Kocam başka birinden mi hoşlanıyor?

ve karım salona atmış yalanı öyle klasik ki mide bulandırıcı ve tehlikeli.... hani metresler şaşırır kadınla aynı zamanda çocukları olduğuna onun gibi
yani cinsellik yaşamıyoruz demeye getiriyor

Ben olsam, ne kadar zor olsa dahi konuşmaz, sıkı takip ederdim.
Günlerce, aylarca hatta sürse bile yılı alır.
Aklınıza gelebilecek her türlü yöntemi denerim çünkü ‘ ne var ya’ diye kıvıramayacak, kesin delil lazım bana.
Şu aşamada anlaşarak boşanırsınız, elinizde ‘aldattı’ denilecek done yok, ‘arkadaş işte’ deyip, sizin lohusalığınıza bağlanıp geçiştirilebilir bir durum ama bana göre öyle değil.
O sebeple ki yineliyorum ‘her şeyi’ dener, takip eder ve sonuca ulaşana kadar da işin peşini bırakmam.
Sadakatsizlikten yani şerefsizlikten ayrılmayı, kimseye ‘anlaşamadık’ diye yutturmasına müsade etmem.
Rezil rüsva edene kadar da kapanmaz mesele.

Merhaba arkadaşlar eşimle severek evlendik iki çocuğumuz var biri daha 50 günlük eşim normalde bana ve çocuklarına çok düşkündür 8 yıldır evliyiz ama daha hiç beni umursamadığını değersiz hissettirdiğini bilmem her konuda destektir ev işleri çocuklarla ilgili şeyler her şeye destek olur mesela ben bulaşık yıkarken o çocuğu banyo yaptırır veya ben ev süpürürken o çamaşır serer yani hep birlikte yaparız her şeyi bende ona destek olurum parasal konularda böyle bir evliliğim varken hiç beklemediğim bir durum oldu eşime çok güvenirim dışarı hayatı yoktur işten eve evden işe ama iş yerinde çalışan kadının bir kızı var eşimden 13 yaş küçük kızla bir kere denk geldik eşimle olan muhabbetinden hoşlanmadım çok fazla şakalaşıyorlardı bende eşimi uyardım o da bnun üzerine bana bağırdı sen bana güvenmiyor musun benim telefonumun bile şifresi yoktur kardeşimle yaşıt kız falan dedi bende o gün bağırınca onunla konuşmadım özür diledi konu kapandı bugün hiç yapmam ama o uyurken telefonunu kurcaladım instagramdan o kızla konuşmalarına denk geldim çok fazla rahat konuşmalardı mesela kıza iyi gezmeler yazmış hikayesine o da bir kere de hep birlikte gezeriz demiş eşimde sen sevgilinle gez falan yazmış kız sevgilim yok demiş sonra biraz şakalaşmışlar işte sana kuaför bulalım sen saçlarına çok düşkünsün saçlarına çok güzel bakıyorsun falan gibi yazışmalar devam etmiş konuşmanın sonunda kız senin bu saatte işin yok mu demiş gece vakti eşimde yok hanım kovdu salonda yatıyorum rüyamda kızları sayıklıyormuşumda ne yapabilirim yazmış bu yazıyı görünce şok geçirdim böyle bir olay zaten olmadı ama sanki adam gitmiş kızın ağzını arar gibi ne diyeceğini yoklar gibi böyle laubali bir cümle kurmuş çok sinirlendim Whatsapp dan da yazıştıklarını buldum yine masum gibi görünen şakalaşmalar ama eşim mesajlaşmaları güvenlik kodu ile şifrelemiş bir kaç kez o da ekrana düşmüş kafam çok karıştı bir şey demedim ama düşünmekten uyumadım bilmiyorum bu aldatmaya girer mi girmez mi bu durum nasıl bir durum iki çocuğum var ama şu an tam bir şeyden emin olmadan tartışmakla elime ne geçer gerçekten bilmiyorum ama bunlarda benim hazmedebileceğim konuşmalar değil o yapıda biri değilim ailem hemen yakınımda oturuyor bana çok düşkünlerdir hep arkamdalar iyi bir mesleğim ve diplomam var işe ara verdim yani ayakları üstünde durabilirim eşimin ailesi de hemen alt katımdalar beni severler böyle bir olayı duysalar beni desteklerler çok uzun oldu ama çok mu abartıyorum normal mi yardımcı olun lütfen teşekkürler
Eşiniz hiç masum değil kız gel dese koşarak gidecek emin olun

Çok üzüldüm ya logusaliginiz yeni bitmiş. Sütünüz etkilenmesin dikkat edin lütfen , hakkınızda hayırlısı olsun

Ben olsam, ne kadar zor olsa dahi konuşmaz, sıkı takip ederdim.
Günlerce, aylarca hatta sürse bile yılı alır.
Aklınıza gelebilecek her türlü yöntemi denerim çünkü ‘ ne var ya’ diye kıvıramayacak, kesin delil lazım bana.
Şu aşamada anlaşarak boşanırsınız, elinizde ‘aldattı’ denilecek done yok, ‘arkadaş işte’ deyip, sizin lohusalığınıza bağlanıp geçiştirilebilir bir durum ama bana göre öyle değil.
O sebeple ki yineliyorum ‘her şeyi’ dener, takip eder ve sonuca ulaşana kadar da işin peşini bırakmam.
Sadakatsizlikten yani şerefsizlikten ayrılmayı, kimseye ‘anlaşamadık’ diye yutturmasına müsade etmem.
Rezil rüsva edene kadar da kapanmaz mesele.
O süreç çok yıpratıcı. Ortada iki de çocuk var. İyice yüz göz olacaklar ve delil olsa bile o mahkemeye gel git aylar yollar sürecek. Sonra da mecburen anlaşmalıya dönecek. Konu sahibi zaten çok sakin. Helal olsun böyle sessiz kalabildi. Ben hemen saldırdım haha. Ama dayanamazdım ben. Elimde minicik çocukla hafiyelik yapamazdım.

Çok üzücü gerçekten, saçma sapan işler yapıp kendi canından kanından evlatlarına yazık ediyor en başta onların hakkına giriyor, yani dışardan bir insan olarak okuyunca ister istemez bela okudum eşinize, sorry not sorry…

Aldatmanın en başındaki flört aşamasında yakalamissiniz aslında eşinizi. Mesajlarda yanlış anlaşılacak bir durum yok, çok açık.

Böylelerine yapılacak şey basit. Bir cinnet anında ben elin adamına " sen sevgilinle gez", " eşim de beni salona attı erkeklerin adını sayikliyormusum" desem ne hissedersin ha? Normal geliyor mu sana?? diye empatiyi zorla yaptırıp masayı dağıtmak lazım bunları soyledikten sonra.

Üzgünüm, böylesi bir tek bundan anlar anlarsa. Aksi durumda aralarında bir ilişki başlaması çok yakındır, ona göre onleminizi alın derim.

Bildiğiniz flörtleşmişler işte. Bir adım ötesi sevgili olmak bunun. İkisi de durumun farkında ve hoşlarına gidiyor şu an bu şekilde konuşmak. Bir süre sonra ileriye taşıyacaklar apaçık ortada.

cok gecmis olsun , uzuntu ve sokunuzu anliyorum . bazi kadinlar aglarina bu sekilde erkek dusuruyorlar demek ki, cok benzer durumu yasamistim , tipki sizin gibi lohusayken.

kocamin adi ali olsun , kadin is konusmasinda, farkli is yeri disindan 1 adama ali bey diye e-mail atmis, bir de esime maili kopyalamis. o da kadina, yanlis hitap ediyorsun diye donus yapinca, kadin ne dese begenirsiniz ; " demek ki ben de seni dusunuyormusum ?? "
e-mailler sans eseri onume dustu, ya kadini adam gibi uyarirsin; ya da yarin gelip is yerine herkese o kadini nasil rezil ediyorum gor dedim.
tabii ki erkekten benzeri 1 tavir yoktu , olsa cok farkli davranirdim..
direkt konuya girin, rahatsiz oldugunuz yazismalari gosterin.
ya bazi erkeklerde gercekten hic kafa yok , ayrilmak vs kadinlar kadar umurlarinda degil de
gercekten bazi hemcinslerime akil erdiremiyorum, insan yeni dogum yapmis 1 hemcinsine neden boyle 1 sey yapar ki?
velev ki adam, ayri yatiyoruz da , ev arkadasi olduk da vs yalanlar soylesin.. hic mi vicdanlari sizlamaz?
Allah akil fikir versin ..

umarim en az hasarla uzulmeden atlatirsiniz durumu...
Yalniz kız adamdan 13 yas küçük. Zaten demiş bu saatte isin yok mu senin diye. Beraber gezeriz kısmını ben hep birlikte yani kizin Annesi adamın esi falan hep birlikte diye anladım. Aslında burada aranan konu sahibinin esi. yani sadece kadınlar suçlu olmuyor ki. Konu sahibi yeni lohusa. Güzel giden bir evliliği mahvetmek macera aramak niye... Burada ki konuları okuyunca kendi kocama bile güvenemiyorum 😣

Adamın yazdığı şeyler her kadını sinirlendirecek türden.
Ne saysak az gelir yani.

Sağolun arkadaşlar ben kararımı verdim boşanıyoruz çocuklarımı asla vermem çocuklarıma çok düşkünümdür yorucu bir süreç zor bir süreç ama bu benim kaldırabileceğim bir durum değil bu konuda daha fazla yazmadım çünkü şu an gerçekten fazlaca yıpranmış durumdayım oğullarım ve ben artık birlikteyiz teşekkürler

Sağolun arkadaşlar ben kararımı verdim boşanıyoruz çocuklarımı asla vermem çocuklarıma çok düşkünümdür yorucu bir süreç zor bir süreç ama bu benim kaldırabileceğim bir durum değil bu konuda daha fazla yazmadım çünkü şu an gerçekten fazlaca yıpranmış durumdayım oğullarım ve ben artık birlikteyiz teşekkürler
İnkar etmedi mi kendini nasıl savundu merak ediyorum

X