Kocam başka birinden mi hoşlanıyor?

çok fazla şakalaşıyorlardı bende eşimi uyardım o da bnun üzerine bana bağırdı sen bana güvenmiyor musun benim telefonumun bile şifresi yoktur kardeşimle yaşıt kız falan dedi bende o gün bağırınca onunla konuşmadım
Suçluluk psikolojisi ile bence bağırmış eşiniz . Yaptığının yanlış olduğunun farkında bence . Rahatsızlığınızı ciddi bir ifade ile dile getirmelisiniz ki eşiniz ayağını denk alsın

Sağolun arkadaşlar ben kararımı verdim boşanıyoruz çocuklarımı asla vermem çocuklarıma çok düşkünümdür yorucu bir süreç zor bir süreç ama bu benim kaldırabileceğim bir durum değil bu konuda daha fazla yazmadım çünkü şu an gerçekten fazlaca yıpranmış durumdayım oğullarım ve ben artık birlikteyiz teşekkürler
Allah yardımcıniz olsun. Lutfen bizimle de paylaşın. Umarım bu süreçte her şey sizden yana olur.

Yalniz kız adamdan 13 yas küçük. Zaten demiş bu saatte isin yok mu senin diye. Beraber gezeriz kısmını ben hep birlikte yani kizin Annesi adamın esi falan hep birlikte diye anladım. Aslında burada aranan konu sahibinin esi. yani sadece kadınlar suçlu olmuyor ki. Konu sahibi yeni lohusa. Güzel giden bir evliliği mahvetmek macera aramak niye... Burada ki konuları okuyunca kendi kocama bile güvenemiyorum 😣
Evli ve bekar veya evli evli iki farklı cins insanın ortak bir geçmişe sahip değillerse iş okul vs . Gibi İş haricinde , sosyal medya whatsappta merhabadan öteye geçecek bir konuşması olmamalı . Hele bu yaş farkı ile şakalaşma ise çok çirkin . Üstelik iş arkadaşı bile değiller iş arkadaşının çocuğu ne alaka . Normal kabul edilebilir değil bence . Aynı şey başıma gelse aşırı rahatsız olurdum.

Çok yakın bir arkadaşım kocasıyla severek evlendi kız hamile kaldı 1 çocukları oldu o süreçte iş sebebiyle eşiyle uzak kalmışlardı sonra kız bir gün eşinin bilgisayarını karıştırmış bana diyor ki hiç yapmam aklıma dahi gelmez birbirimize okadar güveniyoruz ama nasıl olduysa temizlik yaparken karıştırmak geldi içimden bir bakmış ki adam fake insta hesabı açıp yabancı kadınları takip ediyor tuhaf tuhaf sitelere girmiş hep yazışma falan yok başka kadınlarla sadece takip ediyor bu kadarı bile kızı dumur etmeye yetmişti boşanacam diyordu hatta kocasıyla bile konuştu ayrılmak istediğini
Yani demek istediğim bu olayda aldatma falan yok bana göre adam kendini tatmin etmiş sadece ne kızla konuşmuş ne beğeni yapmış ama arada çok aşırı bir güven varsa ve bu sarsılmışsa tekrar düzeltmek çok zor yada çok uzun zaman istiyor şimdi araları düzeldi tabi adam köpek gibi pişman oldu arkadaşım olayın üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen hala arada takip eder çaktırmadan ama adam gerçekten pişman olmuş ki hiç bir kusurunu yakalamadı bidaha şimdi gayet eski hallerindeler
Keşke sizinki de öyle olsa boşanmak hele böyle bir olaydan dolayı çok gurur kırıcı be insan değer miydi böyle olmasına diyor 💔

Merhaba arkadaşlar eşimle severek evlendik iki çocuğumuz var biri daha 50 günlük eşim normalde bana ve çocuklarına çok düşkündür 8 yıldır evliyiz ama daha hiç beni umursamadığını değersiz hissettirdiğini bilmem her konuda destektir ev işleri çocuklarla ilgili şeyler her şeye destek olur mesela ben bulaşık yıkarken o çocuğu banyo yaptırır veya ben ev süpürürken o çamaşır serer yani hep birlikte yaparız her şeyi bende ona destek olurum parasal konularda böyle bir evliliğim varken hiç beklemediğim bir durum oldu eşime çok güvenirim dışarı hayatı yoktur işten eve evden işe ama iş yerinde çalışan kadının bir kızı var eşimden 13 yaş küçük kızla bir kere denk geldik eşimle olan muhabbetinden hoşlanmadım çok fazla şakalaşıyorlardı bende eşimi uyardım o da bnun üzerine bana bağırdı sen bana güvenmiyor musun benim telefonumun bile şifresi yoktur kardeşimle yaşıt kız falan dedi bende o gün bağırınca onunla konuşmadım özür diledi konu kapandı bugün hiç yapmam ama o uyurken telefonunu kurcaladım instagramdan o kızla konuşmalarına denk geldim çok fazla rahat konuşmalardı mesela kıza iyi gezmeler yazmış hikayesine o da bir kere de hep birlikte gezeriz demiş eşimde sen sevgilinle gez falan yazmış kız sevgilim yok demiş sonra biraz şakalaşmışlar işte sana kuaför bulalım sen saçlarına çok düşkünsün saçlarına çok güzel bakıyorsun falan gibi yazışmalar devam etmiş konuşmanın sonunda kız senin bu saatte işin yok mu demiş gece vakti eşimde yok hanım kovdu salonda yatıyorum rüyamda kızları sayıklıyormuşumda ne yapabilirim yazmış bu yazıyı görünce şok geçirdim böyle bir olay zaten olmadı ama sanki adam gitmiş kızın ağzını arar gibi ne diyeceğini yoklar gibi böyle laubali bir cümle kurmuş çok sinirlendim Whatsapp dan da yazıştıklarını buldum yine masum gibi görünen şakalaşmalar ama eşim mesajlaşmaları güvenlik kodu ile şifrelemiş bir kaç kez o da ekrana düşmüş kafam çok karıştı bir şey demedim ama düşünmekten uyumadım bilmiyorum bu aldatmaya girer mi girmez mi bu durum nasıl bir durum iki çocuğum var ama şu an tam bir şeyden emin olmadan tartışmakla elime ne geçer gerçekten bilmiyorum ama bunlarda benim hazmedebileceğim konuşmalar değil o yapıda biri değilim ailem hemen yakınımda oturuyor bana çok düşkünlerdir hep arkamdalar iyi bir mesleğim ve diplomam var işe ara verdim yani ayakları üstünde durabilirim eşimin ailesi de hemen alt katımdalar beni severler böyle bir olayı duysalar beni desteklerler çok uzun oldu ama çok mu abartıyorum normal mi yardımcı olun lütfen teşekkürler
Aranıyor
Ortam yokluyor
Gözü dışarda net

Sağolun arkadaşlar ben kararımı verdim boşanıyoruz çocuklarımı asla vermem çocuklarıma çok düşkünümdür yorucu bir süreç zor bir süreç ama bu benim kaldırabileceğim bir durum değil bu konuda daha fazla yazmadım çünkü şu an gerçekten fazlaca yıpranmış durumdayım oğullarım ve ben artık birlikteyiz teşekkürler
Boşanmak biraz fazla geldi

Konuştunuz mu eşinizle? Nasıl bir savunma yaptı?
Ayy ben size çok üzüldüm :KK43:
Bu kadarı da olmaz ama ya, bu nasıl bir yüzsüzlük, şerefsizlik. Karısı odadan kovmuşta salonda yatıyormuş. A be utanmaz herif Allah'tan korkunda mı yok?! O güzelim çocuklarına hele ki biri daha bebiş acımıyor musun, onların da mı hatrı yok sende? Hiç mi bu heriflerin gözünün önüne eşleri, çocukları, yaşadıkları mutlu anları gelmiyor da saçma sapan aldatma teşebbüsüne giriyorlar. Üstelik eşin seni uyarmış, 13 yaş küçük kardeşin yaşındaki kızla flörtleşircesine mesajlaşırken hiç mi utanmadın kendinden, eşinden, çocuğundan.
Gerçekten ben tüm erkeklere güvenimi yitirdim bu sayfa yüzünden :KK43: Hiç mi aldatmayan, gözü dışarıda olmayan adam kalmadı bu ülkede arkadaş! Benim psikolojimi, insanlara bakış açımı değiştirdi BDV. Kimseye güvenmez oldum, her şeyin altında bir şey arar oldum :KK43:

Merhaba arkadaşlar eşimle severek evlendik iki çocuğumuz var biri daha 50 günlük eşim normalde bana ve çocuklarına çok düşkündür 8 yıldır evliyiz ama daha hiç beni umursamadığını değersiz hissettirdiğini bilmem her konuda destektir ev işleri çocuklarla ilgili şeyler her şeye destek olur mesela ben bulaşık yıkarken o çocuğu banyo yaptırır veya ben ev süpürürken o çamaşır serer yani hep birlikte yaparız her şeyi bende ona destek olurum parasal konularda böyle bir evliliğim varken hiç beklemediğim bir durum oldu eşime çok güvenirim dışarı hayatı yoktur işten eve evden işe ama iş yerinde çalışan kadının bir kızı var eşimden 13 yaş küçük kızla bir kere denk geldik eşimle olan muhabbetinden hoşlanmadım çok fazla şakalaşıyorlardı bende eşimi uyardım o da bnun üzerine bana bağırdı sen bana güvenmiyor musun benim telefonumun bile şifresi yoktur kardeşimle yaşıt kız falan dedi bende o gün bağırınca onunla konuşmadım özür diledi konu kapandı bugün hiç yapmam ama o uyurken telefonunu kurcaladım instagramdan o kızla konuşmalarına denk geldim çok fazla rahat konuşmalardı mesela kıza iyi gezmeler yazmış hikayesine o da bir kere de hep birlikte gezeriz demiş eşimde sen sevgilinle gez falan yazmış kız sevgilim yok demiş sonra biraz şakalaşmışlar işte sana kuaför bulalım sen saçlarına çok düşkünsün saçlarına çok güzel bakıyorsun falan gibi yazışmalar devam etmiş konuşmanın sonunda kız senin bu saatte işin yok mu demiş gece vakti eşimde yok hanım kovdu salonda yatıyorum rüyamda kızları sayıklıyormuşumda ne yapabilirim yazmış bu yazıyı görünce şok geçirdim böyle bir olay zaten olmadı ama sanki adam gitmiş kızın ağzını arar gibi ne diyeceğini yoklar gibi böyle laubali bir cümle kurmuş çok sinirlendim Whatsapp dan da yazıştıklarını buldum yine masum gibi görünen şakalaşmalar ama eşim mesajlaşmaları güvenlik kodu ile şifrelemiş bir kaç kez o da ekrana düşmüş kafam çok karıştı bir şey demedim ama düşünmekten uyumadım bilmiyorum bu aldatmaya girer mi girmez mi bu durum nasıl bir durum iki çocuğum var ama şu an tam bir şeyden emin olmadan tartışmakla elime ne geçer gerçekten bilmiyorum ama bunlarda benim hazmedebileceğim konuşmalar değil o yapıda biri değilim ailem hemen yakınımda oturuyor bana çok düşkünlerdir hep arkamdalar iyi bir mesleğim ve diplomam var işe ara verdim yani ayakları üstünde durabilirim eşimin ailesi de hemen alt katımdalar beni severler böyle bir olayı duysalar beni desteklerler çok uzun oldu ama çok mu abartıyorum normal mi yardımcı olun lütfen teşekkürler
Abartmıyorsun eşin resmen av peşinde

O süreç çok yıpratıcı. Ortada iki de çocuk var. İyice yüz göz olacaklar ve delil olsa bile o mahkemeye gel git aylar yollar sürecek. Sonra da mecburen anlaşmalıya dönecek. Konu sahibi zaten çok sakin. Helal olsun böyle sessiz kalabildi. Ben hemen saldırdım haha. Ama dayanamazdım ben. Elimde minicik çocukla hafiyelik yapamazdım.
Oturduğunuz yerden tek bir tıklama ile sizin yerinize yapanlar var.
Kusura bakmayın da minicik bebeği olan adam, elin kızıyla gece gündüz mesajlaşacak sonra ben ‘anlaşamadık’ diyeceğim :)
O mesajları atarken çocuklarını düşünecekti, sonraki yıpratıcı süreç ‘çocuk var’ diye geçiştirileceğine…

Umarım boşluktan, dangozluktan vuku bulmuştur, hiçbir art niyet olmadan farklı bir jenerasyonla iletişim kurma çabasıdır.
Sırf bu sebeple bile takip önemli.

Aslında böyle yapan eşlere aynısını yapmak gerekir bu şekilde karşılayacakmi bunu bir sorun kendisine.aralarinda bişey yok gibi ilk mesajınızı okuduğumda, eşiniz gereksiz cıvık sohbetler yapıyor gibi geldi.bence kafanızı fazla bulandirmadan neden diye sorun sonuçta iş arkadaşı bu kadar civitmanin gec saatlerde gereksiz muhebetletin yapılması taraftarı değilim. bir anlamı yok.sorunun güvenle alakası olmadığını o kadar karaktersiz biri olduğu düşünmediğini iki çocuk babasın sonuçta basit biri değilsindir deyin.erkek bayan farketmiyor bu denli gereksiz muhabbetleri kendim yapmıyorum sendende beklemiyorum deyin.yada içinizden ne geliyorsa niye bekleniyor anlamıyorum bir ilişkide güven sorunu varsa beklemek insanı mahveder eşler oturup konusamayacaksa bilemiyorum kadın olmak zor erkekler istedikleriyke kötü niyetli olmasa daha rahat rahat iletişime geciyor iş biz bayanlara gelince erkeklikleri tutuyor

Uzmanlar erkek beyni farklı çalışıyor derken bence çalışmadığını ima etmeye çalışıyorlar.yani bana göre bir erkekle arkadaş olmak o kadar zor ki hiç bir zaman bir kadinin baktığı gözle bakmıyorlar.belki kız öylesine konuşuyor normal bir şekilde ama eşiniz bundan bile anlam çıkarıp yanaşmaya çalışıyor olabilir...tamamen heyecan pesindeler ...evde kindursun çocuklara baksın ,yemeğimi yapsın düzenli yuvam olsun bir yandan da hayatım renklensin... hiçbirine güvenmeye değmez bence

Eşiniz kıza yürüyor gibi muhtemelen kızdan hoşlandı. 2 çocuklu adam elin kızıyla ne diye böyle gereksiz muhabbetler yapsın ki başka ne amacı olur yani.

Sen bu mesajı görüp gece adamı kaldırıp olay çıkarmadıysan bence sus hiç görmemiş gibi yap. En azından bosanmayacagin şey için kendini küçük düşürme.
Büyük oğlu varmış. çocuklar çok masum, bence yalnız konuşması daha iyi, oğlu etkilenir kadınlık gururunu korurken çocuğun piskilojiside düşünmek gerek.eşi daha önce kızmış ikinci tekrar bence çok gürültü çıkar

Boşanmak biraz fazla geldi
Bosanmayacak zaten. 😬
Bosanma surecine girenler 736363 tane soru soruyor, hislerini yaziyor, boşanma kararini verirken konusulanlar yaziyorlar içlerini dokuyorlar vs. Hadi buraya yazmak istemiyor sureci diyelim yine de "abartiyor muyum" diye sabaha karşi konu açan biri gece 10da boşanma karari vermez zaten uyelikte dun acilmiş bir daha girmez belki 2. Uyelik.

Oturduğunuz yerden tek bir tıklama ile sizin yerinize yapanlar var.
Kusura bakmayın da minicik bebeği olan adam, elin kızıyla gece gündüz mesajlaşacak sonra ben ‘anlaşamadık’ diyeceğim :)
O mesajları atarken çocuklarını düşünecekti, sonraki yıpratıcı süreç ‘çocuk var’ diye geçiştirileceğine…

Umarım boşluktan, dangozluktan vuku bulmuştur, hiçbir art niyet olmadan farklı bir jenerasyonla iletişim kurma çabasıdır.
Sırf bu sebeple bile takip önemli.
Boşanmış biri olarak söylüyorum ben bunları. Bendeki polisti karakol gelen kadınlarla yasak ilişkisi vardı anlaşmalı 1 haftada boşandım.
Arkadaşımın özel bir çocupu var. Adam da aldattı ağır kusurlu 4 yıldır mücadele ediyor. En son istinafa gitti ve çok yıprandı. Şu an anlaşmalıya dönmeye çalışıyor. Keşke birinin tıklamasıyla falan olsaydı. Maalesef öyle olmuyor ki.

Boşanmış biri olarak söylüyorum ben bunları. Bendeki polisti karakol gelen kadınlarla yasak ilişkisi vardı anlaşmalı 1 haftada boşandım.
Arkadaşımın özel bir çocupu var. Adam da aldattı ağır kusurlu 4 yıldır mücadele ediyor. En son istinafa gitti ve çok yıprandı. Şu an anlaşmalıya dönmeye çalışıyor. Keşke birinin tıklamasıyla falan olsaydı. Maalesef öyle olmuyor ki.
Hanımefendinin konusu özelinde, söylediğim şey mümkün çünkü gerçek yaşantıda değil sanal ortamda ilerleyen, telefonla geçilen iletişim mevcut.

Çok üzüldüm size yaşatılanlar için, keşke haysiyetsizler ar namus şeref fakirleri, farklı bir evrene aforoz edilebilse.
Kolay söyleniyor ama aldatılmak aslında o insanın kaybına ya da duruma üzülmek değil, insan olmanın gereği güven temelinin ve bunun üzerine inşa edilen tüm emeklerin yıkımının acısı.
O duyguyu bir daha korkusuzca veremeyecek olmanın kızgınlığı.
Bir şerefsiz sebebiyle tüm dünyaya septik yaklaşmak vs vs…
Ve inanın bunu yapan insan benim gözümde katildir, ruh inanç ölümüdür bu, elimden öyle kolayca sıyrılamaz. hiçbiri de sıyrılmamalı.
Mizaç işte…

Esin evden gitti yani ?

G.tüne girsin bu süpürge ve serdiğin çamaşır diye başlar, Allah belanı versin diye geliştirir. S... g... ulan bu evden diye kapıyı açarak bitiririm.

Sakin kadınlar bayılıyorum size.

X