Kocam eski sevgilisini unutmadı

Kayınpeder adamın üstüne vermiş malları ama orada da az vermiş kavga etmişler.sonucta adamda artık mallar.benim anladığım bu.kendi de yazlık araba falan almış eşi yani.
Daha ne istiyor acaba? Kolunu kaldırmadan arabası yazlığı olmuş. Bu vakte kadar yutmuş şimdi de yutsun madem boşamıyor.

Adam da artık kimle görüşüyorsa ev açar ona, aşikar olmuş olur zaten neyi saklayacak daha? İşine gelir.
Aynen öyle.bizkm burda var öyle bı aile.1 çocukları var 18 yıldır evliler heralde.kadini hep aldatmış adam.kadin da hep yutmuş.en son birine iyice tutulmuş heralde.kadin yeri göğü yıktı rezillik çıkardı.hergn kavga.bosamadi adamı.mal mülk de yok.
Sonra adam ikinci ev açmış.aylarca gelmiyomus bazen.hala evliler.hala aldatiyo kadını.

Bu kadar sene unutmucagını dusunmedım adını söyleyecek kadar ınstagramına baktım kadının adını aratmıs sonra sıfresınıde degıstırdı telefonjnn zaten

Unutsun veya unutmasın. Sonuç olarak sizi sevmediğini biliyormuşsunuz. Bunu bile bile neden evlendiğinizi soruyorum.

Bence baktınız ailesinin durumu iyi, "amaan ne olacak" deyip evlendiniz.
Onca malı artık, yollu dediğiniz kadından daha çok hak ettiğinizi düşündünüz. Siz öyle olmadığınız için sevilmeye daha çok layık olduğunuzu düşündünüz; eşinizin gözünde bu kriterlerle öne geçeceğinizi, kıymet göreceğinizi sandınız.
Ama öyle bir dünya yok gördüğünüz gibi.

Sizin beğenmediğiniz, namussuz yakıştırması yaptığınız kadın da sizden çok daha güçlü bir kadın.
Ne ailesinin ağzıyla iş yapan kocanızın peşinde koşmuş ne de mutsuz evliliğini sürdürmüş.
O kadın eminim er geç mutlu olur da sizin bu kafayla mutlu olmanız çok zor.

Unutsun veya unutmasın. Sonuç olarak sizi sevmediğini biliyormuşsunuz. Bunu bile bile neden evlendiğinizi soruyorum.

Bence baktınız ailesinin durumu iyi, "amaan ne olacak" deyip evlendiniz.
Onca malı artık, yollu dediğiniz kadından daha çok hak ettiğinizi düşündünüz. Siz öyle olmadığınız için sevilmeye daha çok layık olduğunuzu düşündünüz; eşinizin gözünde bu kriterlerle öne geçeceğinizi, kıymet göreceğinizi sandınız.
Ama öyle bir dünya yok gördüğünüz gibi.

Sizin beğenmediğiniz, namussuz yakıştırması yaptığınız kadın da sizden çok daha güçlü bir kadın.
Ne ailesinin ağzıyla iş yapan kocanızın peşinde koşmuş ne de mutsuz evliliğini sürdürmüş.
O kadın eminim er geç mutlu olur da sizin bu kafayla mutlu olmanız çok zor.
👏🏿👏🏿👏🏿

Sen yat kalk seni görücü usulüyle evlendirmişler, 3 çocuğun olmuş. Böyle bir kafayla biriyle flört edip, sevgisini kazanıp evlenmeye ikna etme ihtimalin var mı sanıyorsun? 👎🏻 Senin kocan başı açık diye ailesine kabul ettiremediği o kadını, şimdi artık haliyle ve başkasından yaptığı çocukla kabul ettirmezse ben bir şey bilmiyorum✔️ Sende acil tarafından biraz kalbini temizle, kocandan olduğunla kal. Çocukların bari babasız kalmasın.
Nihal hanım , siz neden konu sahibini sürekli asagilayarak konuşuyorsunuz ? Evet haksız olduğu yerler var ama bu tarz cümleler ... Ne kadar doğru ?
Geçen gün bir yazınızda özellikle dikkatimi çekti , "evli bir adam ve metreslikle ilgili"bir topikte neredeyse savunan cümleler kurmustunuz . Sırf adam kariyerli ve lojistik firma sahibi diye ilginizi çekmiş, hoşlandığınızı kadının geri kafalı , köylü olduğunu ama eşinden tore gereği ve çocukları var diye ayrılamamış bir adamdan bahsediyorum...
İnanın çok üzücü ve halen aynısınız .

Edecem neden etmeyeyım benım sütüm kesıldı memede bebegım vardı bu kocamın bunalımları yuzunden yanlarıma neden bırakayım

Ahanda ban yedin bak ben sana celallenme demedim mi?

Sütüm kesildi diyordun bak ayağını da kestiler burdan...🤪

Yahu beni sevmeyen adamla ben neden hala ayni cati altinda kalim konu sahibinin derdi mal mülk kendine saygisi yok
Madem adam dürüst olmuş ilk başta söylemiş kadın da kabul etmiş. Belki adam da sevmeye sevilmeye hazırdı. Bunca yıl sonra aradığını bulamadığı için geriye bakıyor. Mutlu olur muydum seviyordum va diye. Bence kadın mutlu huzurlu bir yuva sağlasa adam da yoluna bakabilirdi.

Ben sanmıyorum hala fikrimin arkasındayım yoksa kimse sevmediği kadından veya kendisini sevmeyen adamdan 3 çocuk yapmaz
Maalesef yanılıyorsun elektra:KK43: olması gereken elbette mutlu ve birbirini seven insanların çocuk sahibi olması ama çoğu çevre hala evliliği yolunda gitmeyen kadınlara aynı öğüdü veriyor, çocuk olursa erkek eve bağlanır, çocuğun varsa ve kız çocuğuysa oğlu olsun eve bağlanır, bakınız konu sahibesinin 2 kızı olmuş, yanlış anlamadıysam 3. de erkek bebek.

Bence de ne yazikki sevmeden evlenen ve çocuk sahibi olan çok aile var.evlenmeninde,çocuk yapmanın da sevgiyle doğrudan ilgisi olmayabiliyor.
ayrıca sadece mutlu oluruz belki çocuk yapalım düşüncesi de çok yaygın😔

Aynen ulaşamadıklarını fanusa koyuyorlar erkekler ve saniyorlarki sevdikleriyle bulutlar üstünde bir evlilik olacakta kader ayırmış gibi ama burda kadının da o....pulugu var evli adama sen nasıl cevap verirsin kaşar karı ne olduğu burdan belli net olarak yargiliyorum o kadini da cunku sen ben ve bizim gibiler namusunu bu sekilde korur ve bizim gibiler o kadin gibi rahat olamayiz seviyormus otede sevsin sinirlendim ya yine kocan da zaten defolsun gitsin kapısında yatsın isterse donup dolaşacağı yer bellidir bu tarz adamların.
Sizin gibiler derken sizler kimsiniz pardon

Erkekler için ihtiyaç gidermek diye bir durum varken,sevmeden 3 te olur 13 bebekte..Ortada çok net bir tablo var aslında ve yapılacak şey basit.Ya ben göz yumucam böyle devam edicem dicek ya da ben kaldırmam bunu deyip boşanacak.Ama nedense kendisine 3. Bir saçma yol üretmiş konu sahibi ,o da konuda suçu olmayan diğer kadını rezil etmek.Neden? Koca olacak adam o kadını sevdi diye o kadın namussuz mu oldu? Lutfen sapla samanı ayırın konu sahibi,egonuz bunu kabullenmeye müsait değil ancak o ego o hırs başınıza dert açar. Hiiiç gerek yok.Sizi sevmeyeni siz de sevmeyin başınızın çaresine bakın.Bu forum gururuna yediremediği için başının çaresine bakmış hanımlarla dolu,belki size güzel örnek olabilir..

Kızlar yavas linçelyin begenmekten elim koptu...

ve evet ne yazıkki eşiniz haklı sürekli bela beddua filan okuyorsunuz...

Bu bana bi ay önce konu acan ögretmen kadının hikayesni hatırlattı( bosandıgı kocasını kocam da kocam diye nitelendiren eve gitsem o kadından vazgeçer filan diyen konusu kapandı zaten)) aynı dik baslılık aynı saf saf sona gitme...

Ayrıca da siz kime artık diyorsunjz hangi kafayla diyorsunuz bence kendinize gelin yazık kafanıza....

X