Kocam eski sevgilisini unutmadı

Sassy kadın sadece şuna programlanmış
16 sene oldu
Kızıma adıyla seslendi
Sövdüm
Neden yanladına bırakayım
Kocamın parası var
off gercekten ben de ugur dundar gibi kadinin hararetinin arasinda roportaj yapmaya calisiyorum bana neyse :KK70: konu sahibini kusturmeyin lutfen dersten sonra hepsini okumaya gelicem konu sahipleri kusup gidince okuyasim gelmiyo :110:

10yıllık evlıyım 3 cocugum var 2kız 1 oglan buyuk kızım 10 yasında ortanca 6 yasında bebegım 7 aylık .kocamla gorucu usulu evlendık tanıstıgımızda bana dedi 5 yıllık ılıskım oldu cok sevdım dedı babası kız acık dıye ıstememıs kzıın aılesıde acıkmıs zaten kapanmaya yanasmamıs unuversıtwye gitmıs kız sonra bunu bırakmıs bu cok aglamjs kızda onu cok sevmıs ama aıleler uymaz dıye dusunmus kız bırakmıs bunu bıranda Soylemıstı ama ustunden 16 sene gectı hala gecen gun kızıma onun adıyla seslendı vazoları fırlattım kırdım masayı sandalyeyı fırlattım bu kız evlıydı bosanmjs bir kızı var 2011 de evlenmıs bu sene bosanmıs sosyalmedyadan gordum.sevdıgını alsaydın benı neden yaktın dedım babamın yuzunden alamadım dedı babasını aradım size hakkım haram olsun dedım bagırdım gorusmuyorum onlarla seytan gıbıler aynı zaten.Allahından bulsun hepsi
Bızımkı kadına ınstagramdan bir gun bile unutmadım senı ben senı cok sevdım demıs kadında buna hakkını helal et bende senı cok sevdım ama kısmet olmadı bızım demıs
Bana dıyokı o ınsandı dıyo senın gibi değil insandı dıyo senın dılınden beddua dusmuyor dıyo bana bunun babası malları bolusturdu kardesıne daha cok verdıler sesı cıkmadı ev al cocuklara dıyorm almıyo bana araba aldı bir annelerının ust katından baska eve zor tasındık benım kavgalarımla kurtuldum onlarla aynı aprtmanda oturmaktan
Ben bunu bosasam gidecek ona cocuklarımın rızkınıda ona yedırecek onun kzıına babalık yapacak bosamam ama ben napcam rezıl edıcem herkese bunları ben
Ben erkek nasıl ayartılır bılmem onlar gibi degilim ben gozumu kocamda actım biz duzgun buyuduk allahından bulsun hepsi
Ama benım kocamada zaten böyleleri yakısır. 10 yılda sadece ıkı kere kutladı dogum gunumu bırkere askım bıle demedi benıde yaktı
Size en başta anlatmış zaten .Tamam kocanızın yaptığı dogru bısey deıl ama sızde bılıomuşsunuz.

Konuya inanmadım. Kırmızı Oda izlemeyi acilen bırakmanız lazım.

Gerçekseniz de boşanmaktan başka yapacak bir şey yok. Onu yapacağınızı da sanmıyorum. Ağzı bozuk insanlar arkanızdan "artık" falan der sonra maazallah.
Gözünüzü kocanızda açmasaydınız belki siz de mutlu bir evlilik yapabilirdiniz. Kısmet değilmiş.
Ben gerçek olduğunu düşünüyorum. Bu tiplerden dolu be, dolu. Fazlası ile gerçek bir karakter.

Kadın kocasını bırakınca bosanınca hemen yazmısben senı cok sevdım yazmıs bir günüm olmadı senı dusunmedıgım demıs 16 sene gecmıs hala daha bundan bahsedıyo yanında kalmayacak bu ama delil toplayacam cunku gorustuklerıne emımjn
Kızın aılesıde onlar kapalı dıye onaylamamıs ıstememıs bununda babası kızı istememıs acık dıye
Bunlark sevgılıyken Kızı aramıs nbıkere bunun babası ters konusmjs kıza ama kız yınede babasıyla ılgılı bısey dememıs o cunku guzel kalplıydı dıyo bana ınsandı nedemekse ınsandı dıyo ben gurursuz degılım ama bende yanlarıma bırakmkcam onla gorustugunu bılıyorum uydurdugumu sanıyorsunuz ama emınım bılıyorm o nasıl evlı adamla gorusebılır nasıl yapabılır neden yanına kalsın
Biraz sorumluluk alsanız? Yani ruhu sizle olmamış adamın madem ki
Yıllardır hissediyorsunuz neden diretiyorsunuz..
zaten kadın eşini bırakmış gitmiş zamanında bir daha geride dönmez zannımca bakış açısı farklı.
Bunu kaç sene önce göze alamamış bu yaştan sora bu şartları neden göze alsin?
Eşin bu evliliği istemiyor belli ki eve gelmiyor
Yıllardır sorunun kaynağına inmeyip kadına bilenmişsiniz belliki , kadını ağzında taşıyan adam eşiniz burda

Buna kim olsa sinirlenir ama sizin daha doğru adımlar atmanız lazım. Sinirli davranirsaniz zararlı çıkan siz olursunuz. eşiniz en baştan evlenmeyecekti siz de öyle.. Size söylemiş ama yine de evlenmişsiniz, şimdi başınıza bu geldi çocukların ve sizin en az zararla bu işten kurtulmaniz lazım. Çocuklarınızı düşünün onları üzecek şeyler yapmayın.
Peki paralara ne olacak?

off gercekten ben de ugur dundar gibi kadinin hararetinin arasinda roportaj yapmaya calisiyorum bana neyse :KK70: konu sahibini kusturmeyin lutfen dersten sonra hepsini okumaya gelicem konu sahipleri kusup gidince okuyasim gelmiyo :110:
Yok yok gitmez
Bkmdeki havuçlu teyze gibi takıldı o şuan
Davaynan davaynan :KK53:

Evde mutlu olamadıkça adam kıyasa girmiş. Nasıl olurdu diye hayallere dalmış ve olmayacak bir hayale tutunmuş
Bence de adamın unutacağı varsa da eşi hep aklına sokmuş, aslında konu sahibi küllenen Aşkı yeniden körüklemiş, evde huzur bulamayınca o kız aklına düşmüş daha da , yoksa huzurlu Bi evlilik olsa bence o kız filan aklına gelmezdi seneler sonra

Son düzenleme:
Ben gözumu onda actım o anca artıklara kalır benım gibilere layık degil o
Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
Belki bu kötü kalbin yüzünden sevememiştir eşin seni. Zaten eşinde demiş o insandı, senin gibi değildi diye... belki sende de insanlık görse sanda aşık olurdu.

hani gorucu usulu evlenmissiniz ya bu evlilik zorla mi oldu? yani mesela sizin aileniz de “illa bu adamla evleneceksin” mi dedi yoksa reddetme sansiniz var miydi?
Zorla degıl ama böyle dusunmemstim yıllarca o kadını kıskandımm sonra bır gun gordum canlı bosuna kıskanmısım zaten kocamada dedım anca fotoşoplarla kandırıyolar dıye ınstagramda goruyo fıtolarını bosuna kıskanmısım ben o kadını dedim canlı gorunce o da ya hehe evetdıyo dalga gecer gibi

O zaten suclu sucsuz demıyorm ben ama kadında ona neden yuz verıyo ben kocamın yuzunede dıyorum cocuklar olmasa bırgun durmam dıye ben onun mutlu olqcagınada ınanmıyorjm cunku cocukları gormeden duramaz
Ama kadınla gorustuklerını ısptlayınca o zaman ortalkk karısacak zaten
Cunku o mesajı yazdıgı gunden beri iyice ruh gibi hep dalgın hep dusunceli onada dıyorum o benım gıbılere degıl anca yollulara layk zaten ama cocuklarımıda ayırmak ıstwmıyorum bosanmıcam demıyorm bosanıcam ama rezıl etmeden değil
Ama empati yapmaya çalışıyorum , elimde kalıyorsun kuzum ya . Yollu nedir yaaaa :kusmuk: Allah aşkına git bir duş al , su sakinleştirir inşallah seni .

Bence de adamın unutacak varsa da aslında konu sahibi küllenen Aşkı yeniden körüklemiş evde huzur bulamayınca o kız aklına düşmüş daha da yoksa huzurlu Bi evlilik olsa bence o kız filan aklına gelmezdi seneler sonra
Adamın 3 çocuğu varken aşk peşine düşmesi mutsuzluktan. Höt zört ile olmuyor o evlilikler.adamın ne çocuk umrunda ne evlilik

Zorla degıl ama böyle dusunmemstim yıllarca o kadını kıskandımm sonra bır gun gordum canlı bosuna kıskanmısım zaten kocamada dedım anca fotoşoplarla kandırıyolar dıye ınstagramda goruyo fıtolarını bosuna kıskanmısım ben o kadını dedim canlı gorunce o da ya hehe evetdıyo dalga gecer gibi
Belki kalbi , dili güzel yumuşaktı kadının. Hersey fizik , güzellikten mi ibaret

X