Kocam eski sevgilisini unutmadı

Bu kadar sene unutmucagını dusunmedım adını söyleyecek kadar ınstagramına baktım kadının adını aratmıs sonra sıfresınıde degıstırdı telefonjnn zaten
Bu konuda haklısın abla.kim olsa kızar.ona bişey demiyoruz ama senin adamda suç.bunda anlaşalım sırayla gidelim olur mu.

Sabahtan beri bunu vurguluyor. Nedenini aşırı merak ediyorum. Kendince savunma mekanizması geliştirmiş gibi duruyor. Çok ilginç bir kişiliğe sahip. Sanırım ilk tanıştığı kişiyle evlenmeyenleri, boşanmış insanları da kendi söylemiyle artık ve yollu olarak görüyor.
Evlenmeden eline erkek eli kukusuna erkek pipisi değmediği için kendini çok değerli sanıyor. Bilmiyor ki değer kukuda değil kalpte.

O da buyuduklerınde alırım dıyo onun ımkanlarıma sahıp olan herkes yapr alır o ınatla almıyor guvence olsun ıstıyorum
Akıllı evladın varsa malı boşver , akılsız evladın varsa malı yine boşver der atalarımız . Belki çocuklarınız ilerde yurtdışında yaşayacak . Arkasına dönüp bakmayacak . Bakın Allah yardım etsin size , hem geçmişte kalmışsınız hem de geleceği endişe ediyorsunuz . Allah var dert yok deyin . Ben varsam bu dünya var deyin . Birazcık kendinize saygı duyun , sevin kendinizi lütfen.

O da buyuduklerınde alırım dıyo onun ımkanlarıma sahıp olan herkes yapr alır o ınatla almıyor guvence olsun ıstıyorum
Pardonda çocuklarının nasıl rızkı oluyor? Çocuklarının dedelerının malında nasıl hakkı oluyor? Mal kocanıza kalıyor öyle başkasının malının çetelesini tutup nasıl harcancağına dair komutlar veremezsınız. Kayınpeder isterse zırnık vermez mal onun cerırsede oğluna verıyor size değil. Siz sadece yararlanırsınız. Sanki kocanız ölmüşte mallar çocuklara kalmış gıbı cahil cahil konuşuyorsunuz yahu. Daha asıl mal sahibi sağ hayırdır yanı zaten baştan beri her cümle cahilcede neyse belli ki eğitim yerine paraya tav olup sizi sevmeyen adamı kabul edip hayatınızı garantilemek istemişsiniz

Bu konuda haklısın abla.kim olsa kızar.ona bişey demiyoruz ama senin adamda suç.bunda anlaşalım sırayla gidelim olur mu
Şimdi senin kocan mesaj attı seni engelledi ya sende kavga ettin.simdi bu adam eve gelince ne yaptın abla yine mi kavga ettin.
Evet kavga ettık amaevden gıtmedım o da gıtmedi

Konu sahibi de ne yapacağını bilmiyor galiba tam olarak , ilk mesajında rızkımızı ona yedirecek asla boşamam dedi , sonraki mesajlarında boşamıcam demiyorum boşucam ama rezil edip öyle boşucam dedi . Ya farkında değil , ya da daha fazla tepki çekmemek için laf değiştiriyor bilemedim .
Ben kadının boşanmayacağından eminim ya, çok şahit oldum böyle olaylara. Ortada para varsa kadınlar hırs yapıyor boşanmıyor asla. Sen beni aldattın diye hesap sorduklarında da adamların gizleyecek bir şeyi olmadığı için açık açık görüşüyorlar bu sefer.

Eşinin ailesi çok zengin bir arkadaşı vardı annemin, kadının eşi ve abisi aynı anda eşlerini aldatmaya başlamışlardı iki rus kadınla. Neyse ama eltilerin birbirinden haberi yok. Önce eltisi öğreniyor aldatıldığını adama da hesap soruyor ama boşanmıyor tabii. Sonra adam rus kadına ev açmıştı aynı anda iki karısı vardı gibi bir şey. Sonra annemin arkadaşı öğrenmişti kendisinin de aldatıldığını ama görmezden geldi tamamen. Boşanamam, hesap sorsam da bu sefer açıktan yapıp insanlara rezil eder beni dedi.

Böyle olaylar da çok var gerçekten sadece bu örnekle sınırlı değil. Şahit olmayan insanlar hep iyilerle karşılaşmış demek ki.

Ben kadının boşanmayacağından eminim ya, çok şahit oldum böyle olaylara. Ortada para varsa kadınlar hırs yapıyor boşanmıyor asla. Sen beni aldattın diye hesap sorduklarında da adamların gizleyecek bir şeyi olmadığı için açık açık görüşüyorlar bu sefer.

Eşinin ailesi çok zengin bir arkadaşı vardı annemin, kadının eşi ve abisi aynı anda eşlerini aldatmaya başlamışlardı iki rus kadınla. Neyse ama eltilerin birbirinden haberi yok. Önce eltisi öğreniyor aldatıldığını adama da hesap soruyor ama boşanmıyor tabii. Sonra adam rus kadına ev açmıştı aynı anda iki karısı vardı gibi bir şey. Sonra annemin arkadaşı öğrenmişti kendisinin de aldatıldığını ama görmezden geldi tamamen. Boşanamam, hesap sorsam da bu sefer açıktan yapıp insanlara rezil eder beni dedi.

Böyle olaylar da çok var gerçekten sadece bu örnekle sınırlı değil. Şahit olmayan insanlar hep iyilerle karşılaşmış demek ki.
Benim de bı tanıdığım vardı.ama mal mülk falan yok hatta borç içindeler.rezil edicem sizi bosanmam öyle böyle kavga derken boşamadk kocayı.hala evliler adam dahala aldatiyo.mal mülk değil gurur lazım.

Sadakatsiz izlemedim hiç. Ben hep belgesel izliyorumsdfgh
Şaka bir yana, sadakatsizi gerçekten izlemedim ama parayla ilgili bu kadar çok konuşması garip geldi. Yoksa insan tabii çocuklarının geleceğini düşünür.
Konu sahibi de kocasına çok bayılmıyor bence. "Ben onu çok sevdim, bana bunu nasıl yapar" gibi bir şey yazdığını görmedim.
Yazdıklarına bakınca eski sevgili hep evliliklerindeki bir gölge gibi, sürekli lafı geçmiş kadının.
"Ben başkasını seviyorum" diyen adamla para için evlenip 3 çocuk yapmış gibi duruyor buradan bakınca.
Aynen öyle .
Sadakatsiz izlemedim hiç. Ben hep belgesel izliyorumsdfgh
Şaka bir yana, sadakatsizi gerçekten izlemedim ama parayla ilgili bu kadar çok konuşması garip geldi. Yoksa insan tabii çocuklarının geleceğini düşünür.
Konu sahibi de kocasına çok bayılmıyor bence. "Ben onu çok sevdim, bana bunu nasıl yapar" gibi bir şey yazdığını görmedim.
Yazdıklarına bakınca eski sevgili hep evliliklerindeki bir gölge gibi, sürekli lafı geçmiş kadının.
"Ben başkasını seviyorum" diyen adamla para için evlenip 3 çocuk yapmış gibi duruyor buradan bakınca.
Zannediyor ki boşanınca babalığı da bitecek . Onun için böyle davranıyor .. Ya da adam evlenirse çocuklara bir ev az düşer diye endişe ediyor .

X