Kocam eve gizli kamera koymus

Ben evli olsam ve eşim ailemin yanındayken arayıp teyit alsa rezil olurum. Ailem sorgular ne oluyor diye. Sizi geçtim oğlunuzun bile canı tehlikede bence bir an önce sonlandırmalısınız bu evliliği. Ama bu kadar takıntılı adam boşanmak da istemez başınıza bela olacak büyük ihtimalle.

Bence sizin önce kendinize gelmeniz ve davranışlarını güzellemek yerine tehlikenin farkında olmanız gerekiyor.
Eşiniz piskopat tavırlar sergiliyor.
Böyle biri Allah korusun en mahrem şeylerinizi bile çekip size karşı kullanabilir.

Adam ruh hastasının en önde bayrak taşıyanından. Potansiyel katil hem de böylesi. Ne iyisi ne kırılması ya ablacım iyi misin sen?

Paranoid şizofreni olabilirmi çünkü bu kişiler oldukça dengeli gibi görünen bir psikolojiye sahiptirler,o kadar normal ideal görünürlerki ihtimal bile vermezsiniz ama eve kamera taktırma,telefona takip sistemi kurmak istemek,akrabaya gidince orada olduğunuzu kontrol ediyor vs.bu belirtiler sağlıklı değil elbetteki,takıntılı ve şüpheci,aslına bakarsanız sizi yakalamak için uğraşıyor,elbetteki aldatmıyorsunuzdur ama o ikna etmiş kendini çünkü kamera almış ve hesaplarınızın şifresini kırmayı planlıyor,emin olmuş ve açık arıyor,yarın öbür gün tesadüfen adamın biriyle selamlaşırsınız bir akraba yada tanıdık olur,görür ederse açıklayamazsınız çünki en ufak detayda aldatıldığına emin olacak,hasta yani kafasında kurmuş ve çok tehlikeli,ben psikolog değilim ama hasta olma ihtimali çok yüksek ve tehlikeli,çocuğunuzla birlikte yanından uzaklaşmakta fayda var,şu anlattığınız adamın hasta olduğunu anlamak için aman aman bişey olmanıza gerek yok çok belli ve korkunç.

O seni incitmekten korkmuyor ama ?

Bilgisayarin kasasisinin icinde kirmizi isigi yanan ve prize takili bir kamera bulduysaniz o kamera calisiyordur.

O bilgisayara neler kaydedildigine bakin. Guvenlik amaciyla mi takilmis, rontgenleme durumumu var, yoksa kiskanclik amaciyla mi kayit yapilmis. Bunu keske kayit ettigi seyleri bulduktan sonra kocanizin yuzune vursaydiniz. Telefonunuzda da takip uygulamasi olabilir, hareketlerinizi kaydeden bir uygulama olabilir (su an adini unuttum ama klavye hareketlerini kaydeden uygulamalar mevcut)

Bu arada kocaniz iyi ve merhametli degil, minareyi calmis kilifini da cok guzel uydurmus sinsi biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…