Kocaları Değişelim!!!!

Onun demesiyle değiştirecek misiniz sanki ya ne gerek seviyesiz tartışmalar yapmaya. Ciddiye bile almam ben olsam, bana söylediği herhangi bir lafı bile üzerime almam, onu yok sayarım. Sizi kızdırmaktan zevk alıyor yoksa kocanıza çok meraklı olduğunu zannetmiyorum.

eşi çok saf hatta aşırı saf. Zamanında işini görsün diye evlendirmişler sanırım ama kadın bildiğin oynak tövbe tövbe kötü kötü konuşuyorum şurada ama eşine söylemedik maalesef bu sebeplerden

O nedemek öyle işini görsün?
Saf değilde başka sorunu mu var?

Kv kpi ilgilendirmez kocasını ilgilendirir bu konu ama algılayabilicek dırumda değil sanırım

Yazık adama üzüldüm,peki esiniz ne diyor bu duruma sanirim yerinizde olsam kv ile paylasirdim durumu.
o uzak duruyor ama resmen kaç kere iş yerinin etrafında görmüş. Yani öyle şaka falan yok ortada bariz göz koydu kadın kocama iyice. Kvalinde falan hasta hep söyleyemedik, hala normal davranmaya çalışıyoruz.

Onun demesiyle değiştirecek misiniz sanki ya ne gerek seviyesiz tartışmalar yapmaya. Ciddiye bile almam ben olsam, bana söylediği herhangi bir lafı bile üzerime almam, onu yok sayarım. Sizi kızdırmaktan zevk alıyor yoksa kocanıza çok meraklı olduğunu zannetmiyorum.
iş yerine kaç kere gitmiş, sürekli bir ortamda eşimden bahsediyor. onunla konuşup bizi görmezden gelmeye çalışıyor. daha saymam gerekiyor mu?

Öncelikle başlığı görüp oha diyeceksiniz farkındayım. Ama resmen bunu kendi kulaklarımla işittim!

Şimdi konuya geçeyim hemen. Benim kendime ait güzellik salonum var. Buraya arkadaş, akraba, eş dost gelir hep. Sağolsunlar sayelerinde dikiş tutturdum.

Benim eşim 3 erkek kardeş ve sadece abisi ve eşim evli. Bu abimizin hanımı yani benim eltim sürekli benim kuaföre gelip gidiyordu. Ama kadını eş tarafım da dahil seven yok, patavatsız, ne dediğini bilmeyen biridir. Aynı mahalledeyiz ve komşularda haz etmiyor pek.

Bir gün geldi yine benim dükkana. Muhabbetler gülüşmeler falan derken eşlerden konu açıldı ister istemez. Bu bana "kız katyln biz kocaları değişelim senle. sen benimkini al, ben seninkini" dedi ben aynı böyle kaldım. :KK57:

Ne diyorsun sen be dedim açtım ağzımı yumdum gözümü, bu da üste çıkıyor şakadan anlamıyormuşum da bilmem ne. Ben bunun saçı yapmış bitirmiştim o sıra defol git dedim, bu da ne kadar tuttu vereyim paranı da gideyim diyor hala pişkin pişkin nasıl köpürdüm ama anlatamam. Verme para mara dedim kovdum.

Aradan 1 yıla yakın zaman geçti ve biz artık hiçbir şekilde gelip gitmiyoruz ama mecburi toplanmalarda görüyorum elimde olmadan. Aramızdaki olanları da eşime, anneme söyledim sadece. eş tarafım bilmiyor, kaynanam falan. o yüzden onların yanında konuşuyoruz ama benden cevap alamıyor yani asla üç cümleden fazla kurmuyorum.

bugün yine bu kadını görmek zorunda kaldım ve yine tüm pişkinliğiyle
"kocan işten çıkıyormuş" dedi. Ben yine bakakaldım. "Ne?" dedim.
"Herkes öyle diyor iş değiştirecekmiş" dedi.
"Ne alakası var öyle bir şey yok kim demiş onu?" dedim.
Sonra bu "he yanlış duydum herhalde" dedi gitti.

nasıl sinir oldum kızlar. kocamda resmen gözü var ya!!!! eşimin iş yerinin etrafında falan dolandığını görmüş eşim, kafasını eğip asla konuşmadan geçiyor gidiyor ama ben bu kadından nefret ediyorum. Sanki aramızda kavga olmamış gibi yamanıyor oradan buradan banaaaa çıldıracağım artık vallahiiii... İçim şişti dökmek istedim bu kadını ne yapayım ben? kv kp hasta insanlar söylemedik diye resmen tepemize binecek manyak kadın!!!! :sinirli:
Aynen :oha: dedim konuyu şimdi okucam

Ooo swinger elti, alırım bi dal :KK53:

Takılmayın, tepkinizi vermişsiniz, kimi böyle lafını sözünü bilmez konuşur. Gözü varsa da var, iki bakar totosunun üstüne oturur. Eşiniz de muhatap almıyordur herhalde, sallayın gitsin. Çok canınızı sıkarsa da kvlerin yanında benzer salak bir esprisinde siz de "Kaçtır aynı şeyleri söylüyorsun, seni ikaz da ettim hoşlanmıyorum diye, bana mı saygısızsın, gerçekten kaynina göz mü koydun, ya da kendi konuştuğun dili idrak etmede mi yetersizsin nedir senin derdin de bi hele?" dersiniz.

Son düzenleme:
Ooo swinger elti, alırım bi dal :KK53:

Takılmayın, tepkinizi vermişsiniz, kimi böyle lafını sözünü bilmez konuşur. Gözü varsa da var, iki bakar totosunun üstüne oturur. Eşiniz de muhatap alıyordur herhalde, sallayın gitsin. Çok canınızı sıkarsa da kvlerin yanında benzer salak bir esprisinde siz de "Kaçtır aynı şeyleri söylüyorsun, seni ikaz da ettim hoşlanmıyorum diye, bana mı saygısızsın, gerçekten kaynina göz mü koydun, ya da kendi konuştuğun dili idrak etmede mi yetersizsin nedir senin derdin de bi hele?" dersiniz.
iki baksa neyse gerçekten sorun etmeyeceğim de bayağı yaranmaya çalışıyor. Sürekli çocuğuma baban nereye gitti bugün diye soruyor normal mi bu? Vallahi sıktı artık.

Şimdiyse ağız dolusu bir OHAAAA diyorum. Manyak mıdır nedir. Kafayı yemiş hatun kişi

iş yerine kaç kere gitmiş, sürekli bir ortamda eşimden bahsediyor. onunla konuşup bizi görmezden gelmeye çalışıyor. daha saymam gerekiyor mu?

Eşiniz tepki göstersin madem onun iş yerine gidiyor falan bu adamın haberi yok mu durumlardan? Size kalmasın tepki göstermesi bence, sizi kızdırmaktan bildiğin zevk alıyor kadın çok belli.

Art niyet varmı bilmem Patavatsız bir insan oldugu kesin.
Konu neydi ki böyle bi cümle kurdu ?
çocuğuma eşimi soruyor bu kadın ben yokken falan daha ne art niyeti?
kendi kocasını beğenmiyor. ben benimki şu işi halletti dedim o da ciddi ciddi bu lafı dedi.

Eşiniz tepki göstersin madem onun iş yerine gidiyor falan bu adamın haberi yok mu durumlardan? Size kalmasın tepki göstermesi bence, sizi kızdırmaktan bildiğin zevk alıyor kadın çok belli.
Ay üstüne bir de çocuğuma baban nereye gitti, ne zaman gitti, ne zaman gelecek, baban eskiden şöyleydi (bekarken onlar evliydi) gibi laflar ediyor.

Öncelikle başlığı görüp oha diyeceksiniz farkındayım. Ama resmen bunu kendi kulaklarımla işittim!

Şimdi konuya geçeyim hemen. Benim kendime ait güzellik salonum var. Buraya arkadaş, akraba, eş dost gelir hep. Sağolsunlar sayelerinde dikiş tutturdum.

Benim eşim 3 erkek kardeş ve sadece abisi ve eşim evli. Bu abimizin hanımı yani benim eltim sürekli benim kuaföre gelip gidiyordu. Ama kadını eş tarafım da dahil seven yok, patavatsız, ne dediğini bilmeyen biridir. Aynı mahalledeyiz ve komşularda haz etmiyor pek.

Bir gün geldi yine benim dükkana. Muhabbetler gülüşmeler falan derken eşlerden konu açıldı ister istemez. Bu bana "kız katyln biz kocaları değişelim senle. sen benimkini al, ben seninkini" dedi ben aynı böyle kaldım. :KK57:

Ne diyorsun sen be dedim açtım ağzımı yumdum gözümü, bu da üste çıkıyor şakadan anlamıyormuşum da bilmem ne. Ben bunun saçı yapmış bitirmiştim o sıra defol git dedim, bu da ne kadar tuttu vereyim paranı da gideyim diyor hala pişkin pişkin nasıl köpürdüm ama anlatamam. Verme para mara dedim kovdum.

Aradan 1 yıla yakın zaman geçti ve biz artık hiçbir şekilde gelip gitmiyoruz ama mecburi toplanmalarda görüyorum elimde olmadan. Aramızdaki olanları da eşime, anneme söyledim sadece. eş tarafım bilmiyor, kaynanam falan. o yüzden onların yanında konuşuyoruz ama benden cevap alamıyor yani asla üç cümleden fazla kurmuyorum.

bugün yine bu kadını görmek zorunda kaldım ve yine tüm pişkinliğiyle
"kocan işten çıkıyormuş" dedi. Ben yine bakakaldım. "Ne?" dedim.
"Herkes öyle diyor iş değiştirecekmiş" dedi.
"Ne alakası var öyle bir şey yok kim demiş onu?" dedim.
Sonra bu "he yanlış duydum herhalde" dedi gitti.

nasıl sinir oldum kızlar. kocamda resmen gözü var ya!!!! eşimin iş yerinin etrafında falan dolandığını görmüş eşim, kafasını eğip asla konuşmadan geçiyor gidiyor ama ben bu kadından nefret ediyorum. Sanki aramızda kavga olmamış gibi yamanıyor oradan buradan banaaaa çıldıracağım artık vallahiiii... İçim şişti dökmek istedim bu kadını ne yapayım ben? kv kp hasta insanlar söylemedik diye resmen tepemize binecek manyak kadın!!!! :sinirli:
Kocasına haber ver ,birlik olun ,bir güzel saçını ,başını yolun ..bir senedir düzelmiyor ve ileri gitmeye devam ediyorsa ,üzgünüm ,cözüm budur !!!

Ay üstüne bir de çocuğuma baban nereye gitti, ne zaman gitti, ne zaman gelecek, baban eskiden şöyleydi (bekarken onlar evliydi) gibi laflar ediyor.

Allah Allah, bozmuş kafayı diyorsunuz anladım. Ama bence siz yine de tepki vermemeye çalışın, kıskanıyor beni diye düşünebilir bu kadar kafayı taktıysa. Eşinize abuk subuk laflar ederse eşiniz net bir tavır koysun, muhabbetinden hoşlanmadığını anlasın kadın.

Kocasına haber ver ,birlik olun ,bir güzel saçını ,başını yolun ..bir senedir düzelmiyor ve ileri gitmeye devam ediyorsa ,üzgünüm ,cözüm budur !!!
kocası safça biraz yoksa eşim artık fıttırdı sürekli iş yerinin çevresinde görüyor kadını. Çocuğuma eşimi soruyormuş gizli gizli birkaç kere yakaladım birkaç kere çocuğum kendi söyledi.

Allah Allah, bozmuş kafayı diyorsunuz anladım. Ama bence siz yine de tepki vermemeye çalışın, kıskanıyor beni diye düşünebilir bu kadar kafayı taktıysa. Eşinize abuk subuk laflar ederse eşiniz net bir tavır koysun, muhabbetinden hoşlanmadığını anlasın kadın.
ona etse ağzının payını alacak zaten. eşim çok sert görünür, soğuk davranıyor zaten. onlar evliykende öyle yenge gibi ilişkisi yokmuş. abisiyle görüşürdü de onu pek dikkate almazdı. alınacak gibi bir kadın da değil zaten. boş bulsa atlayacak bir yerlerden.

X