Kocam eski sevgilisini unutmadı

Sassy kadın sadece şuna programlanmış
16 sene oldu
Kızıma adıyla seslendi
Sövdüm
Neden yanladına bırakayım
Kocamın parası var
off gercekten ben de ugur dundar gibi kadinin hararetinin arasinda roportaj yapmaya calisiyorum bana neyse konu sahibini kusturmeyin lutfen dersten sonra hepsini okumaya gelicem konu sahipleri kusup gidince okuyasim gelmiyo

Size en başta anlatmış zaten .Tamam kocanızın yaptığı dogru bısey deıl ama sızde bılıomuşsunuz.

Ben gerçek olduğunu düşünüyorum. Bu tiplerden dolu be, dolu. Fazlası ile gerçek bir karakter.

Biraz sorumluluk alsanız? Yani ruhu sizle olmamış adamın madem ki
Yıllardır hissediyorsunuz neden diretiyorsunuz..
zaten kadın eşini bırakmış gitmiş zamanında bir daha geride dönmez zannımca bakış açısı farklı.
Bunu kaç sene önce göze alamamış bu yaştan sora bu şartları neden göze alsin?
Eşin bu evliliği istemiyor belli ki eve gelmiyor
Yıllardır sorunun kaynağına inmeyip kadına bilenmişsiniz belliki , kadını ağzında taşıyan adam eşiniz burda

Peki paralara ne olacak?

off gercekten ben de ugur dundar gibi kadinin hararetinin arasinda roportaj yapmaya calisiyorum bana neyse konu sahibini kusturmeyin lutfen dersten sonra hepsini okumaya gelicem konu sahipleri kusup gidince okuyasim gelmiyo
Yok yok gitmez
Bkmdeki havuçlu teyze gibi takıldı o şuan
Davaynan davaynan

Evde mutlu olamadıkça adam kıyasa girmiş. Nasıl olurdu diye hayallere dalmış ve olmayacak bir hayale tutunmuş
Bence de adamın unutacağı varsa da eşi hep aklına sokmuş, aslında konu sahibi küllenen Aşkı yeniden körüklemiş, evde huzur bulamayınca o kız aklına düşmüş daha da , yoksa huzurlu Bi evlilik olsa bence o kız filan aklına gelmezdi seneler sonra

Son düzenleme:
Belki bu kötü kalbin yüzünden sevememiştir eşin seni. Zaten eşinde demiş o insandı, senin gibi değildi diye... belki sende de insanlık görse sanda aşık olurdu.

hani gorucu usulu evlenmissiniz ya bu evlilik zorla mi oldu? yani mesela sizin aileniz de “illa bu adamla evleneceksin” mi dedi yoksa reddetme sansiniz var miydi?
Zorla degıl ama böyle dusunmemstim yıllarca o kadını kıskandımm sonra bır gun gordum canlı bosuna kıskanmısım zaten kocamada dedım anca fotoşoplarla kandırıyolar dıye ınstagramda goruyo fıtolarını bosuna kıskanmısım ben o kadını dedim canlı gorunce o da ya hehe evetdıyo dalga gecer gibi

Ama empati yapmaya çalışıyorum , elimde kalıyorsun kuzum ya . Yollu nedir yaaaa Allah aşkına git bir duş al , su sakinleştirir inşallah seni .

Adamın 3 çocuğu varken aşk peşine düşmesi mutsuzluktan. Höt zört ile olmuyor o evlilikler.adamın ne çocuk umrunda ne evlilik

Bu kız onu bırakınca15 kılo vermıs yemeden ıcmeden kesılmıs ben sana bastan soyledım dıyo ınsan 16 sene nasıl unutmaz böyle sacmalık olurmu

Belki kalbi , dili güzel yumuşaktı kadının. Hersey fizik , güzellikten mi ibaret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…