Kocam başka birinden mi hoşlanıyor?

Sağolun arkadaşlar ben kararımı verdim boşanıyoruz çocuklarımı asla vermem çocuklarıma çok düşkünümdür yorucu bir süreç zor bir süreç ama bu benim kaldırabileceğim bir durum değil bu konuda daha fazla yazmadım çünkü şu an gerçekten fazlaca yıpranmış durumdayım oğullarım ve ben artık birlikteyiz teşekkürler
Ben de 11 yıl önce aynı sebeple boşandım. Kızım 3 oğlum 13 yaşındaydı. Mesaj gördüm aynı sizinli gibi, affettim. Ama sonra fiile döndü olay. Belki sadece mesajla kalmamıştı ben öyle olduğuna inanmak istemiştim, bilmiyorum. Yani aldatmanın mesajı fiili yok. Düşüncesi bile aldatmadır. Ay sadece mesajlaşmış diyenler olur. Nereden biliyorsunuz sadece mesajlaştığını. Bu kadınla mesajlaşmıştır. Başka kadınla buluşmuştur. Sorun eşinizin size rağmen başka kadınlarla flörtleşmesi.

G.tüne girsin bu süpürge ve serdiğin çamaşır diye başlar, Allah belanı versin diye geliştirir. S... g... ulan bu evden diye kapıyı açarak bitiririm.

Sakin kadınlar bayılıyorum size.
ben demekle kalmaz yapardım. sakin kadın olamıyorum alan da böyle aldı bir gün aldatırsa basına gelecekleri bilerek aldatsın.

Hanımefendinin konusu özelinde, söylediğim şey mümkün çünkü gerçek yaşantıda değil sanal ortamda ilerleyen, telefonla geçilen iletişim mevcut.

Çok üzüldüm size yaşatılanlar için, keşke haysiyetsizler ar namus şeref fakirleri, farklı bir evrene aforoz edilebilse.
Kolay söyleniyor ama aldatılmak aslında o insanın kaybına ya da duruma üzülmek değil, insan olmanın gereği güven temelinin ve bunun üzerine inşa edilen tüm emeklerin yıkımının acısı.
O duyguyu bir daha korkusuzca veremeyecek olmanın kızgınlığı.
Bir şerefsiz sebebiyle tüm dünyaya septik yaklaşmak vs vs…
Ve inanın bunu yapan insan benim gözümde katildir, ruh inanç ölümüdür bu, elimden öyle kolayca sıyrılamaz. hiçbiri de sıyrılmamalı.
Mizaç işte…
Yazdıklarınız var ya tamamen benim ruh halim. Aynen onun olmamasına değil yaşattıklarına içim yanıyor tabi bir de 2 küçük minik yavruma 🥲 kesinlikle katilden çok da farklı değiller. Allah bildiği gibi yapsın bunların hepsini. Teşekkürler

Ben de 11 yıl önce aynı sebeple boşandım. Kızım 3 oğlum 13 yaşındaydı. Mesaj gördüm aynı sizinli gibi, affettim. Ama sonra fiile döndü olay. Belki sadece mesajla kalmamıştı ben öyle olduğuna inanmak istemiştim, bilmiyorum. Yani aldatmanın mesajı fiili yok. Düşüncesi bile aldatmadır. Ay sadece mesajlaşmış diyenler olur. Nereden biliyorsunuz sadece mesajlaştığını. Bu kadınla mesajlaşmıştır. Başka kadınla buluşmuştur. Sorun eşinizin size rağmen başka kadınlarla flörtleşmesi.
Şimdi nasılsınız? Çocuklar nasıllar? Biraz bahseder misiniz?
Ben de bebeğim 11 aylık oğlum da 8 yaşındaydı ayrıldım. 2 yıl oldu ama ilerisini merak ediyorum çocuklar yetişkin oldukça durumları nasıl oldu? Babayla iletişim var mı? Siz iyi misiniz?

Şimdi nasılsınız? Çocuklar nasıllar? Biraz bahseder misiniz?
Ben de bebeğim 11 aylık oğlum da 8 yaşındaydı ayrıldım. 2 yıl oldu ama ilerisini merak ediyorum çocuklar yetişkin oldukça durumları nasıl oldu? Babayla iletişim var mı? Siz iyi misiniz?
Babalarını 2 ay önce kaybettik ama çocuklarım çok düşkün değildiler. Ama biz 11 yıldır çok iyiyiz.

Sen bir erkekle böyle bir konuşma yaptın mı ? Hayır.
Yapar mısın ? Muhtemelen hayır.
O zaman ona niye yapma lüksü veriyorsun. Dünya iyisi de olsa kimseye güvenmeyeceksin. İş kızın yüz vermesine kalmış, azıcık yüz verse ikinci konuyu açarsınız maalesef burada.

İyi olmanıza çok sevindim inş biz de öyle oluruz teşekkürler
Çalışıyordum zaten hala da çalışıyorum. Evimi de aldım arabamı da. Eğer evli olsaydım maneviyatı bırakın maddi olarak bile çöp üstüne çöp koyamazdım. İşini bilmeyen kazandığı üç kuruşu da yedirecek kadın arayan biriyle. Hiç kimseye muhtaç olmadım. Asla başka bir evlilik düşünmedim. Ağam da benim paşam da.

Çalışıyordum zaten hala da çalışıyorum. Evimi de aldım arabamı da. Eğer evli olsaydım maneviyatı bırakın maddi olarak bile çöp üstüne çöp koyamazdım. İşini bilmeyen kazandığı üç kuruşu da yedirecek kadın arayan biriyle. Hiç kimseye muhtaç olmadım. Asla başka bir evlilik düşünmedim. Ağam da benim paşam da.
Ay MaşAllah darısı da bana. Ben de o iblise çalıştım verdim 10 yıl. Lojman hakkımda bedava oturduk. Bütün malı mülkü pavyonda yemiş. Sonra basıldığı kadınların kocasına bedel diye vermiş. Borç içinde ayrıldım. Aracım vardı ama mahvetmişti onu düze çıkardım ailem de ev verdi saolsunlar. Ben de çocuklara yoğunlaştım. Onlara yatırım yapıyorum. Bankaya gittim bir iş için. İcra takibi var dediler şok oldum. Sonra eşinizden dolayı dediler. E boşandım ben dedim de düştü şükür. Borç batağında sürünüyor işte. Pavyon kadınları evli ahlaksız kadınları besleyemedi tabi ben çalışıp vermeyince. Ay ben de iyi ki ayrılmışım

Gerçekten hiç beklemem eşim karakter olarak böyle biri bile değildir ben abartıyorum sanmıştım ama yorumları görünce
Canım ummadığın taş baş yarar hesabı düşün bu devirde babana bile güvenmeyeceksin , hele erkek kısmına ben çok güveniyorum dersen olan sana olur hiçbir zaman güvenme sürekli arkasını kolla yoksa elinden gittiğinde benim kemalim yapmaz der kalırsın ortada.
Boşan demiyorum aslada demem ama güveniyorum diye de bu kadar serbest bırakma. Hiç ummadığın zamanlarda al eline telefonu. Bende senin dediğin gibi düşünürdüm eşim yapmaz daha yeni evliyiz birde 5 aylık gitmiş eski sevgilisine yazmış . Delirdim ortalığı karıştırdım. Benim kocam birde rahat o rahatlığı insanı çileden çıkartır ben seni üzecek birşey yapmam deyip durdu tam çıldırmalık güvenme kardeşim güvenme yoksa olan sana olur kendi içinde kendini yer durursun.

X