Kocam eski sevgilisini unutmadı

Kadın kocasını bırakınca bosanınca hemen yazmısben senı cok sevdım yazmıs bir günüm olmadı senı dusunmedıgım demıs 16 sene gecmıs hala daha bundan bahsedıyo yanında kalmayacak bu ama delil toplayacam cunku gorustuklerıne emımjn
Kızın aılesıde onlar kapalı dıye onaylamamıs ıstememıs bununda babası kızı istememıs acık dıye
Bunlark sevgılıyken Kızı aramıs nbıkere bunun babası ters konusmjs kıza ama kız yınede babasıyla ılgılı bısey dememıs o cunku guzel kalplıydı dıyo bana ınsandı nedemekse ınsandı dıyo ben gurursuz degılım ama bende yanlarıma bırakmkcam onla gorustugunu bılıyorum uydurdugumu sanıyorsunuz ama emınım bılıyorm o nasıl evlı adamla gorusebılır nasıl yapabılır neden yanına kalsın

Bu kadın boşuna böyle olmamıştır diye düşünüyorum ben. Ama aklı olan kendini bu noktaya getirmeden ya evlenmez yada evlendikten sonra baktı ki bu adamın aklı fikri eski sevgili de hala çok önceden ayrılırdı.
Olan çocuklarda oluyor her zaman ki gibi.
Kuzu başından berı adam düğün öncesı bıle demiş ben başkasını seviyorum diye adam yalan dolanla gelmemiş. Konu sahibi ailesinin malına tav olmuş gelmiş yani sevdiğinden değil adamı bile beğenmiyor. İnsanlara hakaret ediyor ama mallarını istiyor aştına araba aldırtıyor ama yıllardır beddua edıyor ınsanlarla kavga edıyor. Kusura bakmasın kimse ama beni sevmeyen adamla bunu yüzüme söylemiş adamla para için ne evlenirim ne çocuk yaparım. Adama sevme imkanı bike tanımamış evliliğin başından beri kavga gürültü eşyalar kırma var adam en başta her şeyden önce böyle bir insanla evli bile kalmamalıydı. Yani bu benim görüşüm tabi kuzum başkaları ne der bilmiyorum çünkü kadın başından beri böyle

Kusura bakmayın ama siz kendinizi o kadından neden üstün görüyorsunuz ben onu anlamadım. Kız en azından gururlu davranmış, istenmediği aileye gelin olmamış, adam peşinden koşmasına rağmen yoluna bakmış, sizin evliliğinizin varlık sebebi olan mal mülk onun gözünü boyamamış, siz sizi sevmediğini başkasını sevdiğini yüzünüze en başta söyleyen, size sevgi göstermeyen bir adamın babasının parasına tav olup evlenmiş, para için sizi sevmeyen bir adama hem bedeninizi hem ruhunuzu teslim etmişsiniz, muhtemelen görücülere şirin görünmek için aynı apartmanı bile kabul etmişsiniz, evlilik boyunca ağzınızdan mal miras lafı düşmemiş ama parasına malına göz diktiğiniz eşinizin ailesinede hakaret ediyorsunuz, adam sırf o kız başkası ile evlendi diye evlere girmemiş, çocuğunu gözü görmemiş siz iki çocuk daha yapmışsınız, aklınızca yerinizi sağlamlaştırmak için , bence o kızın eşinize ettiği bedduanın karşılığı sizsiniz. Kocanızı sevmemişsiniz bile tek derdiniz mal mülk. Ben bu hikayede bir tek evlatlarınıza üzüldüm. Hayatını kendi eli ile yakan aklı başka bir yerde bir baba, kendilerini evliliğin ve miras garantisi olarak doğurmuş, evde paradan başka birşey konuşmayan ve sürekli beddua edip, kavga eden bir anneyle normal bir birey olmaları neredeyse imkansız hale gelmiş. Yoksa kocanızla tam tencere kapaksınız.
Müsaadenizle size bayılıyorum.

"İnsan aklındakiyle yaşar, yanındakiler ölür" tam sizin durumu anlatıyor
Aklındakiyle yasayıp yanımda ölecek adamın da Allah bin turlu belasını versin gece gece bırden gerildim
Sey mı dostum yine yangınlar yıne ben

Kadın kocasını bırakınca bosanınca hemen yazmısben senı cok sevdım yazmıs bir günüm olmadı senı dusunmedıgım demıs 16 sene gecmıs hala daha bundan bahsedıyo yanında kalmayacak bu ama delil toplayacam cunku gorustuklerıne emımjn
Kızın aılesıde onlar kapalı dıye onaylamamıs ıstememıs bununda babası kızı istememıs acık dıye
Bunlark sevgılıyken Kızı aramıs nbıkere bunun babası ters konusmjs kıza ama kız yınede babasıyla ılgılı bısey dememıs o cunku guzel kalplıydı dıyo bana ınsandı nedemekse ınsandı dıyo ben gurursuz degılım ama bende yanlarıma bırakmkcam onla gorustugunu bılıyorum uydurdugumu sanıyorsunuz ama emınım bılıyorm o nasıl evlı adamla gorusebılır nasıl yapabılır neden yanına kalsın
hani gorucu usulu evlenmissiniz ya bu evlilik zorla mi oldu? yani mesela sizin aileniz de “illa bu adamla evleneceksin” mi dedi yoksa reddetme sansiniz var miydi?

Gözünüzü kocanızda açmış olmanız marifet değil yalnız. İkide bir belirtmenize gerek yol yani. Bu kargaşada ne ara üç tane çocuk yapıldı en anlamadığım yer orası. Sizi yakmışlar evet ama siz de bile bile yanmışsınız kusura bakmayın. Öğrendikten sonra keşke ayrılsaydınız. Hala bile ayrılmayı değil kadını rezil etmeyi düşünüyorsunuz az bir sakin olun. Onlara bir şey olmaz olan size oluyor farkında değilsiniz.

Kfasında kırmadım fırlattım sandaleyeyı vazolarıda kırdım evet siz olsanız napardınız bu durumda onun ısmı gecıyo hala bemım evımde ve benım kızıma söyluyo o ismi
Sevmediğini bildiğimiz adamla sırf parası için evli kalıp üç çocuk yapmazdık mesela.

Kfasında kırmadım fırlattım sandaleyeyı vazolarıda kırdım evet siz olsanız napardınız bu durumda onun ısmı gecıyo hala bemım evımde ve benım kızıma söyluyo o ismi
Keşke kızınızın 30 yaşıyla bi konuşsanızda size bu geceyi bi anlatsa.

ABLACIM SANANE KIZDAN BİRİNDEN HESAP SORACAKSAN KOCANDAN SOR .. NE OLDUĞUNU BİLMEDEN KIZI ASTIN KESTİN
SANA KARŞI SADAKAT SORUMLULUĞU OLAN KOCAN
BOŞASANA BU ADAMI
SEN BİZİ DUYUYOR MUSUN ALOOO

Kusura bakmayın ama siz kendinizi o kadından neden üstün görüyorsunuz ben onu anlamadım. Kız en azından gururlu davranmış, istenmediği aileye gelin olmamış, adam peşinden koşmasına rağmen yoluna bakmış, sizin evliliğinizin varlık sebebi olan mal mülk onun gözünü boyamamış, siz sizi sevmediğini başkasını sevdiğini yüzünüze en başta söyleyen, size sevgi göstermeyen bir adamın babasının parasına tav olup evlenmiş, para için sizi sevmeyen bir adama hem bedeninizi hem ruhunuzu teslim etmişsiniz, muhtemelen görücülere şirin görünmek için aynı apartmanı bile kabul etmişsiniz, evlilik boyunca ağzınızdan mal miras lafı düşmemiş ama parasına malına göz diktiğiniz eşinizin ailesinede hakaret ediyorsunuz, adam sırf o kız başkası ile evlendi diye evlere girmemiş, çocuğunu gözü görmemiş siz iki çocuk daha yapmışsınız, aklınızca yerinizi sağlamlaştırmak için , bence o kızın eşinize ettiği bedduanın karşılığı sizsiniz. Kocanızı sevmemişsiniz bile tek derdiniz mal mülk. Ben bu hikayede bir tek evlatlarınıza üzüldüm. Hayatını kendi eli ile yakan aklı başka bir yerde bir baba, kendilerini evliliğin ve miras garantisi olarak doğurmuş, evde paradan başka birşey konuşmayan ve sürekli beddua edip, kavga eden bir anneyle normal bir birey olmaları neredeyse imkansız hale gelmiş. Yoksa kocanızla tam tencere kapaksınız.
Olayin en guzel ozeti...

Ben gözumu onda actım o anca artıklara kalır benım gibilere layık degil o
Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
Atık ne ya çok çirkin bir diliniz var . Gidin layığınızı bulun .

Offf yok olmuyor kadın dayanışması diyeyim dedim sizi okurken bile stres oldum. empati yapıyım diyorum sizin yerinize kendimi koymak mümkün değil Allah korusun diyorum böyle olursam. velhasıl ben gider iyi geceler hanımlar

İnsanız hata yaparız tamam . Ama sayfalar dolusu size artık silkelen kendine gel diyoruz . Anlaşmalı boşan , çocuklarınla kaybolan huzurunu bul diyoruz . Sen hala aynı yerdesin . Ben en başından beri diyorum evlenmezdim . Hem eşinizin yerinde olsam hem sizin yerinizde olsam evlenmezdim evlenmezdim yahu yok yani .
Yapılacak en mantıklı şey yol vermek . Bak sen benim sana yazdığım mesajları bir oku . Gerçekten senin iyiliğini istiyorum hadi seni de geçtim çocuklarının iyiliğini istiyorum. Yarın bir gün onlar bu topluma yön veren insanlar olacaklar

ABLACIM SANANE KIZDAN BİRİNDEN HESAP SORACAKSAN KOCANDAN SOR .. NE OLDUĞUNU BİLMEDEN KIZI ASTIN KESTİN
SANA KARŞI SADAKAT SORUMLULUĞU OLAN KOCAN
BOŞASANA BU ADAMI
SEN BİZİ DUYUYOR MUSUN ALOOO
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha fazla denemeyin.

X