Kocam eski sevgilisinin profiline arada baktığını( şu son iki yılda en az 3 kere baktığını yakaladım) 14 yıllık evliyim. 2 çocuğum var. Sizden ricam b

İyi geceler bayanlar. 14 yıllık evliyim ve 2 çocuğum var. Eşim beni seviyor benden başkasını düşünmez diye bilirdim. Ama geçen hafta eski sevgilisinin facebook ve Google arama motorundan arattiğini yakaladım. Geçmiş senelerde de Facebook arama kısmında bu ismi görmüştüm. Kimmiş diye bakmiştim.Kadın evlenmiş kocası ile ortak hesap açmış. Benim aklimdan eşimin eski sevgilisi olabileceği geçmedi. Erkek olanı (eski meslektaşı falan)tanıyor galiba dedim. Bu sene de aratmış ve bu sefer Pinterestine bile bakmış. Bu sefer sıkıştırdım sordum kim bu diye? Zorla söyledi 20-25 sene önce olduğunu ama bu süre boyunca hiç konuşmadığını söyledi. Peki neden aratiyorsun profiline bakıyorsun ( benim evlenelden beri hiç eski sevgilimi aramadığimi söyledim) eskiyse bu bakilmamli evliliğinmizi zedeler dedim. Bana ara ara baktığını meraktan baktığını. Başka arkadaşlarına da baktığını söyledi. Neyini merak ettin dedim....
Bayanlar sizden ricam benim yerime kendinizi koyun yada benim yaşadığımı yaşayan varsa cevap verin ne yapardınız. Kaç gündür huzursuzum. Kendimi kandırılmış hissediyorum. Onun kalbinde bir başkası hala yer ediyor diye üzülüyorum. Siz olsanız ne yapardınız? Bana akıl verin kimselere anlatamıyorum.
uzucu bir durum ama abartmaya gerek yok bence. Herkes bakar merak eder, arkadasim hep bakiyor eski sevgilisine ama su an esine deli gibi asik. Aklinda bir tek benim oldugumdan eminim ama yine de eskileri duygu hissetmeden de olsa hatirlaman beni uzuyor. Lutfen aklina getirme ve bize odaklan vs. yapici bir sekilde konusun. Bu konuyu da aklinizdan cikarin.

uzucu bir durum ama abartmaya gerek yok bence. Herkes bakar merak eder, arkadasim hep bakiyor eski sevgilisine ama su an esine deli gibi asik. Aklinda bir tek benim oldugumdan eminim ama yine de eskileri duygu hissetmeden de olsa hatirlaman beni uzuyor. Lutfen aklina getirme ve bize odaklan vs. yapici bir sekilde konusun. Bu konuyu da aklinizdan cikarin.
Dedim hemen hemen aynı cümlelerle. Eskiyi hatırlaman beni üzüyor evliliğimizi zedeler beni de incitiyor dedim. Gerçekten de öyle. Bende aklımdan çıkarmak üzereyim. O bayanın profiline baktım. Kendimle kıyaslamak değil de kiskanmaya degmeyeceğini düşünüyorum. Beni yanlış anlamayın Allah ne yaratirsa yaratsin güzel yaratır ama .... İşte en iyisi yazmayayım. Kocam yalancı kaypak biri olsa. beni çok seviyor olmasa ailesine bağlı olmasa inanin başka türlü bir karar alırdım. Biz ikimiz de birbirimizi çok seviyoruz. Her evlilikte bazen taraflar birbirini bilip bilmeden üzüyor. Belki de bu yaşanması gereken bir şeydi oldu bitti. Artık unutmaya çalışıyorum

bence gerçekten meraktan bakmıştır. boşuna üzmeyin kendinizi ben de alakalı alakasız herkese bakıyorum bazen bu huyumu azaltmaya çalışıyorum hatta eşiniz de yapı itibariyle altı boş bir merak duyuyor olabilir yıllar geçmiş zaten
Kesinlikle. O an ki sinirim geçti düşündükçe sizin dediğinize katılıyorum. Birbirimizi sevmiyor mutsuz bir yuvamız olsa başka türlü. Ama ben onu ilk günkü gibi seviyorum. O da beni ilk günden artarak daha çok sevdiğini söylüyor.

İyi geceler bayanlar. 14 yıllık evliyim ve 2 çocuğum var. Eşim beni seviyor benden başkasını düşünmez diye bilirdim. Ama geçen hafta eski sevgilisinin facebook ve Google arama motorundan arattiğini yakaladım. Geçmiş senelerde de Facebook arama kısmında bu ismi görmüştüm. Kimmiş diye bakmiştim.Kadın evlenmiş kocası ile ortak hesap açmış. Benim aklimdan eşimin eski sevgilisi olabileceği geçmedi. Erkek olanı (eski meslektaşı falan)tanıyor galiba dedim. Bu sene de aratmış ve bu sefer Pinterestine bile bakmış. Bu sefer sıkıştırdım sordum kim bu diye? Zorla söyledi 20-25 sene önce olduğunu ama bu süre boyunca hiç konuşmadığını söyledi. Peki neden aratiyorsun profiline bakıyorsun ( benim evlenelden beri hiç eski sevgilimi aramadığimi söyledim) eskiyse bu bakilmamli evliliğinmizi zedeler dedim. Bana ara ara baktığını meraktan baktığını. Başka arkadaşlarına da baktığını söyledi. Neyini merak ettin dedim....
Bayanlar sizden ricam benim yerime kendinizi koyun yada benim yaşadığımı yaşayan varsa cevap verin ne yapardınız. Kaç gündür huzursuzum. Kendimi kandırılmış hissediyorum. Onun kalbinde bir başkası hala yer ediyor diye üzülüyorum. Siz olsanız ne yapardınız? Bana akıl verin kimselere anlatamıyorum.
Hangimiz bakmıyoruz ki ya ben bakıyorum hep eski sevgililerime eski arkadaşlarıma be var ki bunda eşim 20yıl önceki sevgilisine baksa gel beraber bakalım nasılmış hayatı derim bence çok abartmışsın

Teşekkürler hemen hemen aynı şekilde konuştuk.

Dedim hemen hemen aynı cümlelerle. Eskiyi hatırlaman beni üzüyor evliliğimizi zedeler beni de incitiyor dedim. Gerçekten de öyle. Bende aklımdan çıkarmak üzereyim. O bayanın profiline baktım. Kendimle kıyaslamak değil de kiskanmaya degmeyeceğini düşünüyorum. Beni yanlış anlamayın Allah ne yaratirsa yaratsin güzel yaratır ama .... İşte en iyisi yazmayayım. Kocam yalancı kaypak biri olsa. beni çok seviyor olmasa ailesine bağlı olmasa inanin başka türlü bir karar alırdım. Biz ikimiz de birbirimizi çok seviyoruz. Her evlilikte bazen taraflar birbirini bilip bilmeden üzüyor. Belki de bu yaşanması gereken bir şeydi oldu bitti. Artık unutmaya çalışıyorum
bravo size, ilk anda olmasa da sonradan olgunlukla karsilamissiniz. boyle tavirlar evlilikleri kurtariyor iste

Maalesef cnm erkek de kadın milletii de merak eder ne yapio acaba evli mi çocuğu varmı degismis mi die. Eşim asla öyle birşey yapmadi ama baya üzerinden 3 yıl gecmisti bitmişti arkadaşlıkları. Sonra benle ilişkisi oldu herneyse konuya girim smaesim önceden anlatmisti böyle biri vardı olmadı kızın ailesi istemedi ama iyidi ailesi kabul etsedi beni onunla evlenmiştim derdi bir gün istagramdan eklemiş eşime söylemedim ama ismindencsnlsdim eşim adına konuştum senisin die evet nerden anladın dedi konuştuk nasılsın falan filan niye beni ekledin dedim öylesine merak ettim seni dedi kocam sanio beni seni merak ettim nasılsın die ne yaptın evlendin mi die. Bende evlendim çok mutluyuz dedim onucsordum oda mutluymuş çocuğu olmuş falan ona dedim bana mesaj stma birdaha eşim görse kızar ayıp yanlış birşey eslerimize haksızlık yapıyoruz dedim tamam dedi özür diledi helallik istedi hellal ettim 😁 engelledi demekki eşimi çok sevmiş zamanında ama ailesi vermemiş . Bende o gün çok bozuldum nedense bilmiyorum tuhaf old eşimin arkasından böyle birşey yaptı diye merskcettim amacı dlnedr die. 2 ay bile geçmeden eşime söyledi m dayanamadım senin arkandan böyle birşey yaptım dedim oda şaşırdı ne konuştunuz dedi bende böyle böyle dedim sanırım seni unutmamis dedim 🤨çok tuhaf ya neyseki üstümden o yük kalktı eşimin tepkisini de ölçtüm bana halan dio çok iyidir tanışan bsyilirsin ama isteckismet olmadı ailesi sorun yapmasaydi evlenmek isterdim dio gelse çıldırma birguzel soylendim oda bana dio niyecsinirlenyon senle mutluyom çocuklarımız vsr manyak mısın eski di bitti senden oncedi dedi 😁😒
Ay benim eşiminde eski kız arkadaşı biz evlendikten sonra mesaj atmıştı helallik istemişti. Bende senin gibi cevap yazayım dedim. Vaz geçtim eşime söyledim. 😄 O da helal olsun de gitsin demişti 🤦

Ay benim eşiminde eski kız arkadaşı biz evlendikten sonra mesaj atmıştı helallik istemişti. Bende senin gibi cevap yazayım dedim. Vaz geçtim eşime söyledim. 😄 O da helal olsun de gitsin demişti 🤦
Ne unutmaz kocalarimiz varmış 😁😁😁🤣🤣 bir bizi hatırlayan yok böyle soranimiz yok 🤣🤣 aman olmasın benim kocam deli benim başıma öyle birşey gelse kocam beynimi yemiştir kimdir niyedir nasıldır diye diye ömrümü yerdi 😁benden fazla tepki gosterirdi

Ne unutmaz kocalarimiz varmış 😁😁😁🤣🤣 bir bizi hatırlayan yok böyle soranimiz yok 🤣🤣 aman olmasın benim kocam deli benim başıma öyle birşey gelse kocam beynimi yemiştir kimdir niyedir nasıldır diye diye ömrümü yerdi 😁benden fazla tepki gosterirdi
Ay ben istemem aramasınlar bitmiş gitmiş evlenilmiş. O helallik istemekte hiç masum bişey değil bence. Allah herkesi mutlu etsin. Çok şükür eşim deli değil 😄 ama tabiki tepki gösterirdi 🤭

Ben de bakarım.Sırf meraktan napıyor diye.Hatta bi defasında eşimin eski kız arkadaşına birlikte baktık.Kadının çocuğu falan olmuş.Ondan çok oturdum ben inceledim😅Ama eğer eşim yaptığı halde inkar ederse o zaman kıyameti koparırdım yalan söyledi diye.

Bazen insan meraktan bakabilir bence abartmayın kandırılmadınız ..

Ay ben istemem aramasınlar bitmiş gitmiş evlenilmiş. O helallik istemekte hiç masum bişey değil bence. Allah herkesi mutlu etsin. Çok şükür eşim deli değil 😄 ama tabiki tepki gösterirdi 🤭
Eşim deli derken mecaz anlamda dedim kaldıramaz bu durumları aksi sınırlı laf anlamaz biri 😁aynen ya saçma helallik istemesi Allah bilir ne cektirmisler kocalarımıza nannkorler helallik istiyorlar birde kocam onun sayesinde gözleri açılmış saflık tan çıkmış olan bana oldu elin kızı yüzünden 😁

Ablacım 14 yıllık evlisiniz neyi dert ediyorsunuz öylesine bakmış işte açık da söylemiş sorduğunuzda kadın da evli baksa ne olur bakmasa ne olur. Dert edilecek durum değil bence.

Ben de bakarım yalan yok eşiminkine de bakarım hatta merak ettiğim başka insanlarfa da bakarım ama devamlı değil tabi kırk yılda bir aklıma düşerse

Eşim deli derken mecaz anlamda dedim kaldıramaz bu durumları aksi sınırlı laf anlamaz biri 😁aynen ya saçma helallik istemesi Allah bilir ne cektirmisler kocalarımıza nannkorler helallik istiyorlar birde kocam onun sayesinde gözleri açılmış saflık tan çıkmış olan bana oldu elin kızı yüzünden 😁
Haklıkınız. 🤭 Bende mecaz yaptım deli değil derken. Yanlış anlamayın. 😄

X