Kocam eskisi gibi sevmek istiyorum ama....

bicok evlılıkte bu boyle..
heyecan kalmıyo o ılk opus ılk dokunus hıcbısey eskısı gıbı olmuyo...
bazen bakıyorumda gelıp gıden zamana gerıde bıraktıklarım ıcın ah dıyorum keske hayatı basa sarıp o duyguyla tekrar tekrar yasasam o heyecan hıc sılınmeden hıc bıtmeden soluksuz yasansa..
keske keske keske....:nazar:

bak benim nikimin altında ne yazıyooooosırnaşık şeydelikafadulden

canım bunları aynen kelimesi kelimesine eşinle paylaş...
belki seni anlayıp kendine çeki düzen verir.
başka dert gelsin dilerim ki...kaydirigubbakcemile

ah gülüm sen evlisin de böyle söylüyorsun benim bir yıllık bir ilişkim var ben de çok aşık oldum tabiki halada seviyorum ama bende de ilk zamanlarki duygu yok ama normaldir kalmaması bu sevgi bitti anlamını taşımaz belki de daha kuvvetli bağlarla bağlanmışınızıdr ancak o ilk duyulan kıpırtılar heyecanlar kalmıyor çünkü zamanla bir sahiplenme ve sıradanlaşma var ilişkilerde.üzülme yani normal.

canım sen erken yitirmişsin heyecanını. bende 5 sene sonra azalmaya başladı

ya bide bi huyu var. o orda otuturken bisey yapamam. yani örgü örsem örme der, kitap okusam okuma der. Karşımda otur sende tv izle veya dizine yatayım der. 8 senedir dızımde yatıyo bıktım artık yatmasından

Passiv bir insan iste arkadasim...yapacak birsey yok...8 senenin icinde degismemis bundan sonrada inan pek fazla degismez...:nazar:

Acikcasi bende sevmem öyle sürekli koltugu kollayan insanlari...helede birde kendin aktiv tez canli, eglenceli sen sakrar bir insansan böylesinle gecinmen inanki cok zor.:kahve:

Dedigim gibi önceleri ask daha baskin oldugu icin zit kutuplari birbirini cekiyordu....onun o sakin durgun sessiz tavri sana gizemli hos geliyordu....ama iste uzun vaadede zit kutuplar degil ayni fikir ve yapilari olan insanlar daha mutlu ve huzurlu bir evlilik yapiyor.

Belkide kabullenmek en iyisi güzelim...lakin sende onun gibi sürekli hayata passiv kalmak zorunda degilsin....kizin var, cik gez dolas, arkadas cevreni genislet, hayati ve dogayi doya doya yasa......cünkü esinde bunu kabullenmek zorunda....o öyle diye seninde öyle olma mecburiyetin yok....

Senin sevgin bitmemişki heyecanını yitirmişsin..
Ama yazmışsın ya eşinin huyu böyleymiş nasıl değiştireceksinki insanların kararkteri kendine özgüdür. Sen eşini heyecanlandırmayı dene yada ne bileyim dizinin dibinde yatmanı istiyorsa yat ama ellerinde boş durmasın:jeyyar:
Bakalım hala sakinliğini koruyabiliyormusırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

X