KOCAM ÇOK PİS!!!

Üzgünüm düzelmez düzelir gibi olur ama yine düzelmez ruhuna işlemiş artık dağınıklık
Duygusal olarak dahi dağınık olur bu tarz insanlar git gelleri çok olur
En tiksindiğim şey ortak yaşadığım birinin pis olması…
Evlenmeden önce keşke bu huylarına dikkat etseydiniz biraz geç olmuş sanki

Sağa sola sakız yapıştıran adamı camdan dışarı atarım,en tiksindiğim şey.Neyse ki kocam sakızdan nefret ediyor🙂.Eşinize gelince,anasının paşası tipik Türk erkeği işte ama titizliğin cinsiyetle alakası olduğunu düşünmüyorum.Ne kızlar gördüm,pislikleri karşısında ağzım açık kaldı.
erkeklerde daha çok görülüyor sanırım ben umursamasam ev çöp ev olucak 😭

Aslında bekar evinin halini görmüştüm fakat evlenince böyle olmaz bu kadar büyük sorun yaşamayız sanmıstım
Sen bi de çocuk olunca gör ev dandini olacak. Benimki de temiz ama dağınıktır. Dağınıklığını ben topladığım için camları ona sildiriyorum 😈

Başka şehirden gel arkasını topla sonra karısı şikayet edince telefonla uyar olduuu. Yıllardır öğretmediği şeyi telefonla yapacaktı zaten.

Çocuklar oyuncaklarını dağıtınca hadi gel beraber toplayalım deriz ya öyle yapacaksın.Mecbur.
Yüz yüze uyarmış onada tamam tamam demiş geçiştirmiş. Sabır olucakta onu yapmak ıcın işte gelene kadar topluyorum hepsini yoksa gözüme batıyor rahat edemiyorum

Üzgünüm düzelmez düzelir gibi olur ama yine düzelmez ruhuna işlemiş artık dağınıklık
Duygusal olarak dahi dağınık olur bu tarz insanlar git gelleri çok olur
En tiksindiğim şey ortak yaşadığım birinin pis olması…
Evlenmeden önce keşke bu huylarına dikkat etseydiniz biraz geç olmuş sanki
Evet duygusal olarakta dağınık olduğunu düşünüyorum. Evlenmeden önce farkındaydım fakat bende evlenmeden önce çok düzenli bir insan değildim ben o kadar değiştim ki kendinde de bunu görürüm sandım

Evet duygusal olarakta dağınık olduğunu düşünüyorum. Evlenmeden önce farkındaydım fakat bende evlenmeden önce çok düzenli bir insan değildim ben o kadar değiştim ki kendinde de bunu görürüm sandım
Ama bir farkla sizin olsa olsa dağınıklık var adam pis
Yani dağınıklık başka pislik başka bir şey…
Banyoya her girdikten sonra yıkamayı bırak bence geçsin kendisi temizlesin bağrınmaktan hır gür çıkarmaktan iyidir

Banyoyu tuvaleti bir süre o temizlesin. Adam pis bırakıyor ama bir sonraki girdiğinde temiz buluyorsa çıkarken nasıl bıraktığını algilayamiyor. İnsan temizliği kendi yapınca daha çok dikkat ediyor temiz ve toplu olmaya. Bir yerleri temizlemesi için arkasından temizlenmemesi gerek.

Merhaba ben bir yıllık evliyim ve eşimle ilişkimiz çok güzel bana sevgisi ilgisi yerinde ama gel gelelim artık dayanamadıgım bi konu var. Evde o kadar dağınık heryeri o kadar pis bırakıyo ki artık bıktım defalarca konuştum her seferinde sözler veriyor ama nafile. En ufak banyoya bile girip çıksa arkasından bornozu dışarı asıyorum kıyafet havlu topluyorum banyoyu yıkıyorum lavaboyu yıkıyorum hergün böyle. Sakız çiğniyor oraya buraya yapıştırıyor çoraplar kıyafetler çıkardık yerde. Canı bi şey çekse mutfağa girse mutfak girilmicek hale geliyor çıkardığı çıkardık yerde ev hergün savaş alanı haline geliyo. Yerde bir şey bir ay dursa rahatsız olmaz üstünden atlar geçer. Çözüm olarak yapma toplama diyecekseniz denedim hiçbi işe yaramıyor rahatsız olmuyor kendisi . eve temizlikçi çağır diyecekseniz çağır istediğin zaman diyor. Ama benim sıkıntım bunlsrı kendinin öğrenmesi artık beyninde sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım günde milyon kere söylüyorum tamam aşkım tamam diyip geçiştiriyor. Ama dediğim gibi diğer türlü mükemmeliz ben kızarken bile konu değiştirip yumuşatıyor. Kendi kişisel bakımı konusunda mükemmeldir parfüm sıkmadan dışarı çıkmaz günde 2 kere duş alır sürekli kıyafet değiştirir dışardan gören temiz bakımlı bir adam olduğunu düşünür kesinlikle kendisine de arrık midem bulanıyo senden diyorum ama yok umursamıyo Tüm yolları denedım ama düzelmesi ıcın Sizce ne yapmam gerekiyo??
Eve gelen hiç bir yardımcı kocanızın banyoda bıraktığı havluları, orda burda çıkardığı çorapları, bulduğu yere yapıştırdığı sakızlro toplamaz...bunları yapınca zaten temizliği yapmakta ne var. Düzenli evi ben de temizlerim

Hayır erkeklerin doğasında olan birşey değil bu.

Benim babam benden daha güzel ütü yapar.
Babam duşan çıkar çıkmaz banyoyu temizler.

Dayım börek yapar. Babam dayım amcam yemek yaparlar.

Hepsi üniv.mezunu. Annem, iki ninem, yengelerim ailemizde ev kadını yok.
İnsanın arkasını temizlemenin cinsiyeti yok cidden atasözü bile vardır aslan yattığı yerden belli olur diye…

Ama bir farkla sizin olsa olsa dağınıklık var adam pis
Yani dağınıklık başka pislik başka bir şey…
Banyoya her girdikten sonra yıkamayı bırak bence geçsin kendisi temizlesin bağrınmaktan hır gür çıkarmaktan iyidir
Yıkamasam bana zarar ben kullanamıyorum sonrasında kendisi pek önemsemediği ıcın

Banyoyu tuvaleti bir süre o temizlesin. Adam pis bırakıyor ama bir sonraki girdiğinde temiz buluyorsa çıkarken nasıl bıraktığını algilayamiyor. İnsan temizliği kendi yapınca daha çok dikkat ediyor temiz ve toplu olmaya. Bir yerleri temizlemesi için arkasından temizlenmemesi gerek.
Sıkıntı şu ki rahatsız olmuyor gecen kıyafetlerini yıkamadım bilerek gitmiş yeni tişörtler almıs giyecek bulamadığı ıcın çözüm anlayışı bu

Eve gelen hiç bir yardımcı kocanızın banyoda bıraktığı havluları, orda burda çıkardığı çorapları, bulduğu yere yapıştırdığı sakızlro toplamaz...bunları yapınca zaten temizliği yapmakta ne var. Düzenli evi ben de temizlerim
Geçen bir hafta şehir dışına çıkmıştım yardımcı çağırmış rica etmiş ücreti arttırmıs pisliklerini temizlemiş kadın 😭

Adamin temizlik,duzen hakkinda icratti sifir fakat diger konularda belki cogu kisinin hayali olan birisiyle birliktesiniz
Degismez bu saatten sonra basina buyuk bir musibet gelmedikce
Bu adar daginikliga pislige gozunuz kor olacak yapcak birsey yok

Adamin temizlik,duzen hakkinda icratti sifir fakat diger konularda belki cogu kisinin hayali olan birisiyle birliktesiniz
Degismez bu saatten sonra basina buyuk bir musibet gelmedikce
Bu adar daginikliga pislige gozunuz kor olacak yapcak birsey yok
Evet diğer konuları mükemmel yani bu yüzden napıcağımı şaşırmış durumdayım

Merhaba ben bir yıllık evliyim ve eşimle ilişkimiz çok güzel bana sevgisi ilgisi yerinde ama gel gelelim artık dayanamadıgım bi konu var. Evde o kadar dağınık heryeri o kadar pis bırakıyo ki artık bıktım defalarca konuştum her seferinde sözler veriyor ama nafile. En ufak banyoya bile girip çıksa arkasından bornozu dışarı asıyorum kıyafet havlu topluyorum banyoyu yıkıyorum lavaboyu yıkıyorum hergün böyle. Sakız çiğniyor oraya buraya yapıştırıyor çoraplar kıyafetler çıkardık yerde. Canı bi şey çekse mutfağa girse mutfak girilmicek hale geliyor çıkardığı çıkardık yerde ev hergün savaş alanı haline geliyo. Yerde bir şey bir ay dursa rahatsız olmaz üstünden atlar geçer. Çözüm olarak yapma toplama diyecekseniz denedim hiçbi işe yaramıyor rahatsız olmuyor kendisi . eve temizlikçi çağır diyecekseniz çağır istediğin zaman diyor. Ama benim sıkıntım bunlsrı kendinin öğrenmesi artık beyninde sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım günde milyon kere söylüyorum tamam aşkım tamam diyip geçiştiriyor. Ama dediğim gibi diğer türlü mükemmeliz ben kızarken bile konu değiştirip yumuşatıyor. Kendi kişisel bakımı konusunda mükemmeldir parfüm sıkmadan dışarı çıkmaz günde 2 kere duş alır sürekli kıyafet değiştirir dışardan gören temiz bakımlı bir adam olduğunu düşünür kesinlikle kendisine de arrık midem bulanıyo senden diyorum ama yok umursamıyo Tüm yolları denedım ama düzelmesi ıcın Sizce ne yapmam gerekiyo??
Sana değer vermiyor o kadar karşına alıp konuşmana rağmen? Üzülüp stres olduğunu ifade etmişsin daha en ufak bir gelişme göstermemiş. Bu nasıl mükemmel ilişki anlayamadın. İnsan sevdiği üzülmesin yorulmasın diye çabalar sevdiğinin sözlerini önemser. Bence bırakın yeteri kadar çöp olsun her yer ve büyük cinnet geçirin ailesini çağırın bir de onların yanında geçirin. Sorunları tek tek görsünler. Gerçi annesi biliyordur arkasını toplamış. Geçiştirip gönlümü almaya çalışarak olmuyor bu işler baba evine dönüyorum seni bunlarla baş başa bırakıyorum deyin. Aile büyükleri paylarsa belki daha dikkate alır dikkat eder ama düzeleceğini sanmam.

X