Kocam fake hesap açmış..

Tecrübeye sabit canım. Apaçık gizli saklı işler çevirmek için (aldatma, kız tavlama, 18+ sohbet vs) şimdi biz kadınlarda açarız benimde var fake hesabım ama benim şahsi bir hesabım yok işletme hesabım var baya bilindik bir hesap. O yüzden sadece rakiplerimi takip etmek veya düşmanlarımı stalklamak için bakıyorum ara sıra :)) ve Buda kimseden gizli değil ailemde. Kadınlar fake hesap açar exini stalklamak, veya düşmanları vs için erkeklerde kız tavlamak için hepsi bu kadar basit. Ve emin ol sonu da gelmeyecek eğer affetmeyeceksen araştır bul kanıt olsun. Yok affedeceksen hiç karıştırma. Ama bana sorarsan affetme evlilikle en önemli şey sadakat o yoksa bitmiştir. Tek taraflı bir yere kadar yürür..

ya şey diycem
bu kız daha 30 yaşında bile değil eşi de öyledir en fazla dimi?

o yaş grubunda facebook mu var yahu?
hadi benim gibi instagram vs kullanmayan bir dinazor olsa neyse de adam zaten "aktif çapkın" (!) bir kardeşimiz. ne biliyim kahvedeki dayı profili deil ki...
Adam belli işte ama hala konduramiyor eşi, bir insan neden durduk yere fake hesap açar ki...

Bu hesabı söylediğim zaman bana inkar edecek o zaman ne yapacağım
Bakın ispat etseniz muhteşem olur kolay boşanırsınız fakat siz inanmıyorsunuz ki aldatıldığınıza, adamı aklama peşindesiniz, boşanmayacağın adamın pisliklerini araştırma boşuna, adam açık açık aldatıyor işte, boşanmak varken ha bire bahane üretme peşindesin, önemli olan senin bu durumdan kurtulmak isteyip istememen, ya sus ya da boşan, bir tercih yap...

Bakın ispat etseniz muhteşem olur kolay boşanırsınız fakat siz inanmıyorsunuz ki aldatıldığınıza, adamı aklama peşindesiniz, boşanmayacağın adamın pisliklerini araştırma boşuna, adam açık açık aldatıyor işte, boşanmak varken ha bire bahane üretme peşindesin, önemli olan senin bu durumdan kurtulmak isteyip istememen, ya sus ya da boşan, bir tercih yap...
Aldatıyorsa güzel gizliyor o zaman.. keşke dediğiniz kadar basit olsa. Ben zaten çok istiyorum boşanmak. Ama bunun için bi nedenim olmalı. Geçmişte yaşadıklarımızı bana yaptıklarını öne sürsem affetmiştin ama ne değişti? Neden şimdi birden bu kararı verdin gibi sorular çoğalacak

Anladığım kadarıyla kocanız rahat durmayacak. Siz de boşalacak değilsiniz.
Tek tavsiyem prezervatif kullanın eşinizle sevisirken. Hastalik kaparak size tasimasin.

Aldatıyorsa güzel gizliyor o zaman.. keşke dediğiniz kadar basit olsa. Ben zaten çok istiyorum boşanmak. Ama bunun için bi nedenim olmalı. Geçmişte yaşadıklarımızı bana yaptıklarını öne sürsem affetmiştin ama ne değişti? Neden şimdi birden bu kararı verdin gibi sorular çoğalacak
Bu nasıl bir mantık?

Çok istiyorsanız boşanın.

Kim ne soracak anlamadım?

“Evli kalmak istemiyorum” diyemiyor musunuz?

Neden var da siz görmek istemiyorsunuz

Kızlar bugün eşimin telefonunu kurcalarken farkettim ki ikinci faceboook hesabı var. Kendi hesabının altında o hesapta gözüktü profilinde, risk alıpta tıklayamadım aniden eşim içeri girer falan diye inceleyemedim henüzz. Kendi ismi ile açmamış bu hesabı ama “qqqqa’’ bu şekilde saçma sapan harfler koymuş ismine. Profil resmi de yok.

Fırsat bulduğumda inceleyeceğim o hesaba girip. Neden böyle bi şey yapmış olabilir ki? Başka işler peşinde olsa fake bi hesap açar ve kızları eklerdi mesela.. fake bir foto koyardı profiline ya da bilmiyorum. Biraz saçma geldi açıkçası. Ama bi şeyler de çevirdiği kesin gibi.. 😤 offf..

Bi kere de instagram hesabını yakalamıştım fake olarak. İncelediğimde bi şey bulamamıştım. Bizim evliliğimizden önce bir hesabı olduğunu ve orada kayıtlı kaldığını, bu hesaptan haberi olmadığını söylemişti. Yine aynı şeyleri mi der sorsam inanın bilmiyorum.. sizce neden açmıştır 2. Face hesabını 😣 dalga geçmeden fikirlerinizi merak ediyorum lütfen akıla ihtiyacım var benim istediğiniz kadar sen akıllanmazsın diye düşünsenizde.. lütfen kızlar 🙏

Ne yaptığı gayet ortada.

X