Kocam eski sevgilisini unutmadı

Ben gözumu onda actım o anca artıklara kalır benım gibilere layık degil o
Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
O anca artıklara layık ne demek ya
Ne kadar edepsiz hadsiz bi insansın sen
Allah senin gibilerden tüm insanlığı korusun
Kadın namusuyla şerefiyle evlenmiş bir de evlat sahibi olmuş ana olmuş sonra yürümemiş boşanmış
Artık ne demek
Sen de kocanın artığısın o zaman
Seni sevmeyen adamla gurursuzca evlenmişsin adam hala onu sevdiğini yüzüne bile söylüyor sen kadına çamur atıyorsun
Ne kadar zavallısın

Geçen benim de eski görüştüğüm kişi mesaj atmış, nasılsın , hayat nasıl gidiyor, diye.. Şimdi evli ve çocuklu . Ben boşandım . Bir azarladim ki onu . Eşin olacak hanımefendiye ihanet ediyorsun yazmakla, dedim. Git eşine odaklan eski sevgililerine yazacağına dedim. Sonra da engeli bastım . Bu böyle olmalı. Aslında cevap bile yazmamak gerek de son zamanlar sürekli istek gönderiyordu ben de tamamıyla noktalamak istedim . Peki sadece bir iki satır mı konuşmuşlar? Devamı yok mu?

Geçen benim de eski görüştüğüm kişi mesaj atmış, nasılsın , hayat nasıl gidiyor, diye.. Şimdi evli ve çocuklu . Ben boşandım . Bir azarladim ki onu . Eşin olacak hanımefendiye ihanet ediyorsun yazmakla, dedim. Git eşine odaklan eski sevgililerine yazacağına dedim. Sonra da engeli bastım . Bu böyle olmalı. Aslında cevap bile yazmamak gerek de son zamanlar sürekli istek gönderiyordu ben de tamamıyla noktalamak istedim . Peki sadece bir iki satır mı konuşmuşlar? Devamı yok mu?
Devamı var konusmuslar gördum ama söylemedim gördgumu ben evde namusumla beklerkn o bu kadnla konusms hatta aglamıs.ben seni bir an bile unutmadım demiş keşke sen iyi olsaydın mutlu olsaydın demiş.Kadında buna belki eşin yanında oldugu ıcın degerını anlamıyorsundur demis.Ben senin mutlu olmanı dilerim demiş.Keşke farklı olsaydı hersey ama olmadı demiş. Kadında üzgün yani.
Ama bu benım esim o kadın elinin altında olmadıgı ıcınböyle ben onu hep namusumla evde bekledim o gidip kadına aglıyor uzuluyor.Bana diyoki istiyosan bosanalım ben cocujlarıma bakarm evde arabada sende kalsn ama öyle kolay degil 3 cocugu kucagma verip bızı ortada bırakmak. Cocuklarkna hasret bırakıcm senı dedim ben delilleri toplayıp o kadınıda cumle aleme rezil edicem

Devamı var konusmuslar gördum ama söylemedim gördgumu ben evde namusumla beklerkn o bu kadnla konusms hatta aglamıs.ben seni bir an bile unutmadım demiş keşke sen iyi olsaydın mutlu olsaydın demiş.Kadında buna belki eşin yanında oldugu ıcın degerını anlamıyorsundur demis.Ben senin mutlu olmanı dilerim demiş.Keşke farklı olsaydı hersey ama olmadı demiş. Kadında üzgün yani.
Ama bu benım esim o kadın elinin altında olmadıgı ıcınböyle ben onu hep namusumla evde bekledim o gidip kadına aglıyor uzuluyor.Bana diyoki istiyosan bosanalım ben cocujlarıma bakarm evde arabada sende kalsn ama öyle kolay degil 3 cocugu kucagma verip bızı ortada bırakmak. Cocuklarkna hasret bırakıcm senı dedim ben delilleri toplayıp o kadınıda cumle aleme rezil edicem
Kadın napmış ki?

Kadının nesini rezil ediceksiniz ya. Kadının ne suçu var yani. Durumunuza çok üzüldüm ama suç eşinizde öncelikle sonra sizde. Eşiniz başkasını severken sizinle evlenmiş, siz de başkasını seven biriyle evli kalmaya devam etmişsiniz. Suçu başkalarında aramayın siz rezil olursunuz. Adam ev araba sende kalsın bile demiş bunun nesi ortada bırakmak allah aşkına gerçekleri kabullenin yoksa çok hırpalanacaksınız belliki

Nasılsın hayat nasıl gidiyor demek ihanet mi ya. Abartmışsınız biraz. Belki tamamen dostani şekilde yazdı.

Bu nasıl agresif bir tavır. Ya eş ilişkiniz için çocuklari kullanip ona göstermiycem ne demek. Siz bu tavırla çocuklariniza yazık ediyorsunuz. Bakın inin benim konuma. Bu kafadaki bir annenin çocuklarina verebileceği en kötü deneyimin geleceğini görürsünuz. Siz bir degil iki degil tami tamina 3 insan, bireyler yetiştiriyorsunuz daha mantıkli ve sakin kalın lütfen. Eş ile ilgili olan problemi çözersiniz çözemezsiniz ama bu kadar drama agresifliğe gerek yok gerçekten.

Tüm sayfaları okumadım.benim anlamadığım 16 yıldır berabersiniz ve yakın zamanda olan olaylar var.peki 16 yıldır hiç mi bisi anlamadiniz?

Kadın napmış ki?
Kadın buna cevap vermıs konusmuslar bende seni cok sevdım bendede senın yerın ayrı eşimde cahildik o zamanlar sımdıkı aklımla olsa o gunlere dönsem hersey farklı olurdu dems hani bu kadının kapanmasını istemısler ya kadının aıleside istememiş hasret kalmıslar sayfalarca yazısmslar

Kadın buna cevap vermıs konusmuslar bende seni cok sevdım bendede senın yerın ayrı eşimde cahildik o zamanlar sımdıkı aklımla olsa o gunlere dönsem hersey farklı olurdu dems hani bu kadının kapanmasını istemısler ya kadının aıleside istememiş hasret kalmıslar sayfalarca yazısmslar
Bir gram değişmemişsiniz. Aynı itici agresif tavırlar, aynı suçlayıcı tavır. Allah akıl fikir versin size.

Bence ben ondan daha guzelim kocamdan yani benı mıllet genc kız zannedıyo ama bir kere sarılmadı sevmedıbir hediye almadı biliyorum ben ona uc cocuk verdım cocukları napıcam bosasam bide bana dıyo ki benım anam babam olmasa coktan bosamıstım senı annesı babası bosanma demıa kardesı de bosandı cunku sen bosanma Allah rızası ıcın katlan demıs kendı dıyo
Ben kadınlıgımla namusumla gurur duyuyorum ama onlar pislik allahlarından bulaunlar
Yahu madem kocanizdan bu kadar nefret ediyorsunuz o zaman bosanin. .sizin ki her kadında olduğu gibi,onu kimselere yar etmem,mutlu olmasın ,para gitmesin falan. Calisin, bakin cocuklariniza...madem hiç güzel söz söylemedi ,ilgi göstermedi bosansaydiniz 16 yıl once

Ee yani umut vermemiş. Yarıda kalan bir şey insani rahatsız eder insan psikolojisi konuşmuş işte. Tamam iyi bir şey yapmamış ama bu kadar namus konusuna önem veren birinin başka bir kadını hak etmediği halde rezil etmesi ironik olur

Bız görucu usulu evlendk evlenmedn omce bana söyledi , ben bırını sevdım 5 yıl beraberdik oncesnde arkadastık dedi anlattı.
En büyük suçlu aileler zaten. Kapalı açık, orası öyle burası böyle diye sevenleri ayırmışlar. Yazık olmuş. Size de yazık olmuş tabii ama siz başkasını sevdiğini bile bile evlenmişsiniz. Tecrübesizlik sizin hayatınıza mal olmuş.
Eşinizin ailesi almış dersini iyi de olmuş. demek ki neymiş bizim aileye uygun diye pazardan alır gibi kendine göre gelin alınca hiç kimse mutlu olmuyormuş.

Ay siz hala aynı yerdesiniz. Bacak aranız sevilmeye yetmiyor işte niye idrak edemiyorsunuz bunu. Namusum da namusum.

Ay sen geldin mi? Hoşgeldin beya. Hala en büyük suçun kocişinde olduğunu ne zaman kabul edeceksin? Kadın ne kadar da iyi tanıyor kocanı, elinin altındakinin kıymetsizleştiğini, kaçan balığın büyük olduğunu kocanın nezdinde.. Kadın akıllı, velev ki hala aşkından ölüyor, sümüğünü atmaz senin basiretsiz kocana, merak etme sen. Otur evinde misler gibi.

Ay siz hala aynı yerdesiniz. Bacak aranız sevilmeye yetmiyor işte niye idrak edemiyorsunuz bunu. Namusum da namusum.
Ne diyorduk az evvel aşkitom, bacak arası bi sizde olan bişey değil, sakınmanız kocişe saklamanız onu değerli yapmıyor haliyle.

Bız görucu usulu evlendk evlenmedn omce bana söyledi , ben bırını sevdım 5 yıl beraberdik oncesnde arkadastık dedi anlattı.
eşinle ilişkileri devam mı ediyor? yoksa sadece yazışıp bırakmışlar mı?
eğer yazışıp bırakmışlarsa sen o kadını kıymete bindiriyor olabilirsin. yaptığımız en büyük hatalardan biri bu, neye odaklanırsan onu öne çıkarırsın.

X