Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Olup da Sevmediğiniz Burçlar Hangileridir ?

yorumları okudumda burçları bu kadar ciddiye alıp nefret ediyorum diyenler olmuş çokkk ilginç :KK53:

arkadaşlar her burç aynı olacak değil ya bir kere cinsiyet farkı , yaş farkı , doğduğun yer, kültür farklılıkları , ailenin yetiştirme farklılıkları gibi hepsinin toplamı insanların kişiliklerini oluşturur.

insan ailesinden mizacını , diğer saydığım etkenlerdende karakterini alır , ortaya insanın kişiliği çıkar burçların olsa olsa genel özellikleri etkiler

bu kadarda cidiiyede almayın derim.

ben buraya yorum kondurdum ama eşim koç burcuda ondan dolayı gördüm ben başak burcuyum çokta süper anlaşıyoruz

ayrıca başak burcuyum ama titiz ince ayrıntılı düşünme gibi birkaç özlelliğim dışında başakla hiç alakam yoktur mesala çok eğlenceli hayatdolu sıcak kanlıyımdır hareketli delidoluyumdur söylenenin aksine mantığımla değil kalbimlede yaşarım aynı koçlar gibi çılgınımdır kafaya koyduğumuda yaparım
ne olur başak burçlarınıda sevinnnnnnn:KK43: :KK1:

Sizi sevmemizi istiyorsanız çok basit:

1.sürekli tenkit etmeyin,eleştirmeyin..
2.sürekli sıkıntılı davranmayın huzrsuzluktan(buradaki huzursuzluk değişiklik aramak anlamında) yerinizde duramıyorsunuz biliyorum ama biraz relax olun(nerede hareket orada bereket mantığı yanlış bazen istenmeyen şeyler de olabiliyor)
3.ruh haliniz aşırı değişken daha istikrarlı olun!
4.sürekli beklentide olmayın sizden üstünleri değil sıradan olnlarıda sevin ..
5.Kafanızdakileri biraz da dışınıza dökün sürekli içinizden düşünmeyin tabii kırmadan..

bunları yapmayı deneyin..:KK19:

Sizi sevmemizi istiyorsanız çok basit:

1.sürekli tenkit etmeyin,eleştirmeyin..
2.sürekli sıkıntılı davranmayın huzrsuzluktan(buradaki huzursuzluk değişiklik aramak anlamında) yerinizde duramıyorsunuz biliyorum ama biraz relax olun(nerede hareket orada bereket mantığı yanlış bazen istenmeyen şeyler de olabiliyor)
3.ruh haliniz aşırı değişken daha istikrarlı olun!
4.sürekli beklentide olmayın sizden üstünleri değil sıradan olnlarıda sevin ..
5.Kafanızdakileri biraz da dışınıza dökün sürekli içinizden düşünmeyin tabii kırmadan..

bunları yapmayı deneyin..:KK19:

bu saydıkların başak burcunun belkide birkaç kötü özelliğidir ama inan her başaktada hepsi olmaz bende inanırmısınız hiçbri yok diyebilirim ben asla eleştirmem , içimde asla bekletmem herzaman dışarıya söylerim , karşımdakini seviyorsam onun için herşeyi yaparım , herkes kadar beklentim vardır , bak ruh halim biraz değişkendir onda tutturdunuz.
bende başak burcu olarak koçların eksiklerini yazayım nede olsa 10 senedir koçla yaşayan benim. Ayrıca oğlumda bir koç
1. koçlar çok tembeller 2.çok gösterişe düşkünsünüz 3.çok dediğim dediksiniz aksi halde çok acımasız ve sertsiniz 3.karşı tarafa aşıksanız çok ksıkançsınız aşırı şüpheci takıntılısınız 4.ilişkide sizin istemediğiniz gibi bir durum olunca hemen karşıyuı suçluyorsunuz 5. çok sabırsızsınız aklınıza koyduğunuz illa olucak yoksa yandık .......ama çok süper özelliklerinizde yok değil süper aşıksınız elinizdeki herşeyinizi sevdiğiniz için sonuana kadar gözünüzü kırpmadan harcarsınız çok akıllısınız hayatdolusunuz koçları çok seviyorum

Koçları süper tutturmuşsun bravo!:KK9: Başak burçları hep koçlarla sevgililer ya da evliler ve hep boşanıyorlar çok ilginç demek ki birbirlerine cazip görünüyorlar fekat uzun sürmüyor!
Bir de yengeçlere ilgisi var koçların halbuki ne kadar zıtlar!:KK45: ayrılıyorlar 3 sene 5 sene bitiyor eninde sonunda..Başak çok konuşkan biri olsa da hep içinden düşünür gizledikleri planları vardır koç bu huyuna sinir oluyor.Koç arkadaşım başağa numaracı diyor gerçekten çok kurnazlar..Koçta fazla paldır küldür insan maalesef..Yalnız koç burçları çok hareketliler nasıl tembel buldun anlamadım.En aktif burç yani..:KK53:

Koçları süper tutturmuşsun bravo!:KK9: Başak burçları hep koçlarla sevgililer ya da evliler ve hep boşanıyorlar çok ilginç demek ki birbirlerine cazip görünüyorlar fekat uzun sürmüyor!
Bir de yengeçlere ilgisi var koçların halbuki ne kadar zıtlar!:KK45: ayrılıyorlar 3 sene 5 sene bitiyor eninde sonunda..Başak çok konuşkan biri olsa da hep içinden düşünür gizledikleri planları vardır koç bu huyuna sinir oluyor.Koç arkadaşım başağa numaracı diyor gerçekten çok kurnazlar..Koçta fazla paldır küldür insan maalesef..Yalnız koç burçları çok hareketliler nasıl tembel buldun anlamadım.En aktif burç yani..:KK53:

Koçlar her zaman çok hareketli değillerdir ama genellikle enerji doludur.Evet tembel değildir çünkü bir işi yapmıyorsa o işi beğenmemiştir:)

Ben de koçum :KK53:

Ve en anlaşamadığım burç yay. :KK20:
En iyi aslan ve koç burcuyla anlaşıyorum :nazar:

Balık burcuyla da kafam pek uyuşmaz :KK19:

bir de şimdi farkettim, etrafımda tanıdığım hiç boğa burcu yok
:KK1:

kızlar ben aslanım hadi benımle anlasın :KK70: eşimin bı arkadası var koç aman ALLAHım bı araya geldımızıde yıkılıyor ortalık benım eşimde boğa o usagın eşide boğa bizimkiler anlıyorlar bırbırını ama bız böyle koparınca mılletı şaşırıp kaılıyorlar gercekden koçla aslan tam arkadas olmalı :KK70: benım dostumda koç benı o kesvettı :) acık sözlü enerjik ve sevdıgını cok sahiplenır benım için cok sey yapar dostum saolsun benımde ona canım feda bende koç ile aslan hem dost olur hem evlenebılır okdr tamamlıyorlar :) tabı eşim boğa ve ben ona hayranım o bir baska kişilik... o tam bır eş tam bır baba tam bir dost tam bir sevgili güvenılır sevgı dolu işte böle :)

Son düzenleme:
Yay erkeğini hiç sevmem. Çok dengesizler. Bir gün öyle der bir gün böyle. Koçlar aslanla iyi anlaşır derler ama ben aslan olan arkadaşlarımdan nedense çok negatif bir elektrik alıyorum. Onların yanında bulunmaktan çok rahatsız oluyorum. Mecburiyetten aynı ortamda oluyorum genelde. Boğa kadınıyla çok iyi anlaşırım. Erkeğini sevmem.

Arkadaşım bana sormuşsun sanırım ama yeni farkettim geç olacak ama cevap vermek istiyorum ben koçlara tembel derken şunu demek istedim ; eğer çalıştığı işte mutsuzsa pek sarmadıysa hemen sıkılır ve ilk fırsatta başka iş değiştirir
başkasının emri altında asla rahat edemez çünkü kendi yönetmek ister aslında bunuda iyi başarır başkasının emrinde çalışmaktansa çalışmayım daha iyi mantığındadır demek istedim
he bide çalıştığı yerde her işi sonuna kadar yapmadan çok çalışmadan duramaz eğer diğerleri onun kadar çalışmıyorsada hakkı yeniyor diyede çok sinir olur

kızlar akrep erkeği aslında iyidir ama akrep kadını tehlikelidir,koçun da baş düşmanıdır :) kıskançlık,fesatlık,çekememezlik hepsi onlarda :KK47: hehehe

bir koç olarak,

tembel olduğumuz doğrudur. bir işi sevmemişsem bana hiç kimse o işi yaptıramaz.

inatçıyızdır. dışarıya vurmasak bile önünde sonunda karşımdakini bezdirir istediğimi yaparım.

anaçızdır. derdi olanın derdini dinlerim, elimden geleni de yaparım.

bi sürü kişi akrep yazmış..üzüldüm doğrusu..
valla ben bi akrep olarak koç kadınlarını çok seviyorum.. dünyanın en harbi en dost kadınları koçlardan çıkıyor..iyi ki varsınız koç kadınları..

X