Kocam 2 haftadır benimle küs

bafri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
283
92
31
Lütfen yardimcı olun neyapmalıyim 2 haftadır kocambenimle konuşmuyor cok buyutulcek bi tartisma yasanmadi ama ben kendime hakim olamadigim icin yuzune yastik firlattim bardak kirdim eve gec geldi bende nerede oldugunu sordum cevp vermedi sabah evden cikarken zaten birbirimiz biraz tavirliydik oyuzden msj aadim soylemedim dedi beni kiskirtti gezdim tozdum vs gibi bende dayanamadim.bagirdim kirdim ogunden beri 2 hafta olacak benimle konusmuyor ilk basta yataklari ayirdi gittiim ozur diledim.yaptigimin yanlis oldugunu soyledim ama konusmuyor canim istemiyor beni rahat birak diyor ozur diledikten somra yataga geldi ama yatagin en ucunda ben bikackere yaklastim beni reddetti😒cok kirilmis galiba ne yapmaliyim nasil kazanirim kocami tekrar boyle cok yiprandim

buyutulcek bi tartisma yasanmadi ama ben kendime hakim olamadigim icin yuzune yastik firlattim bardak kirdim eve gec geldi bende nerede oldugunu sordum cevp vermedi sabah evden cikarken zaten birbirimiz biraz tavirliydik oyuzden msj aadim soylemedim dedi beni kiskirtti gezdim tozdum vs gibi bende dayanamadim.bagirdim kirdim
Büyütülecek tartisma yasanmamis cunku esiniz küsmüş.Ofke kontrolu icin hep erkekler uyarılır ama kendinize hakim olmalisiniz,esiniz adaletini küserek kazanmaya calisiyor demek ki..
Zamanla düzelir uzerine gitmeyin hepten ters tepmesin.

Lütfen yardimcı olun neyapmalıyim 2 haftadır kocambenimle konuşmuyor cok buyutulcek bi tartisma yasanmadi ama ben kendime hakim olamadigim icin yuzune yastik firlattim bardak kirdim eve gec geldi bende nerede oldugunu sordum cevp vermedi sabah evden cikarken zaten birbirimiz biraz tavirliydik oyuzden msj aadim soylemedim dedi beni kiskirtti gezdim tozdum vs gibi bende dayanamadim.bagirdim kirdim ogunden beri 2 hafta olacak benimle konusmuyor ilk basta yataklari ayirdi gittiim ozur diledim.yaptigimin yanlis oldugunu soyledim ama konusmuyor canim istemiyor beni rahat birak diyor ozur diledikten somra yataga geldi ama yatagin en ucunda ben bikackere yaklastim beni reddetti😒cok kirilmis galiba ne yapmaliyim nasil kazanirim kocami tekrar boyle cok yiprandim
Iki haftada belli olmuyor benim gibi alti yil olunca tamam diyorsun bu iş bitmiş...
Sizde hâlâ umut var 🤗

Ya neden özür diliyorsunuz bide ayağını öpün tam olsun. Çok kırılmışmış ay kusura bakmayın da kendi kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
Biraz kendinize saygınız olsun özür dilenecek hareket yapan eşiniz.
Ben o yatağa eşim beyfendi özür dileyip açıklama yapana kadar asla dönmezdim.

Özür dilemekle doğru olanı yapmışsınız çünkü çok fevri hareket etmişsiniz birşey kırmak falan ama özür dilemeyi abartıp ta şımartmayın bu kadar bağırmak bardak kırmak yerine onun yaptığının aynısını yaparak habersiz gezerek tepki verseydiniz keşke hatasını farkedip laf söyleyemezdi

Ya neden özür diliyorsunuz bide ayağını öpün tam olsun. Çok kırılmışmış ay kusura bakmayın da kendi kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
Biraz kendinize saygınız olsun özür dilenecek hareket yapan eşiniz.
Ben o yatağa eşim beyfendi özür dileyip açıklama yapana kadar asla dönmezdim.
İşin büyumesini istemiyorum acikcasi uzadikca uzuyor bi sonuca baglanmadikca yipraniyorum birazda fazla takan biriyim sanirim ugrasim buyuzden

Lütfen yardimcı olun neyapmalıyim 2 haftadır kocambenimle konuşmuyor cok buyutulcek bi tartisma yasanmadi ama ben kendime hakim olamadigim icin yuzune yastik firlattim bardak kirdim eve gec geldi bende nerede oldugunu sordum cevp vermedi sabah evden cikarken zaten birbirimiz biraz tavirliydik oyuzden msj aadim soylemedim dedi beni kiskirtti gezdim tozdum vs gibi bende dayanamadim.bagirdim kirdim ogunden beri 2 hafta olacak benimle konusmuyor ilk basta yataklari ayirdi gittiim ozur diledim.yaptigimin yanlis oldugunu soyledim ama konusmuyor canim istemiyor beni rahat birak diyor ozur diledikten somra yataga geldi ama yatagin en ucunda ben bikackere yaklastim beni reddetti😒cok kirilmis galiba ne yapmaliyim nasil kazanirim kocami tekrar boyle cok yiprandim.1 ay olucak ne bir adım ne baska birsey cok uzuluyorum seviyorumda kocam neden boyle yapiyor hic anlamiyorum yanina gitmiyorum artik onun adum atmasini bekliyorum ama bende neden bukadar dogudu neden😢

Halen barışma di mi çok uzun sürmüş başka bı sebep var mı acaba bişekilde konuşmanız lazim artık 😨

😒Yok canım benim adamda o miyet yok gibi wrkek gurur mu ne bilemedim ki 6 senelik evliligim ilkkez boyle birsey yasadim
Geçenlerde böyle bı konu gördüm.esim beni istemiyo ne yaparsam gormuyo diye.ilk zamanlar konu sahibine eşi seni çok simarttim falan demiş sözde cezalandiriyor.kadin suslendim giyindim bakmadı bile gibi konusunu açtı.
Ceza veriyor olabilir mi kendince.boyle uzarsa aranızda çok boşluk olur.

😒Yok canım benim adamda o miyet yok gibi wrkek gurur mu ne bilemedim ki 6 senelik evliligim ilkkez boyle birsey yasadim
Bizde konusmuyoruz.. Ama biz tartısıyoruz sureklı olay tazelenıyor yine kusuyoruz..buaralar boyleyiz yani.. Off cook zor cok sınır bozucu.

Geçenlerde böyle bı konu gördüm.esim beni istemiyo ne yaparsam gormuyo diye.ilk zamanlar konu sahibine eşi seni çok simarttim falan demiş sözde cezalandiriyor.kadin suslendim giyindim bakmadı bile gibi konusunu açtı.
Ceza veriyor olabilir mi kendince.boyle uzarsa aranızda çok
Ceza veriyor olabilir mi kendince.boyle uzarsa aranızda çok boşluk olur.
Kesinlikle aramida o bosluk olusru bile tekrar yan8na git.eye korkuyirum biylede devam edemiyorum geceleei uykum kaciyir ama onun hic umrunda degil fosur fosur uyuyor

Bizde konusmuyoruz.. Ama biz tartısıyoruz sureklı olay tazelenıyor yine kusuyoruz..buaralar boyleyiz yani.. Off cook zor cok sınır bozucu
Bizde konusmuyoruz.. Ama biz tartısıyoruz sureklı olay tazelenıyor yine kusuyoruz..buaralar boyleyiz yani.. Off cook zor cok sınır bozucu.
İnsallh duzelir inanin boyle olmasindan iyidir bikwre ara uzadi mi daha toplanmiyor

Aynen oyle yapacak bisey yok..tınlamıyorum artık. Umrumda da degil. Gıttıgı yere kadar.

X