Koca dünyada dostum-sırdaşım diyecek kimse kalmamış meğer

canım benim, seni galiba en iyi anlayanlardan biri ben olucam. aynısını yaşadım. bizimde çocuğumuz olmadı tedavi aşılama tüp bebek derken bir türlü olmuyordu. Bebek haberi almaktan nefret eder olmuştum. Adı eğer kıskançlıksa kıskanmaya başladım. Elimde değildi. Fakat ikinci tüp bebek deneyimimde bende bu tadı yaşadım şükürler olsun.Şimdi bir kızım var, allah ömür versin. Ve hamile olduğumu öğrendiğim ilk gün en sevdiğim benim mutluluğuma en çok sevineceğini düşündüğüm arkadaşlarımı aradım. Ve biliyormusun farkında olmadan ne yaptım, benim gibi tedavi gören çocuğu olmayan arkadaşımı ilk önce aramıştım. Farkında olmadan ve hiçbir art niyetsiz yaptım bunu.Onu çok seviyordum onun da beni çok sevdiğini bildiğim 12 yıllık arkadadaşımdı, ve çok sevineceğini sanki bu haberi sabırsızlıkla bekliyormuş gibi ilk onu aradım. Sonra baktımki ne büyük bir aptallık etmişim. Kendi yaşadığım sıkıntıyı farkında olmadan bende yaşatmışım. Emin ol o arayanlar art niyetsiz heyecanlarını paylaşmak adına arıyorlar. Sen kalbini ferah tut. Hayat herşeye rağmen eşlerimizle çok güzel. Olmasa da onlarla bir ömür huzur nasip etsin inşallah. En kısa zamanda güzel haberlerini sende bize verirsin inşallah bir tanem.

biz burda yazıyoruz yorum yapıyoruz ama sanki kendi kendimize gibi...
peteknur arkadaşım uzun zamandır yok bence açtığı konuyu okumuyor bile bizlere de mi darıldıki acaba

iyi niyet diyecem gerçekte sen sevip demiş bilemiyorum allah sana da versin bebek dualarımız seninle olsun inş

X