşı var. Benim anladığım kadarıylada koç burcunun bütün özelliklerini taşıyor.
4-5 aydır görüşüyorlar oldukçada sık. Kankam ciddi ve çokta hoşlanıyor kızdan. Abcak bir adım ileri gidemiyorlar. Kızın seni tanımak istiyorum,
ama adını koymayalım, zaman ne gösterir bilemem, istersen başkalarınıda tanıyabilirsin gibi söylemleri var. Ama birbirlerinide karşılıklı arayıp sormadan buluşmadanda
yapamıyorlar. 5 aydırda böyle devam ediyor. Bu durumu ben çözemedim.
Kankamda tipik kova burcu erkeği.

Bu durumla ilgili görüşlerinizi, koç burcuna nasıl yaklaşmalı davranmalı, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

ya canım bende kova burcuyum koçlarla genelde arkadaşlık neticesi oluyo,bi kere koç burcuna aşıktım hatta 2 kez koç erkeğine aşıktım 2sindende olmadı,zordur koç peşinden sürüklemek gerek onları yada çok güzel olacaksn valla bendede güzellik var ama iyi niyetimden kaybettm o ayrı,bi daha ömrüm boyunca koç erkeğine ümit bağlamam illalllah yani :)

Evet canım, kovalar zor insanlar, anladığım kadarıyla koç larda oldukça zor..
Aslında kova ve koç astrolojine oldukça uygun çiftler olarak görünüyo..
Kova erkeği ve koç kadını çiftlerinden uyumları ile ilgili esasında yorumlarını merak ediyorum..

Evet canım, kovalar zor insanlar, anladığım kadarıyla koç larda oldukça zor..
Aslında kova ve koç astrolojine oldukça uygun çiftler olarak görünüyo..
Kova erkeği ve koç kadını çiftlerinden uyumları ile ilgili esasında yorumlarını merak ediyorum..

KOVA ERKEĞİNE GÖRE KOÇ KADINI

Koç kadını çok açık ve dürüsttür, kimseyi kırmak istememesine rağmen, fikrini çok açık söyler. Kova erkeği bu kadının açık sözlülüğünü takdir eder. Düzenbaz bir eşle asla birlikte olamaz. Koç kadını anlık duygularla hareket eder, oyun oynamaz, olduğundan farklı görünmeye çalışmaz. Ne yaparsa tam olarak yapar. Sizden daha saldırgandır ama yine de çok ortak yönünüz bulunur. Hoşgörülü ve anlayışlı bir aşıktır.

Kovanın ilişkide ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vermeye çalışır. Ama bu, kıskançlık krizlerinin olmayacağı anlamına gelmez. Karşısındaki erkeğin kendisini çekmemeye başladığını fark ederse, yeni bir erkek aramaya karar verir.

Koç kadını tutkulu ve özverili bir aşıktır, güçlü bir cinsel doyum isteği duyar. Kova erkeğinin onu fethetmek için dünyayı yerinden oynatması Koç kadınının hoşuna gider. Buna karşılık, güvenilir bir eştir. Ona, ev kadını rolünden çok sevgili rolü uygundur.

bunu bulabildim canım,o kadar detaylı bilmiyorum bende,sadece yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim :)

Ben kovayım, sevdiğim koc. Su kadarını söyleyebilirim ki, cok zor. Kova boyun eğmek istemez, koc boyun egdirmek ister. İki taraftan biri anlayışli olmalı, yoksa olmuyor.

bende bi koç kadınıyım sevgilimde kova erkeği :) iyi anlaşıyoruz aslen ama senin kankan atak olsun bence bu konuda koç kadını ilgiye dayanamaz emir verilmesinden hiç hoşlanmaz deli dolu şen şakraktır yerine göre bu yüzden öyle bi eş arar küçük süprizler yapsın yada ona karşı aşırı düşünceli olsun onlarda başlarlar yani bizde öyle oldu :)) açık açık çeksin konuşsun dobra olsun koç kadınıda yelkenleri suya indircektir eminim :)

X