Kocam eski sevgilisini unutmadı

Eşiniz hayatınızdan bu kadar zaman çalmış. Devam ederseniz bir bu kadar daha çalacak kim suçlu kim güçlü düşünmeyi bırakın. Haklarınızı alın herkes kendi yoluna baksın.
Ömrümü bir başkasının saçma aşkımı takintisi mi her neyse ona harcayamam kendi adıma.

Bu ülkede aile baskısı sadece kadına özgü bir şey değil. Erkekler de farklı farklı baskılar görüyorlar maalesef. Sevdiği kadın yanında olsa belki karşı çıkacaktı ailesine ama kadın gitmiş. Kadın gittikten sonra 6 sene direnmiş adam ailenin evlendirme baskısına. 6 senenin sonunda büyük ihtimalle konu sahibinin minnoş gelin rolüne inanıp evlenmeye karar vermiş ki muhtemelen diğer kadın evlenince artık ümidi kesip vermiş bu kararı, evim olsun çocuğum olsun istedi belki bilemiyoruz. Konu sahibine de durumu anlatmış. Sevemem seni demiş en baştan.

O yüzden ben adama kızamıyorum, hatta en çok adama acıyorum. Herkes bi şekilde hayatına devam ediyor adam 16 sene öncede takılı kalmış. En büyük kurban adam bence.
Görüştüğüm kişi bana başkasını seviyorum, seni sevemem dese teşekkür ederdim. En baştan söyledin bunu diye.

Kadın istememiş ya. Ne uğraşacam senin manyak ailenle demiş. İnşallah kendileri gibi bi manyak gelinleri olur diye de beddua etmiş heralde 😂😂

Ben bu konudaki adamı seviyorum ya, mutlu olsun istiyorum. Hatta boşanıp eski sevgiliyle kavuşmasının hayallerini kuruyorum 😂
Ay deme öyle ya, kurulur kurulur herşeyden habersiz zavallı kadına yeter gücü. 😀

Devamı var konusmuslar gördum ama söylemedim gördgumu ben evde namusumla beklerkn o bu kadnla konusms hatta aglamıs.ben seni bir an bile unutmadım demiş keşke sen iyi olsaydın mutlu olsaydın demiş.Kadında buna belki eşin yanında oldugu ıcın degerını anlamıyorsundur demis.Ben senin mutlu olmanı dilerim demiş.Keşke farklı olsaydı hersey ama olmadı demiş. Kadında üzgün yani.
Ama bu benım esim o kadın elinin altında olmadıgı ıcınböyle ben onu hep namusumla evde bekledim o gidip kadına aglıyor uzuluyor.Bana diyoki istiyosan bosanalım ben cocujlarıma bakarm evde arabada sende kalsn ama öyle kolay degil 3 cocugu kucagma verip bızı ortada bırakmak. Cocuklarkna hasret bırakıcm senı dedim ben delilleri toplayıp o kadınıda cumle aleme rezil edicem
Kasını neden rezil ediyorsunuz gücünüz yetiyorsa eşinizi rezil edin.3 çocuğu kucağıma verip demişsiniz o çocuklar sizin zaten mecbursunuz.Adam ev vermiş araba vermiş güzelce boşanalım diyor.Namusumla evde bekledim lafınız da hiç hoş değil doğru olanı bu zaten.Yazdıklarınızdan tartışma anında da eşinizi daha da soğutacak tarzda konuştuğunuzu çıkarttım ben.Bazen sessiz sakin olmak güzelidir.

Bu ülkede aile baskısı sadece kadına özgü bir şey değil. Erkekler de farklı farklı baskılar görüyorlar maalesef. Sevdiği kadın yanında olsa belki karşı çıkacaktı ailesine ama kadın gitmiş. Kadın gittikten sonra 6 sene direnmiş adam ailenin evlendirme baskısına. 6 senenin sonunda büyük ihtimalle konu sahibinin minnoş gelin rolüne inanıp evlenmeye karar vermiş ki muhtemelen diğer kadın evlenince artık ümidi kesip vermiş bu kararı, evim olsun çocuğum olsun istedi belki bilemiyoruz. Konu sahibine de durumu anlatmış. Sevemem seni demiş en baştan.

O yüzden ben adama kızamıyorum, hatta en çok adama acıyorum. Herkes bi şekilde hayatına devam ediyor adam 16 sene öncede takılı kalmış. En büyük kurban adam bence.
Yok, kadın konu sahibi evliyken evlenmiş. Hatta kadın evlendi diye, adam eve gelmemiş o akşam.
Valla Kudra, omurgalı durmak önemlidir. Ben öyle büyük bir aşk yaşamadım. Ona rağmen aileme boyun eğip vazgeçiyorsam, o aşk o kadar büyük değil demektir. Her aşk destan olmaz. Niye? Aha da tam bu yüzden. Bir iki engel çıktı diye, hmm ok deyip yola devam edersen olacağı budur.
Ulan ben sevmediğim adamın elini tutamadım, bir haftalık flörtken bıraktım. Zamanla severim olayı büyük saçmalık. Adam 16 sene aynı yatağa girmiş, geçiniz efendim.

Oha yani bacim adam zaten evlenmeden cok sevdim sevgilimi diyorsa senin kacman gerekirdi.. neden ne amacla anlatir bir insan ciddi yola ciktigi birine bunu🙄 sen ciddiye almadin belki.. ha buarada eski sevgilisi akilliymis ve kotu niyetli gelmedi bana.. herif bildigin yurumus hatta kosmus attigi
Mesajda..ama kadin nasip degilmis deyip birakmis. Kaldi ki evlenselerdi zaten mutlu olamazlardi bence.. zorla niye kapanacakti baskasi icin? Esinde simdi elde edemedigi icin o daha iyiydi yok soyleydi boyleydi diyor.. onla evlense kim bilir ona neler cektirirdi.. karaktersiz bence esin, senin durumunda zor suan ama…sende suclusun… buarada sen calisiyor musun? Kocan araba almis, sonra ailesi az vermis miras vs vs. Peki senin ailen ne verdi size? 1 gun disarda calistin mi acaba bunca sey istiyorsun? Ha olay sadece namusumla kocamda gozumu actim cocuk dogurdum degil..gordugun gibi sorunlar bundan fazlasi..

Kadın istememiş ya. Ne uğraşacam senin manyak ailenle demiş. İnşallah kendileri gibi bi manyak gelinleri olur diye de beddua etmiş heralde 😂😂

Ben bu konudaki adamı seviyorum ya, mutlu olsun istiyorum. Hatta boşanıp eski sevgiliyle kavuşmasının hayallerini kuruyorum 😂
Tatlım o beni bosayamz cocukları görmemeye dayanamz , kadın bosanms hazır bu da bosayacakta o kadına gidecek serefsiz damgası yemeyi göze alamaz
Ne güzel 3 cocugu yap sonra hadi yallah yok öyle
Ben cocujlarmın rızkınıda kımseye yedirmem yine diyorum
Ben o kadını kendımce kıskandım yıllarca hıcte begenmedım gorunce anca fotosoplarla kendını guzellestırır ben eşime fazlayım bile
Otursun dogru dzgun cocuklarımın hayallerını mı yıkacak gidipte baskasının cocugunamı babalık yapacak

Tatlım o beni bosayamz cocukları görmemeye dayanamz , kadın bosanms hazır bu da bosayacakta o kadına gidecek serefsiz damgası yemeyi göze alamaz
Ben o kadını kendımce kıskandım yıllarca hıcte begenmedım gorunce anca fotosoplarla kendını guzellestırır ben eşime fazlayım bile
Otursun dogru dzgun cocuklarımın hayallerını mı yıkacak gidipte baskasının cocugunamı babalık yapacak
Bak çocukların için çok üzülüyorum ama yaparlar. Çok var öyle kendi çocuğunu bırakıp elin kadınının çocuğuna babalık eden. Güvenme bacım güvenme

Çocukları görmemeye dayanamaz diye bir şey yok. Üzülür, evet. Ama yine de gider mi? Gider valla, hem üzülür hem gider. Siz de aha beeeyle kalırsınız. :KK57:
Ha bu arada çocukları göstermeme gibi bir şansınız yok. İki polis, bir icra memuru, bir pedagog, bir de avukattan oluşan bir heyet gelir, kapınızı çalar. Konu komşunun gözü önünde icra yoluyla çocukları sizden alır. Olan çocuklarınızın psikolojisine olur. Bu yaşta icra memuruydu, polisti derken hayatla erkenden tanışmış olurlar sayenizde.

Kadınla aynı değer yargılarına sahip değilsiniz.Eşiniz mantığına gore,değer yargılarına göre birini seçip evlenmiş yani sizinle.Aşk eksik kalmış.Şimdi yıllarca beklediği fırsat belki de istediği fırsat kadın boşanmış ve ona cevap veriyor.
Eşiniz sizden boşanmak isteyecek hazır olun.Eğer zorluk çıkarıp öyle boşanırsanız kadım bir mücadele sonunda kazanıldıği için kıymetli olacak.Ya boşanıp adamı değersizleştireceksiniz,çocuklar haftada üç gun sende kalacak, ya da bütün tatillerde sizde kalacak yaz tatili,somestr,ara tatil deyip hayatınıza bakacaksınız bi yandan.
Ya da boşanmayıp kendinize de onlara da eziuet edeceksiniz.Ben olsam evi arabayı alir,çocukları da bütün tatillerde onlara yollardım.3 çocukla çoknda mutlu olalazlar zaten.

Yok, kadın konu sahibi evliyken evlenmiş. Hatta kadın evlendi diye, adam eve gelmemiş o akşam.
Valla Kudra, omurgalı durmak önemlidir. Ben öyle büyük bir aşk yaşamadım. Ona rağmen aileme boyun eğip vazgeçiyorsam, o aşk o kadar büyük değil demektir. Her aşk destan olmaz. Niye? Aha da tam bu yüzden. Bir iki engel çıktı diye, hmm ok deyip yola devam edersen olacağı budur.
Ulan ben sevmediğim adamın elini tutamadım, bir haftalık flörtken bıraktım. Zamanla severim olayı büyük saçmalık. Adam 16 sene aynı yatağa girmiş, geçiniz efendim.
He doğru kadın sonra evlenmişti, detayları unutmuşum. Ben adamın vazgeçmediğini, kadının istemediğini düşünüyorum.

Seks o kadar duygusal bişey değil yav. Birini sevmeye gerek yok sevişmek için. Cinsel çekim yeterli.

Çocukları görmemeye dayanamaz diye bir şey yok. Üzülür, evet. Ama yine de gider mi? Gider valla, hem üzülür hem gider. Siz de aha beeeyle kalırsınız. :KK57:
Ha bu arada çocukları göstermeme gibi bir şansınız yok. İki polis, bir icra memuru, bir pedagog, bir de avukattan oluşan bir heyet gelir, kapınızı çalar. Konu komşunun gözü önünde icra yoluyla çocukları sizden alır. Olan çocuklarınızın psikolojisine olur. Bu yaşta icra memuruydu, polisti derken hayatla erkenden tanışmış olurlar sayenizde.
Ben gördüm çocuk icrası, çok kötüydü. :KK43: Aile Mahkemesinin orda kız çocuğu vardı bi de, sinir krizi gibi bişey geçiriyordu, keşke insan gibi ayrılabilseler, çocukları savaşlarına alet etmeseler. Ama ediyorlar, lanet olsun.

Hayal dünyası bu. Söylediğinize göre siz daha güzelsiniz, evde namusunuzla beklediniz, başka erkeğin artığı değilsiniz, 3cocuk doğurma başarısına sahipsiniz, kocam diye ayaklarina kapaniyorsunuz. Ama tüm bunlara rağmen adam 20yil olacak hala eski sevgilisine aşık. Tüm bunlar bir adamin sizi sevmesine yetmemiş
. Bu düşünce yapinizla bir erkeğin sizi sevmesi çok zor zaten. Biz burda katlanamıyoruz, adam tabi katlanamaz.

İyi ki kadın sizin kocayla evlenmemiş.

Kadına demişki ben senı cok sevdım unutmak istedim unutamadım kapı duvar oldun kayboldun kuzenlerını aradım yalvardım en son seni onunla o adamla kafede gördukten sonra tamam dedim evlenicem dedim annemlere diye yazmıs
Yazık oldu bıze ben senden sonra hep eksık kaldım sevmek ıstedım yalan degil unutmak istedm ama olmadı uazmıs
Kadında bende senı cok sevdım , bız hem arkadas hem dost hem sevgılıydık ama olmadı demek nasıp degolms demıs bende de senın yerın degısmez demis karsılıklı böyle eskı anılar onlar bunlar konusmslar utanamadan

Su postundan bile
Kiskanclik akiyor.. yaw kadin shoplu moplu ama kocan unutamamis.. ayrica kocanin hatasi yuzunden kadini ezikliyorsun ki bence bu konuda en masum olan o kadin..istese zaten kocam
Mesaj atmis, sana boynuzu takardi anliyor musun? Ama istememis kadin. Elalemin kadinin gunahina girecegine kocana sahip cik madem😐 ha bak niye sinirlendim biliyin mu? Senle kocan akca pakcasiniz tek suclu kadini ilan ettin nerdeyse.. olay guzellik degil
Ayrica,, sevdigin gozune zaten guzel gozukur..

Dua et o kadın yeşil ışık yakmıyor. Yakarsa kocanın gözü ne senin nikahını görür, ne rezillik çıkmasını ne de çocukları. Çok güvenme çocuklara. Güzelliğin de adamın umurunda değil ki. Gönül kimi severse sultan odur. Adamın sultanı diğer kadın, sen de evde çocuklara bakan, yemek yapan kadınsın.

Kadına demişki ben senı cok sevdım unutmak istedim unutamadım kapı duvar oldun kayboldun kuzenlerını aradım yalvardım en son seni onunla o adamla kafede gördukten sonra tamam dedim evlenicem dedim annemlere diye yazmıs
Yazık oldu bıze ben senden sonra hep eksık kaldım sevmek ıstedım yalan degil unutmak istedm ama olmadı uazmıs
Kadında bende senı cok sevdım , bız hem arkadas hem dost hem sevgılıydık ama olmadı demek nasıp degolms demıs bende de senın yerın degısmez demis karsılıklı böyle eskı anılar onlar bunlar konusmslar utanamadan
Utanması gereken sizin kocanız??? Sıkıyorsa gururlu davranıp bosanin, ama yemez. Erkek artığı lafını duymamak için ölseniz bosanmazsiniz.

Ben gördüm çocuk icrası, çok kötüydü. :KK43: Aile Mahkemesinin orda kız çocuğu vardı bi de, sinir krizi gibi bişey geçiriyordu, keşke insan gibi ayrılabilseler, çocukları savaşlarına alet etmeseler. Ama ediyorlar, lanet olsun.
Ailemden biri bazı hafta sonları görevli çocuk icrası için. Çok iyi biliyorum işleyişi. Azıcık anlaşma ihtimaliniz varsa o çocuklara bunu yaşatmazsınız. Hoş bir şey mi ya, icrayla çocuk götürmek? Sen de katipsin, az çok anlarsın kuzum.
Ama mecbur kalırsa adam, yapar mı? Yapar. Ki yapmalı da zaten. Çocuğunu görmek hakkı, ama öyle ama böyle. Zaten durumu da iyiymiş, öder harcını falan da. O da hiç koymaz. Konu sahibi de her hafta kapıda polis ağırlar işte. :deli:

Eee yani? İstediğin kadar yırtın, kocan suçlu, unutamayan kocan, ciğerci kedisi gibi karşıdan yalanan kocan. Kadında suç yok. Kocişini aklayıp rahatça koynuna giremeyeceksin, çok beklersin.

X