Kocam bana vatan haini dedi ne yapmalıyım çok sinirliyim

Maalesef bundediklerinizden anlayacak biri değil daha çok bir yerleri kalkar

bi dakka bi dakka

???????????????

Şaşırmayın bence. Bu tipler böyledir. Her türlü ahlaksızlık bunlardadır ama en muhafazakar partinin savunucusudurlar. Gelip ülkesinde yaşamaz ekmeğini ülkesinden yemez. Gider yurtdışının her türlü imkanından faydalanır kaymağını yer hatta orda gidip kendi görüşünün tam tersi partileri destekler. Ama ordan doğru bizim ülkeyle ilgili ulvi görüşlerini de belirtir. Tipik işte.

Kendisi çok vatanpervermiş de neden o ülkenin vatandaşlığını kabul etmiş???

İstese sadece süresiz oturum izni alıp, vatandaşlığı almayabilirdi.

Yaşadığı ülkenin nimetlerinden faydalanmak için tabi.Ama beyefendi vatansever.

Geçin bunları.

Arkadaşım senin sorunun eşinle baştan kokmuş siyaseti bahane etmesin boşuna zaten sorunlarınız varmış
Konuda polemik çıkacak

Eşimse acayip şekilde hipnotize şekilde malum düşünceye sahip ama asla onu yargılamıyorum bu konuda

Eşiniz hakkında bu cümleyi kurabiliyorsanız bu yaptıklarına şaşırmamış olmanız gerekirdi.

Çok şey söylenir bu kesim hakkında.sayfaları okumadım ama yazanlar olacaktır, benim sinirlerim artık kaldırmıyor bu kesimi.

Her şeyden öte saygısız biri eşiniz.konu ne olursa olsun,fikriniz düşünceniz ne olursa olsun bunları diyemez size.

Gözü kapalı insana düşüncelerinizi anlatmak zordur;Allah yardımcınız olsun

Arkadaşlar aramızdaki 3.büyük tartışma oldu bu akşam ki
Ve en çok koyan da bu oldu bana
Ben her seferinde bavul topladım biliyorum topladığımda gitmeliydim
Şu an gerşçek anlamda kararlıyım ancak özel günüme bir hafta var hamilelik ihtimali var. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? Bu arada hamilelik olması benim fikrimi değiştireceğim için sormuyorum sadece bilginiz olsun diye açıklama yapmak istedim

şaşırdığım o değil. size tamamen katılıyorum da, konu sahibinin böyle bir iş yapması saçma geldi.
konunun feyk olmasını umdum, maalesef değilmiş.

Bu tüpler böyledir. Bütün ahlaksızlıklar bunlardan ama muhafazakar partiyi tutar.
Bu sözler ne kadar cahilce ne kadar basit ve ne kadar da ideolojik. O dediğiniz malum partiyi tutuyorum. Hiçbir ahlaksızlığım da yok. Öğretmenim. Yeni nesile sizin gibi at gözlüklü olmamasını, ideolojik davranmak yerine insan olmayı öğretiyorum öğreteceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…