Kocaları Değişelim!!!!

Onun demesiyle değiştirecek misiniz sanki ya ne gerek seviyesiz tartışmalar yapmaya. Ciddiye bile almam ben olsam, bana söylediği herhangi bir lafı bile üzerime almam, onu yok sayarım. Sizi kızdırmaktan zevk alıyor yoksa kocanıza çok meraklı olduğunu zannetmiyorum.

O nedemek öyle işini görsün?
Saf değilde başka sorunu mu var?

Kv kpi ilgilendirmez kocasını ilgilendirir bu konu ama algılayabilicek dırumda değil sanırım

Yazık adama üzüldüm,peki esiniz ne diyor bu duruma sanirim yerinizde olsam kv ile paylasirdim durumu.
o uzak duruyor ama resmen kaç kere iş yerinin etrafında görmüş. Yani öyle şaka falan yok ortada bariz göz koydu kadın kocama iyice. Kvalinde falan hasta hep söyleyemedik, hala normal davranmaya çalışıyoruz.

iş yerine kaç kere gitmiş, sürekli bir ortamda eşimden bahsediyor. onunla konuşup bizi görmezden gelmeye çalışıyor. daha saymam gerekiyor mu?

Aynen dedim konuyu şimdi okucam

Kv kpi ilgilendirmez kocasını ilgilendirir bu konu ama algılayabilicek dırumda değil sanırım
ev işi vs bilmiyorum ama öyle demişlerdi zamanında. çok saf derken anlatsak anlar ama tepkisi ne olur bilmem.

Ooo swinger elti, alırım bi dal

Takılmayın, tepkinizi vermişsiniz, kimi böyle lafını sözünü bilmez konuşur. Gözü varsa da var, iki bakar totosunun üstüne oturur. Eşiniz de muhatap almıyordur herhalde, sallayın gitsin. Çok canınızı sıkarsa da kvlerin yanında benzer salak bir esprisinde siz de "Kaçtır aynı şeyleri söylüyorsun, seni ikaz da ettim hoşlanmıyorum diye, bana mı saygısızsın, gerçekten kaynina göz mü koydun, ya da kendi konuştuğun dili idrak etmede mi yetersizsin nedir senin derdin de bi hele?" dersiniz.

Son düzenleme:

ev işi vs bilmiyorum ama öyle demişlerdi zamanında. çok saf derken anlatsak anlar ama tepkisi ne olur bilmem.

iki baksa neyse gerçekten sorun etmeyeceğim de bayağı yaranmaya çalışıyor. Sürekli çocuğuma baban nereye gitti bugün diye soruyor normal mi bu? Vallahi sıktı artık.

Şimdiyse ağız dolusu bir OHAAAA diyorum. Manyak mıdır nedir. Kafayı yemiş hatun kişi

iş yerine kaç kere gitmiş, sürekli bir ortamda eşimden bahsediyor. onunla konuşup bizi görmezden gelmeye çalışıyor. daha saymam gerekiyor mu?

Eşiniz tepki göstersin madem onun iş yerine gidiyor falan bu adamın haberi yok mu durumlardan? Size kalmasın tepki göstermesi bence, sizi kızdırmaktan bildiğin zevk alıyor kadın çok belli.

Art niyet varmı bilmem Patavatsız bir insan oldugu kesin.
Konu neydi ki böyle bi cümle kurdu ?
çocuğuma eşimi soruyor bu kadın ben yokken falan daha ne art niyeti?
kendi kocasını beğenmiyor. ben benimki şu işi halletti dedim o da ciddi ciddi bu lafı dedi.

Eşiniz tepki göstersin madem onun iş yerine gidiyor falan bu adamın haberi yok mu durumlardan? Size kalmasın tepki göstermesi bence, sizi kızdırmaktan bildiğin zevk alıyor kadın çok belli.
Ay üstüne bir de çocuğuma baban nereye gitti, ne zaman gitti, ne zaman gelecek, baban eskiden şöyleydi (bekarken onlar evliydi) gibi laflar ediyor.

Kocasına haber ver ,birlik olun ,bir güzel saçını ,başını yolun ..bir senedir düzelmiyor ve ileri gitmeye devam ediyorsa ,üzgünüm ,cözüm budur !!!

Ay üstüne bir de çocuğuma baban nereye gitti, ne zaman gitti, ne zaman gelecek, baban eskiden şöyleydi (bekarken onlar evliydi) gibi laflar ediyor.

Allah Allah, bozmuş kafayı diyorsunuz anladım. Ama bence siz yine de tepki vermemeye çalışın, kıskanıyor beni diye düşünebilir bu kadar kafayı taktıysa. Eşinize abuk subuk laflar ederse eşiniz net bir tavır koysun, muhabbetinden hoşlanmadığını anlasın kadın.

Kocasına haber ver ,birlik olun ,bir güzel saçını ,başını yolun ..bir senedir düzelmiyor ve ileri gitmeye devam ediyorsa ,üzgünüm ,cözüm budur !!!
kocası safça biraz yoksa eşim artık fıttırdı sürekli iş yerinin çevresinde görüyor kadını. Çocuğuma eşimi soruyormuş gizli gizli birkaç kere yakaladım birkaç kere çocuğum kendi söyledi.

Çözüm bumudur bilmem ama kadın çok seviyesiz böyle biri bu muameleden bile zevk alabilir

ona etse ağzının payını alacak zaten. eşim çok sert görünür, soğuk davranıyor zaten. onlar evliykende öyle yenge gibi ilişkisi yokmuş. abisiyle görüşürdü de onu pek dikkate almazdı. alınacak gibi bir kadın da değil zaten. boş bulsa atlayacak bir yerlerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…