Kocam eski sevgilisinin profiline arada baktığını( şu son iki yılda en az 3 kere baktığını yakaladım) 14 yıllık evliyim. 2 çocuğum var. Sizden ricam b

E bende bakıyorum ama hiçte sevdiğimden değil, sırf öylesine bir merak

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. İçimi rahatlattıniz. Eşimle konuştuk ona karşı içinde hiç bir şey olmadığını sadece meraktan baktığını anlattı. Benle evlenmeden önce onunla görüşme imkanı varken bile aramamiş, onunla evlenmeyi hiç düşünmemiş. Çok kisa bir süre birliktelik yaşamışlar. Kadının entrikalari falan olmuş. Eşimin gözünde hiç bir değeri yokmuş. Bana da beni üzdüğü için özür diledi. Hay bakmaz olaydım.Allah ne hali varsa versin. .... Bir sürü pişmanliklarini dile getirdi. Beni çok sevdiğini hayatında kalbinde sadece benim ve ailemizin olduğunu bu sebeple yuvamizi yikarsak yikilirim depresyona bile girebilirim dedi. Bazılarınız bu olayı çok büyüttügümü düşünebilir. Ama ben eşimi çok seviyorum. Hepiniz iyiki varsiniz
Toparladiginiza sevindim. Bazı durumlar ilişkiyi hareketlendiriyor. İyi bile olmuş dersiniz belki. Hele ki bu pandemi sıkıcılığında 😂

Valla bende bakarım 😀 benden sonra Allah belasını veriyor mu diye ama 😀😀😀😀😀
Beddua teyidi için geçenlerde bende baktım😂😂😂vaktiyle o kadar ah ettik boşa gitmiş olamaz.

Konu sahibi eşinizin duygusal bişey hissettiğini düşünmüyorum.
Merak duygusu ağır basmıştır

İyi geceler bayanlar. 14 yıllık evliyim ve 2 çocuğum var. Eşim beni seviyor benden başkasını düşünmez diye bilirdim. Ama geçen hafta eski sevgilisinin facebook ve Google arama motorundan arattiğini yakaladım. Geçmiş senelerde de Facebook arama kısmında bu ismi görmüştüm. Kimmiş diye bakmiştim.Kadın evlenmiş kocası ile ortak hesap açmış. Benim aklimdan eşimin eski sevgilisi olabileceği geçmedi. Erkek olanı (eski meslektaşı falan)tanıyor galiba dedim. Bu sene de aratmış ve bu sefer Pinterestine bile bakmış. Bu sefer sıkıştırdım sordum kim bu diye? Zorla söyledi 20-25 sene önce olduğunu ama bu süre boyunca hiç konuşmadığını söyledi. Peki neden aratiyorsun profiline bakıyorsun ( benim evlenelden beri hiç eski sevgilimi aramadığimi söyledim) eskiyse bu bakilmamli evliliğinmizi zedeler dedim. Bana ara ara baktığını meraktan baktığını. Başka arkadaşlarına da baktığını söyledi. Neyini merak ettin dedim....
Bayanlar sizden ricam benim yerime kendinizi koyun yada benim yaşadığımı yaşayan varsa cevap verin ne yapardınız. Kaç gündür huzursuzum. Kendimi kandırılmış hissediyorum. Onun kalbinde bir başkası hala yer ediyor diye üzülüyorum. Siz olsanız ne yapardınız? Bana akıl verin kimselere anlatamıyorum.
Merhaba öncelikle yazmış oldupunuz şey çok onur kırıcı küçük düşürücü bir hareket eşiniz bunu size farklı bir dille istemeden yaşatmış şu bir gerçek ki maalesef ladın veya erkek eski sevdiği veya içinde. Uhte kalan biri varsa onu merak edip remine yaşantısına mutluğuna vs geçmişine bakar bu yazım sizi üzmesin ama maaşesefki beden dilinde budur bunda tavsiyeleri çok gözrtmeyin her kafadan ses çıkar asıl siz bu durumda ne düşünüyosunuz hayatınızı ne denli etkiler bunu düşünün ama illa bir tavsiye istiyorsanız şuanki yaşantınoza bir bakın yolunda gitmeyen bir durum mu var genellikle bu tarz durumlar evlilikte veya ilişikide bir takım sıkıntılarda ortaya çıkabilir bu sorunu eşinizle konuşarak çözün yada bir yardım alın sizin 2 tane evladınız var bunu düşünerek hareket edin derim inşallah 🙏 🤲 düzelir ama kendinizi yıpratmayın unutmayın kendinize değer verirseniz kazanan siz olursunuz ha bide iş ark. Vs gibi kişilerde bakıyor demiş sosyal çevrenize ve arladailarınada dikkat etmennizi öneririm

Yilda 3 kez aratmissa vardir bi yeri kalbinde ..
Belli ki firsat bulsa oturup kahve icecek yine fırsat bulsa sonu aynı odada bitecek..Erkekler kurulu düzeni seviyor ama böyle hamleler de yapıyor masum gelmedi bana.

İyi geceler bayanlar. 14 yıllık evliyim ve 2 çocuğum var. Eşim beni seviyor benden başkasını düşünmez diye bilirdim. Ama geçen hafta eski sevgilisinin facebook ve Google arama motorundan arattiğini yakaladım. Geçmiş senelerde de Facebook arama kısmında bu ismi görmüştüm. Kimmiş diye bakmiştim.Kadın evlenmiş kocası ile ortak hesap açmış. Benim aklimdan eşimin eski sevgilisi olabileceği geçmedi. Erkek olanı (eski meslektaşı falan)tanıyor galiba dedim. Bu sene de aratmış ve bu sefer Pinterestine bile bakmış. Bu sefer sıkıştırdım sordum kim bu diye? Zorla söyledi 20-25 sene önce olduğunu ama bu süre boyunca hiç konuşmadığını söyledi. Peki neden aratiyorsun profiline bakıyorsun ( benim evlenelden beri hiç eski sevgilimi aramadığimi söyledim) eskiyse bu bakilmamli evliliğinmizi zedeler dedim. Bana ara ara baktığını meraktan baktığını. Başka arkadaşlarına da baktığını söyledi. Neyini merak ettin dedim....
Bayanlar sizden ricam benim yerime kendinizi koyun yada benim yaşadığımı yaşayan varsa cevap verin ne yapardınız. Kaç gündür huzursuzum. Kendimi kandırılmış hissediyorum. Onun kalbinde bir başkası hala yer ediyor diye üzülüyorum. Siz olsanız ne yapardınız? Bana akıl verin kimselere anlatamıyorum.
Yok yaa cidden sadece merak etmiş olabilir.

Onun kalbinde bir başkası hala yer ediyor diye üzülüyorum
Böyle olduğunu düşünmüyorum tamamen merak ben de lisede geçmişimde hayatımda olan yahut beni çok sevdiğini söyleyen kişilere bakıyorum ne kadar değişmişler çocukları olmuş mu falan diye bu demek değildir ki onlara karşı birşey hissediyorum eşimi çok seviyorum bakmamın tek nedeni merakım fazla meraklı bir insanım çünkü

evet mesaj atması saçmalık tamamen ona lafım yok da ben eşime demeden böyle bir şey yazmazdım. Gel beraber yazalım derdim heralde. Neyse eşiniz tepki göstermemiş
Yok kız onu yapmam belli mi olur başka hesaptan yazar sonra işler başka bir yere giderse oda var etkilense biter is Allah tan dürüst bana bende ona ama yine hatamı söyledim konuştum diye

İnsan insanı merak eder. Eşim de baksa, merak etti diye düşünürdüm. Hatta kimmiş diye bende bir bakardım, kim bilir🙂
Çok anlam yüklemeyin bu kadar. Aldatma değil bu. Sadece merak.

Denk gelir bakılır yeri gelir bakılır ancak iş pinterest’ten dahi aratmaya kadar geldiyse orada benim bir kafam karışır açıkçası..

Bende bakıyorum hemde hepsine. Meraktan yani. Hepsine aşık değilim ya

bende baktım geçenler de hatta bak benle iken baya yakışıklıydı şimdi böyle ne biliyim bi değişik olmuş sakallı fln . .
hatta bazen konusmadığım bi arkadas var ona da bakıyorum .. Bakmayan var mı ya ?
bunlar hep meraktan bence bir şey oldugunu sanmıyorum. .

kadının google a adını yazınca cıkmıstır pınperestde otomatık, tum sayfalarda ayrı ayrı aratmıyor yanı google a yazıyor cıkanlara bakıyor
merak etmıstır gecmıs gıtmıs teee fi tarıfınde , ınsanlar bazen merakına yenılebılıyor

14 yil olmus evleneli ki onun da oncesi birlikteliginiz varsa, bu kadar surede insan her seyi unutur bence, degil ki eski sevgili.

ama neden merak ediyor orasini bilemem.

ama bakin bir cok insan bakiyormus, cok da anormal degil demek ki.

adam merak etmiş bakmış, yakalanmasa iyiymiş ama yakalanmış. bende bakıyorum ara ara . sadece merak , bakınca ne oluyor zaman herkesten çok şey alıp götürmüş onu anlıyorum.adı üzerinde eski

Endişenizi anlıyorum da düşündüğünüz kadar büyük bir kriz yok aslında.

Aldatmak isteyen eşler bu forumda yeni cep telefonu alıyor ya da mevcudu saklıyor. Gizli hesaplar açıyor, arama geçmişi mutlaka siliniyor vs.

Oturup Google arama geçmişinden “yakalanması”(?) biraz komik olmuş. 😅Aldatma niyetindense anlık bir merak olma ihtimali çok daha yüksek. O nedenle kendini de pek saklamamış aslında.

Eşinizle yakın zamanda beraber kaliteli zaman geçirebiliyor musunuz? Malum pandemi var, herkesin sosyal yaşamı kısıtlandı. Kısıtlamalara uyarak bazı şeyler planlayın, bir süre burnu sürtülsün sizi de şımartsın biraz. Hem sıkıntıdan sağa sola bulaşmaz, hem de güveninizi tazeler.

bence gerçekten meraktan bakmıştır. boşuna üzmeyin kendinizi ben de alakalı alakasız herkese bakıyorum bazen bu huyumu azaltmaya çalışıyorum hatta eşiniz de yapı itibariyle altı boş bir merak duyuyor olabilir yıllar geçmiş zaten

Bende bakıyorum.. Hem kendi eski sevgilime hem esimin eski sevgilisine. Tamamen merak bir açıklaması yok. İlla bir anlam yüklemek gerekmiyor ki hadi kendiminkini unutamadım esimin sevgilisinide mi unutamamış oluyorum :KK70:

X