Kocam eski sevgilisini unutmadı

Çocuklarınız akılları erince babalarını seçerler zaten. Sandalye fırlatan anneyi isteyeceklerini sanmıyorum.

Ha inat eder göstermez, icrayla falan aldırırsanız çocukları, akıllarının ermesine gerek kalmaz bir velayet davasıyla çözer olayı.
+1
Zengin olan adam zaten. Velayet davasında iş görür bu durum. Bir de kadının saldırgan tutumunu ispatlarsa çocukları alma ihtimali de güçlenir.

Kesinlikle onun ahı tutmuş.Muhtemelen adam aile işinden para kazanıyor o yüzden ailesine rest çekemedi.Böyle ortamda 3 tane çocuk yapıp büyütmeye çalıştıkları için konu sahibi de kocası da suçlu.Anladığım kadarıyla adam maddi konudan mağdur etmeyecek böyle sevgisiz ortamda yaşamaktansa ben bir gün beklemeden boşanırdım.
Kadının gel demesine bakıyor. Hatta belki adam bunu bile beklemez.
Kadın reddetti ama adam bir an kafasına eser, gider kadının kapısında yatar. Hiç belli olmaz.
Adamın yerinde olsam evlenmez, kadını beklerdim. Aşkım bu kadar yoğun olacak 20yil unutamiycam, imkanı yok başkasına elimi suremezdim. Gerçi o erkek olduğu için farklı oluyor galiba.

Nisandan beri hic bir gelisme yok mu konu sahibi? Hala ayni noktadasiniz gibi yazmışsınız ayni seyleri yazmışsınız.

Sizin icin üzgünüm bence derin bi nefes alin ve bu yaşadıklarınızi bir arkadaşınız yasamis size anlatmis olsaydı ne akil verirdiniz? Bunu düşünün. Olaylarin icinde oldugunuz icin büyük resmi kaçırıyor mantikli bakamiyor olabiliyoruz bazen

Kadın gayet cevap yazmıs yuz vermjs neden gidemiyor peki cunku gitse benı mumla arar cocukları arar kolaymı öyle kalmıs surda kac yıl hayatımıx belli degil cocujlarımı hayal kırıklıgınamı ugratayıö
Ya he he.

Kadın gayet cevap yazmıs yuz vermjs neden gidemiyor peki cunku gitse benı mumla arar cocukları arar kolaymı öyle kalmıs surda kac yıl hayatımıx belli degil cocujlarımı hayal kırıklıgınamı ugratayıö
Ya bak, erkeklerin cogunun umrunda olmuyo coluk
Cocuk zaten, genelde annelerin derdi oluyo o. Bosanmak vs islerine bile geliyo zaten, herifin durumuda iyiyse parayla herseyi cozer yaptigin 2 kap yemege temizlige zaten ihtiyaci yok. Buarada ben senide anliyorum..yani onca emek verdim
Karsiligi bu
Mu diyorsun? Haklisin ama esin zaten karaktersiz biri.. beni senin yazilarinda irite eden kisim kadini cok ezmen, ki gunahsiz birinden bahsediyorsun ve sen bile bile bu yola cikmissin.. ona ragmen beni mumla arar filan demen. Cok guzel olabilirsin, 4/4 luk bile olabilirsin.. sorun bu degil zaten..

Çocuklara güveniyor muhtemelen ama çok güvenmesin bence.
Forum kaynıyor, kendi çocuğunu bırakıp el kadınının çocuğuna babalık eden babacıklardan. Belki bana katılmazsın bu konuda, ama ben çok gördüm bunu, anasını sevmeyince çocuğunu da sevmiyorlar. Malesef.

Burada ben bir tane suçlu görüyorum. O da kocanız. Yok diğer kadınmış, yok kocanızın ailesiymiş, fasa fiso. İş kocanızda bitiyor nihayetinde. Maldan mülkten olmamak için o büyük aşkını bırakan o. Aşkını seçseymiş madem, ne diye parayı seçmiş? Şimdi olsa onu seçerim diyordur kesin, ama sanmıyorum. Yine olsa yine ailesine boyun eğer o adam.
Bir de üstüne sevmediği biriyle evlenmeyi kabul etmiş. Siz de bunu bile bile tamam demişsiniz. Kandırılmamışsınız ki, öyle olsa hepimiz farklı yorumlar yapardık. Siz sevilmemeye razıymışsınız zaten. Beklentilerinizi hiç aşmamış, ne planladıysanız onu yaşıyorsunuz şu an. Ne eksik ne fazla, tam olarak böyle bir gelecek inşa etmişsiniz zaten.
Diğer kadına gelince de onun hele hiç suçu yok. Esas mağdur o. Hayatının aşkı mal mülk için onu bırakmış, gitmiş başkasıyla evlenmiş. Esas dramı o yaşamış aslında. Ama yine de var bir hayır işte, böyle bir adamla evlenmekten Allah korumuş. O adam da size koca olmuş işte. Kadının verdiği bir sadaka falan mani olmuş işte. Ve son derece makul cevaplar vermiş eşinize. Ki istese tek hareketiyle olmayan evliliğinizi yerle bir edebilirmiş. Ama yapmamış, onurluymuş kadın. Ki hala kadın gel dese kocanız bir dakika durmaz sizle. Çoluk çocuk var diyorsunuz ama çok da güvenmeyin onlara derim. Bir cinnete bakar, bırakır gider valla. Bilmem kaç çocuğunu bırakıp aşık olduğuyla kaçanlarla dolu gündüz kuşağı programları. Çocukları çok romantize etmeyin derim. Onlardan da geçer gerekirse. Rezil edecekmişsiniz. Ne yapacaksınız mesela? En fazla ne yapabilirsiniz? Bir iki kavga, kamuya açık alanda rezillik çıkarma vs. Bunlarla da en fazla kendinize zarar verirsiniz. Ki kadın sizden şikayetçi olursa bir de üstüne ceza alırsınız. Yani hiç ama hiçbir şey yapamazsınız. Bunu bilin, o savurduğunuz tehditleri de yutuverin.
Kadın evlendi diye eve barka sığmayan adam, zaten sizle kurduğu aileden geçmiş demektir. Adamın ruhu yanınızda değil, bedeni de tek bir hamle de gider.
Biz bunu Mart ayında çok konuştuk anlattık. Adam suçlu ama adamın başkasını sevdiğini bile bile sırf maddiyatı iyi diye evlenen kadına ne demeli? Bir de boşanması diye üç çocuk doğurmuş kadın 🤦Zaten kız terk etmiş adamı

Forum kaynıyor, kendi çocuğunu bırakıp el kadınının çocuğuna babalık eden babacıklardan. Belki bana katılmazsın bu konuda, ama ben çok gördüm bunu, anasını sevmeyince çocuğunu da sevmiyorlar. Malesef.
Yoo katılırım. O yüzden kötü giden evliliklere, boktan adamlara çocuk yapmayın diyoruz.

Kadının gel demesine bakıyor. Hatta belki adam bunu bile beklemez.
Kadın reddetti ama adam bir an kafasına eser, gider kadının kapısında yatar. Hiç belli olmaz.
Adamın yerinde olsam evlenmez, kadını beklerdim. Aşkım bu kadar yoğun olacak 20yil unutamiycam, imkanı yok başkasına elimi suremezdim. Gerçi o erkek olduğu için farklı oluyor galiba.
Bende adamın ki aşk değil böyle aşk mı olur?evlenince huzur bulamadığı için yönelmiş kadına😅

Niye korksun ki zaten. Ben bu aileyi reel hayatta tanıyor olsam adama hak verirdim muhtemelen. Kimseye rezil falan olmaz. Suçlu olsa bile rezil olmaz ki adam mağdur.
Aynen öyle. Ailesi yakmış adamın başını. Rezil olsa 3 gün konuşulur, sonra adamın kadını hiç unutmadığını, aşkına kavuştuğunu anlatırlar. Herkes biliyordur zaten.
Evlerden ırak ama başkasını sevdiğini söyleyen bir adamla aynı yatak nasıl paylaşılır, insanın midesi nasıl kaldırır. Erkeklerde bu sorun değil ama bir kadın olarak buna dayanamazdim. Ve adam kızına bile kadının adıyla seslenmiş. Bunlar katlanilacak şeyler değil.

Sizdeki özgüvende maşallah.
Aynısını eşimede dedim ben gördüm bosuna kıskanmısjm diye o da yav hehe dedi saygısızca davranıyo ama Allah bılıyo arar mumla
Burda butun işyerlerine rezil ederim neden etmeyeym , bana dıyoki git ac davayı iste delilleri gorusme kayıtlarını ama burdaykn sureklı acık kollama
Ama kayıtlardada cıkacak bılıyorm gorustuklerını sayfalarca yazısmıslar sonrada silmiş

Biz bunu Mart ayında çok konuştuk anlattık. Adam suçlu ama adamın başkasını sevdiğini bile bile sırf maddiyatı iyi diye evlenen kadına ne demeli? Bir de boşanması diye üç çocuk doğurmuş kadın 🤦Zaten kız terk etmiş adamı
Valla eşofmanlı Şevket hocaya bağlayacağız hepimiz. :deli: Kadın anlamamakta ısrar ediyor.
Bir sigortası çocuklar var. Onlara güveniyor. Ama adam onları da bırakır gider bu gidişle. Babalığı çok abartıyorlar, her adamı çok vefalı sanıyorlar. Ama iş öyle değil işte. Ülkemiz alt ve orta kesiminde dönen dolapların çoğu aile facialarından oluşuyor. Yalan mı? Geçen gördüm iki çift, birbirinin eşlerine kaçmışlar. İnsanlar tur bindiriyor artık. Konu sahibi de daha çocukları bırakamaz modunda. Öyle bir bırakır ki aklı şaşar valla. Çocukları göstermeyecekmiş mesela. O çocukların çoğu, babaları öyle çok çaba göstermese bile, ergenliğe girdikleri anda babacı oluyorlar. Onca sene yanlarında olan anaları akıllarına bile gelmiyor.

X