Kocam fake hesap açmış..

Dalga geçsende. Gerçekten öyle. Doktoru stressiz rahat bi hayat yaşamalı dedi en basitinden özetleyecek olursam
Kocanın yediği haltları anlatsan adam ölür stresinden zaten. Boşanman koymaz o yüzden. Kendini kandırırsın bununla ancak. Bizi değil.

Dalga geçsende. Gerçekten öyle. Doktoru stressiz rahat bi hayat yaşamalı dedi en basitinden özetleyecek olursam

Babanıza bir şey olmasın diye kendi hayatınızı mı kurban ediyorsunuz??? Bu gerçekten sağlıksız bir düşünce. Siz niyetine girdikten sonra bir psikiyatrist desteğiyle söylersiniz babanıza.

Bacım neredeyse bütün erkekler aldatmak ister, çabalar, bulursa acımaz önce bunu kabullen.
Muhtemelen stalk amaçlı açmıştır, eskilere bakıyordur filan.
Soyleme, sorma, takip et

Ya kirazın firinci kuregi kocasi yuzunden niye benim kocam da yaniyor yahu? Hshshsh kabul etmiyorum kemalim yapmaz.

Mavinin her tonunaa Mavinin her tonunaa kirazcim, Allah askina ya bosa su kocani ya da takip etme gereksiz yere kendine de stres yapiyosun.

Kızlar bugün eşimin telefonunu kurcalarken farkettim ki ikinci faceboook hesabı var. Kendi hesabının altında o hesapta gözüktü profilinde, risk alıpta tıklayamadım aniden eşim içeri girer falan diye inceleyemedim henüzz. Kendi ismi ile açmamış bu hesabı ama “qqqqa’’ bu şekilde saçma sapan harfler koymuş ismine. Profil resmi de yok.

Fırsat bulduğumda inceleyeceğim o hesaba girip. Neden böyle bi şey yapmış olabilir ki? Başka işler peşinde olsa fake bi hesap açar ve kızları eklerdi mesela.. fake bir foto koyardı profiline ya da bilmiyorum. Biraz saçma geldi açıkçası. Ama bi şeyler de çevirdiği kesin gibi.. 😤 offf..

Bi kere de instagram hesabını yakalamıştım fake olarak. İncelediğimde bi şey bulamamıştım. Bizim evliliğimizden önce bir hesabı olduğunu ve orada kayıtlı kaldığını, bu hesaptan haberi olmadığını söylemişti. Yine aynı şeyleri mi der sorsam inanın bilmiyorum.. sizce neden açmıştır 2. Face hesabını 😣 dalga geçmeden fikirlerinizi merak ediyorum lütfen akıla ihtiyacım var benim istediğiniz kadar sen akıllanmazsın diye düşünsenizde.. lütfen kızlar 🙏
Çocuk yap

Kızlar bugün eşimin telefonunu kurcalarken farkettim ki ikinci faceboook hesabı var. Kendi hesabının altında o hesapta gözüktü profilinde, risk alıpta tıklayamadım aniden eşim içeri girer falan diye inceleyemedim henüzz. Kendi ismi ile açmamış bu hesabı ama “qqqqa’’ bu şekilde saçma sapan harfler koymuş ismine. Profil resmi de yok.

Fırsat bulduğumda inceleyeceğim o hesaba girip. Neden böyle bi şey yapmış olabilir ki? Başka işler peşinde olsa fake bi hesap açar ve kızları eklerdi mesela.. fake bir foto koyardı profiline ya da bilmiyorum. Biraz saçma geldi açıkçası. Ama bi şeyler de çevirdiği kesin gibi.. 😤 offf..

Bi kere de instagram hesabını yakalamıştım fake olarak. İncelediğimde bi şey bulamamıştım. Bizim evliliğimizden önce bir hesabı olduğunu ve orada kayıtlı kaldığını, bu hesaptan haberi olmadığını söylemişti. Yine aynı şeyleri mi der sorsam inanın bilmiyorum.. sizce neden açmıştır 2. Face hesabını 😣 dalga geçmeden fikirlerinizi merak ediyorum lütfen akıla ihtiyacım var benim istediğiniz kadar sen akıllanmazsın diye düşünsenizde.. lütfen kızlar 🙏

Karı kız bulmaya açmıştır 🥱

Kızlar ben buradaki kadınların bana olan linçleri yüzünden “boşandım”dedim buradaki herkese böyle yazdım.. ama ben boşanamadım aslında babamın evine bile gitmedim 😔 kocam kişisi en son bi kıza yazmıştı sosyal medyadan kızda bana söylemişti.. bu da evliyken oldu.. itiraf etmek istedim, kusura bakmayın beni linçlemeyin diyeceğim ama biliyorum ki linçlenicem. Sen boşanmazsın diyenlere de sözüm inanın ki hiç kolay değilll babam hasta inanın ki bundan korkuyorum çok korkuyorum onları üzmekten. En değerlim her şeylerim annem ve babam onlara bi şey olacak diye korkuyorum
2023 Eylül ayında yazdığın yorumda da yine kocan bu yoldaymış bişey de değişmemiş.
Madem boşanmayacaksın ne kurcalıyorsun?
Fake hesabı aldatmak için açmışsa bile ne yapacaksın?? Yine buradakilere boşandım deyip kendini mi rahatlatacaksın ?

X