Kocam eski sevgilisini unutmadı

Sevdiği ile evlenemedi ama donları da yıkayacak biri lazımdı.

Yok delilleri toplayıp bosucam dıyorum zaten bende

“Artık, yollu” Siz bir hemcinsiniz için bunları derken hayatın size iyi davranacağını mı düşünüyorsunuz. Kocanız sizi bırakıp, o hanıma giderse ki, bu durumda gidecek gibi sizde artık olacaksınız.
Kadının boşanmasını pusuda bekleyen ve mesaj atan kocanızmış. Baştan ailesine rest çekip, sevgisinin arkasında duramamış. Ama demek ki sizi de hiç bir zaman sevememiş. Yazılana bakılırsa sizde pek sevilesi birine benzemiyorsunuz. Evlenirken ömür boyu sürecek diye bir garanti yok. Şimdi eğ kafanı, usul usul kaderine razı gel. Sövsen de çırpınsanda geçmiş olsun.

Hanımefendi kendinize gelin ne demek artık boşanmış olması artık olduğu anlamına mı geliyor gerçekten dizinde zihniyetiniz leş.. Eyvah ben gibi boşanan kadınlar sizin zihniyete sahip kadınların gözünde artık olarak gozukuyorsak gerçekten size yazık.. Ayrıca kadın değil ahlaksız olan kocan illaki birini rezil edeceksen oda kocandir lakin mal yedirmem diyerek bisanmayarak daha çok rezil olan siz olcaksiniz ama neyse boşanma yoksa sende bir artık olacaksın yazık gerçekten yazık size açıyorum...

Ehhh yetti be. Konuda bir tek yollu var o da eski sevgili değil...

Bu kız onu bırakınca15 kılo vermıs yemeden ıcmeden kesılmıs ben sana bastan soyledım dıyo ınsan 16 sene nasıl unutmaz böyle sacmalık olurmu
Siz bunca sene evde dolanan bı kadının ismiyle yasayip 3 çocuk büyütme zahmetine katlandiysaniz daha da ayrilmassiniz
Çünkü hazımsızlık yapar sevgi gormedinmi o ilişki sizde hayat devam etmiş
İçinize atar yine devam edersiniz siz.

Ay kusucam ya bu kknin seviyesini düşürüyor böyle üslup suz yorumlar igrencc

Ama sadakatsizde Gönül Güçlü de en önce çocuklarımın geleceği çar çur olacak diyordu , kocasının oğlu çıkınca meydana .

Sadece para degıl konu zaten ama ben kocamın yuzunede dıyorjm sana gelen parana mulke gelır zateb dıyorum bana sende o zaman ona geldın dıyoe ben ona mala mulke gelmedım ama cocuklarımın rızkını yedırmem dıyorm

Konu sahibi de ne yapacağını bilmiyor galiba tam olarak , ilk mesajında rızkımızı ona yedirecek asla boşamam dedi , sonraki mesajlarında boşamıcam demiyorum boşucam ama rezil edip öyle boşucam dedi . Ya farkında değil , ya da daha fazla tepki çekmemek için laf değiştiriyor bilemedim .

Bu kafa yapısı yabancı değil bana, sadece bunu diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…