Kocam eskisi gibi sevmek istiyorum ama....

kelin ilacı olsa başına sürermiş.
ben konuşuyorum konuşuyorum ıccık değişir gibi oluyor derken bi bakıyorum eski haine dönmüş.
adamın huyu bu.

2002 yılında evlendım onunla büyük bır aşkla. evlendiğimiz günden beri hep soğukdu aslında. şöyleki mesela cinsel konuda hiç bı zaman benımkada ısteklı olmadı. ben istemesem 1 ay yatmasak sorun değil onun için.
Boş zamanında evde oldugu zaman tv karsısında sıgara ıcer yatar bütün gün. hiç demez hadi çocuğu hazırla parka veya bıyere oturmaya gıdelım.
ilk zamanlar bu halı benı pek rahatsız etmıyodu. çünki aşıktım ona. Halen daha sevıyorum onu. Ama bir şeyler gıttı ıcımden. o beni öpünce tüğlerım dıken dıken olmuyo artık, sarılınca hoşuma gıtmıyo o kadar. nıye böyle oldu?? ben eskısı kadar sevmek ıstıyorum onu. ılk zamanlardada böyleydı bu adam yanı hep bıraz soguktu. şimde ne oldu bana bıktımmı?? onu evde tv karşısında sıgara ıcerken görünce cınlerım tepeme cıkıyo ama bellı etmıyorum tabı.
eskısı gıbı olurmuyum ben???

ne evliyim ne de evlilik ve ilişki konusunda buradaki bir çok bayan kadar tecrübeli. 1 tek ilişkim oldu o da devam ediyor ama ben şu yaşımda şu tecrübemde anladım ve öğrendim. eğer siz çabalamanıza rağmen ters tepki alıyorsanız söylemenize rağmen anlaşılmıyorsanız ve siz çabalamanıza rağmen sizden bir şeyler gittiyse ya geri gelmiyor ya çok zor geliyor. her konusu açıldığında içinizde bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz. siz ne hayaller kurarak evleniyorsunuz ya da ilişkiye başlıyorsunuz ama o bunu yapıyor. erkekleri bilmem ama hangi kadın istemez ki hep o olsun hayatımda ilk, son, tek vs olsun diye. siz tekrar bu yaşınıza dönebilir misiniz, tekrar çocuğunuz bu yaşına döner eşiniz sizi parka götürür mü hayır.çok mu büyük bir olay tabii ki değil ama insanın içinde kalıyor. sizin evlilikle ilgili hayaliniz bu, onun ki tv izlemek sigara içmek. hayalleriniz gerçekleşmeden yaşıyorsunuz, yaşlanıyorsunuz siz 40 yaşınıza geldiğinizde o adam olsa ne olur giden geri gelir mi aynı hevesiniz olur mu. hayata bir kere geliyorsunuz herkesin hakkıdır hayalindeki şeyi yaşamak. büyük bir sorun olur engel olur yapamazsınız anlarım tamam kısmet değilmiş dersiniz ama keyfe keder yapılmıyorsa bencillik bu işte. ne çok dertliymişim bu konuda rahatladım valla

allahım bana sevgı ver
allahım bana sevgı ver
allahım baana sevgı ver

bunu içinden sıkça tekrarla

soyle soyle soyle durmadan tekrarla sevgın gerı gelecektır. :kedi:

eşinizin sevme yöntemi bu demek ki... en başından beri böyleymiş ve siz de onu böyle kabullenmişsiniz, şimdi kusur bulmak onu da kırabilir bence.

siz ön ayak olun bazı şeylere, eminim zaafları vardır. bunları ortaya çıkarmaya çalışın. mutluluklar dilerim..

iyi yönünden bak..en azından aklı başka kadınlarda değil,nete kendine kız aramıyor veya dışarıda haytalık yapmıyor...

bu açılardan çok şanslısın..sana ilgisiz olup da başka kadın gördüğü zaman değişen bir adam değilmiş..böyle niceleri var..

bu böyle de gider arkadaşım.konuşmakla yontsan da o yine tv başında oturur kalkmaz.

böyle de sevmeye çalış.değiştirmeye kalktın mı problemler başlar..olmadı kendine hobiler edinip ona sinir olmanı engelleyecek uğraşılar edin ki zamanın dolsun..

iyi yönünden bak..en azından aklı başka kadınlarda değil,nete kendine kız aramıyor veya dışarıda haytalık yapmıyor...

bu açılardan çok şanslısın..sana ilgisiz olup da başka kadın gördüğü zaman değişen bir adam değilmiş..böyle niceleri var..

bu böyle de gider arkadaşım.konuşmakla yontsan da o yine tv başında oturur kalkmaz.

böyle de sevmeye çalış.değiştirmeye kalktın mı problemler başlar..olmadı kendine hobiler edinip ona sinir olmanı engelleyecek uğraşılar edin ki zamanın dolsun..

ya bide bi huyu var. o orda otuturken bisey yapamam. yani örgü örsem örme der, kitap okusam okuma der. Karşımda otur sende tv izle veya dizine yatayım der. 8 senedir dızımde yatıyo bıktım artık yatmasından

evlilik aşkı öldürüyor dedikleri bu mu acabaa ?
bi çok evli çift aynı şeyi söylüyo :bbo:
bi süre sonra evliliklerde o eski heyecan kalmıyo birbirinize alışıyorsunuz ve aranızdaki aşk yerini sevgiye bırakıyor diyolar :1no2:
aşk heralde bitmeye mahkum bişe mafoldumben.. 3 sene 5 sene sürüyo çok nadir bi ömür boyu birbirine tutkuyla bağlandığını gördüğüm insanlar onlarda gerçekten şanslıı opuyorumnanaktan
sen hala eşini seviyorsundur eminim ama bi süre sonra onun artık bu hallerine alıştığın için sana yapılan herşey sıradan gelmiştir
ama istersen evliliğine yeni heyecanlar sende katabilirsin eşine bi kaç süpriz hazırlayarak yada huyuna suyuna giderek adamı kendi istediğğin bi hale getirebilirsin
şimdiden kolay gelsin :nazar:

her erkek aynı olmayabilir

onunda huyu bu şekildedir

öyle kabul etmekten başka çare yok değişmiyorsa

ya bide bi huyu var. o orda otuturken bisey yapamam. yani örgü örsem örme der, kitap okusam okuma der. Karşımda otur sende tv izle veya dizine yatayım der. 8 senedir dızımde yatıyo bıktım artık yatmasından

benim de kocam olsa da dizimde yatsa =)
:kedi:

ne evliyim ne de evlilik ve ilişki konusunda buradaki bir çok bayan kadar tecrübeli. 1 tek ilişkim oldu o da devam ediyor ama ben şu yaşımda şu tecrübemde anladım ve öğrendim. eğer siz çabalamanıza rağmen ters tepki alıyorsanız söylemenize rağmen anlaşılmıyorsanız ve siz çabalamanıza rağmen sizden bir şeyler gittiyse ya geri gelmiyor ya çok zor geliyor. her konusu açıldığında içinizde bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz. siz ne hayaller kurarak evleniyorsunuz ya da ilişkiye başlıyorsunuz ama o bunu yapıyor. erkekleri bilmem ama hangi kadın istemez ki hep o olsun hayatımda ilk, son, tek vs olsun diye. siz tekrar bu yaşınıza dönebilir misiniz, tekrar çocuğunuz bu yaşına döner eşiniz sizi parka götürür mü hayır.çok mu büyük bir olay tabii ki değil ama insanın içinde kalıyor. sizin evlilikle ilgili hayaliniz bu, onun ki tv izlemek sigara içmek. hayalleriniz gerçekleşmeden yaşıyorsunuz, yaşlanıyorsunuz siz 40 yaşınıza geldiğinizde o adam olsa ne olur giden geri gelir mi aynı hevesiniz olur mu. hayata bir kere geliyorsunuz herkesin hakkıdır hayalindeki şeyi yaşamak. büyük bir sorun olur engel olur yapamazsınız anlarım tamam kısmet değilmiş dersiniz ama keyfe keder yapılmıyorsa bencillik bu işte. ne çok dertliymişim bu konuda rahatladım valla

alkisalkisalkis

arkadaşımın yorumuna katılmakla birlikte malsef ki bazı erkekler böyle olabiliyorlar bende bu sorun ve daha fazlası yüzünden eşimden ayrıldım. insan çok yıpranıyor. bence hakaret aşşağılama ve kavga yoksa kıymetini bilin. adamın huyu böyle diyeceğim ama bu seferde bu mu evlilik diyor insan. allahım ne kadınlar var kırk yıl yatmasa erkek ses çıkarmaz kimi kadınlarda işte ister ama erkek de olmaz. ne yapacaksın güzelim çok dert etmemeye eşinin iyi taraflarını görmeye çalış.

dogru söledin hayallerimizi yaşamadan yaşlanıyoruz.Çok üzgünüm çoook

kadınlar romantik erkekler kazma hahahah benimki hariç minik kuşum aşkım benim:) arkadaşım zaten adamın yanında öle örgü iş falan yapılmaz canım bütün erkekler tv başında evde sende hizmet ediceksin bu görevimiz ama eşinde seni tatmin etcek sanırım bu eksik sizde yada sen tatmin olmuyosun canım kadınlara yaranılmaz hep başka şey isterler erkekler basittir tek dertleri tv başında oturup dinlenmektir yani biz biraz karmaşığız her erkek anlayamaz rahat ol kızınla ilgilen

2002 yılında evlendım onunla büyük bır aşkla. evlendiğimiz günden beri hep soğukdu aslında. şöyleki mesela cinsel konuda hiç bı zaman benımkada ısteklı olmadı. ben istemesem 1 ay yatmasak sorun değil onun için.
Boş zamanında evde oldugu zaman tv karsısında sıgara ıcer yatar bütün gün. hiç demez hadi çocuğu hazırla parka veya bıyere oturmaya gıdelım.
ilk zamanlar bu halı benı pek rahatsız etmıyodu. çünki aşıktım ona. Halen daha sevıyorum onu. Ama bir şeyler gıttı ıcımden. o beni öpünce tüğlerım dıken dıken olmuyo artık, sarılınca hoşuma gıtmıyo o kadar. nıye böyle oldu?? ben eskısı kadar sevmek ıstıyorum onu. ılk zamanlardada böyleydı bu adam yanı hep bıraz soguktu. şimde ne oldu bana bıktımmı?? onu evde tv karşısında sıgara ıcerken görünce cınlerım tepeme cıkıyo ama bellı etmıyorum tabı. eskısı gıbı olurmuyum ben???

Bence belli etmen gerekiyor
Soğuduğunuda belli et
Kendisini toparlasın odakaydirigubbakcemile

kadınlar romantik erkekler kazma hahahah benimki hariç minik kuşum aşkım benim:) arkadaşım zaten adamın yanında öle örgü iş falan yapılmaz canım bütün erkekler tv başında evde sende hizmet ediceksin bu görevimiz ama eşinde seni tatmin etcek sanırım bu eksik sizde yada sen tatmin olmuyosun canım kadınlara yaranılmaz hep başka şey isterler erkekler basittir tek dertleri tv başında oturup dinlenmektir yani biz biraz karmaşığız her erkek anlayamaz rahat ol kızınla ilgilen[/QUO

seninde eşinde benımkı gıbı olsa anlardın. kocanın yanında örgüde örülür yeri gelince. benım örgü öremiceksem oda oturup karşımda tv izlemıcek.:mymeka:

bicok evlılıkte bu boyle..
heyecan kalmıyo o ılk opus ılk dokunus hıcbısey eskısı gıbı olmuyo...
bazen bakıyorumda gelıp gıden zamana gerıde bıraktıklarım ıcın ah dıyorum keske hayatı basa sarıp o duyguyla tekrar tekrar yasasam o heyecan hıc sılınmeden hıc bıtmeden soluksuz yasansa..
keske keske keske....:nazar:

bicok evlılıkte bu boyle..
heyecan kalmıyo o ılk opus ılk dokunus hıcbısey eskısı gıbı olmuyo...
bazen bakıyorumda gelıp gıden zamana gerıde bıraktıklarım ıcın ah dıyorum keske hayatı basa sarıp o duyguyla tekrar tekrar yasasam o heyecan hıc sılınmeden hıc bıtmeden soluksuz yasansa..
keske keske keske....:nazar:

ya işte evliliklerin hemen hemen hepsi bu haldedir zaten..
ilk günkü heyecan ilk günkü aşk aynı kalmazki ...zamanla tükenir gider veya yerini bağlılığa alışkanlığa vs bırakır..
o heyecanı aşkı özlemek istemek güzel ama onun kalıcı olmasını beklemek yanlış...

şöyle düşünün bir de sizin evliliğinizin ilk zamanlarında yaşadığınız o aşkı coşkuyu hiç yaşamayanlar da var...hiç sevmeden istemeden zorla evlenenler..(bu durum erkek için değil ama bir bayan için çok zordur) ..
ki hiç bunları yaşamayan biri tutup da ah keşke o günler geri gelse diyemez öyle değilmi..evet tabiki diyemez ..ama sizde en azından yaşanmış güzel hatıralar var..

ah gülüm sen evlisin de böyle söylüyorsun benim bir yıllık bir ilişkim var ben de çok aşık oldum tabiki halada seviyorum ama bende de ilk zamanlarki duygu yok ama normaldir kalmaması bu sevgi bitti anlamını taşımaz belki de daha kuvvetli bağlarla bağlanmışınızıdr ancak o ilk duyulan kıpırtılar heyecanlar kalmıyor çünkü zamanla bir sahiplenme ve sıradanlaşma var ilişkilerde.üzülme yani normal.

ilk zamanlar bu halı benı pek rahatsız etmıyodu. çünki aşıktım ona. Halen daha sevıyorum onu. Ama bir şeyler gıttı ıcımden. o beni öpünce tüğlerım dıken dıken olmuyo artık, sarılınca hoşuma gıtmıyo o kadar. nıye böyle oldu?? ben eskısı kadar sevmek ıstıyorum onu. ılk zamanlardada böyleydı bu adam yanı hep bıraz soguktu. şimde ne oldu bana bıktımmı?? onu evde tv karşısında sıgara ıcerken görünce cınlerım tepeme cıkıyo ama bellı etmıyorum tabı.
eskısı gıbı olurmuyum ben???
ay canım ne kadar güzel anlatmışsın:teselli:
bu aralar ne kadar çok kadın eşinin seksüel ilgisizliğinden yakınır oldu, yediklerindemidir elektromanyetik kirlilikten midir nedir
ilk zamanki heyecan olmaz ama tabii ki çok daha iyi olabilir ilişkiniz ama bu tek taraflı çabayla olmaz ki canım ilişki adı üstünde 2 kişi, tek kişinin çabasıyla zor yani, bu yüzden kanepedeki eşine gıcık oluyorsun, büyük ihtimalle hiç bir çabası yok, huyum kurusun napıyım demek, en kolayı
oldu herkes sorumluluklarında huyum bu niidek diye sıyrılsın, bu mu yani

X