Kocam pedofil mi

Bilincalti normal sehvet duyulan haz ile yemek yerken alinin hazzi karistirabiliyormus. Heyecanlaninca erekte olan insanlarda varmis mesela. Bu durum bana onun gibi geldi dedi.
Bazi arkadaslara kendimi aktaramiyorum galiba ama pardon da 3 5 kez erekte gordugumde, kendi gozumden bile sakindigim kizim icin endise etmem kadar normal bir sey yok benim icin.
Don mevzusunda da evet benim icin de igrenc hic hijyenik degil ama ne yapabilirim arkadaslar dinlemeyen birine. Elbette cocugum icin dayatacagim ama yapamadim bu zamana kadar bir sey elimden bir sey gelmedi
Oturtmayacaksınız koltuğa. Yatağa da almayacaksınız. Nevresim kirleniyor diyeceksiniz. Eğer istiyorsa öyle gezmek kendi yatağı kendi nevresimi olacak, koltuğa da kendi örtüsünü serip oturacak. Kaka yapıp gelip koltuğa oturuyor. Sonra çocuk oraya ağzını elini sürüyor. Allah aşkına akıl fikir ya

Haz duygusu nasıl erekte yapabiliyor ki? Bunu çözemedim açıkçası. Yemeğe olan haz ile bunu karşılaştırması tuhaf geldi bana. Hatta baya riskli bir açıklama bu. O zaman çocuğuna gerçekten şehvet duyanlar da buna sığınabilir. Detaylı açıklama yapmadı mı acaba? Böyle bir şey hiç duymamıştım. Psikiyatriste mi psikoloğa mı gidiyorsunuz acaba?

Sizi tatmin etti mi psikoloğun görüşü acaba? Yani o zaman bu adam çocuğu severken çok mutlu olyor diye vücut tepki veriyorsa başka mutluluklar da da oluyor mu Mesela ? Yani bu bir tek çocuğunu seviyorken olmaması lazım gibi geliyor. Belki bu alanda uzmanlaşan mesleki yönden fikri olan kişiler de yazar
Emzirme sırasında orgazm olan kadınlar için duymuştum vücudun salgıladığı hormon ve mutluluk sebebi ile olduğunu ama erkekler de neden olur bilmiyorum

Aynen ya ben eşime böyle bir imada bulunsam ortalığı yıkardı sen bana sapık mı diyon bir de çocuğuma karşı diye . Kocanın bu kadar sakin bir şekilde açıklama yapması sıkıntı.

Pedofili olup suçlandığındada ortalığı yıkan bir sürü insan var. Aynı şekilde hiç bir suçu olmadığı halde tepki vermeyen insanlarda var.

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Ne tarafa kusuyoruz .🤮

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
bu devirde babaniza bile guvenmeyin. burda "ayy delirdin mi" diyen simdi birsey dicem, kisilere aldirmayin. Gozunuzu dort acin. Unlu bir doktorun bile cocugunu taciz ettigi cikti gecenlerde

belki kendi yaşadığınız ağır travmalardan dolayı böyle düşünüyorsunuz belkide gerçek bir olay bilemedim kimsenin günahını alamam belki ereksiyonla alakalı problemi vardır adamın ay ne bilim üzüldüm

Konu sahibi bence psikiyatrist ile görüşme yapın.
Hatta eşinizi de aynı psikiyatriste götürün. Doktor seanslarda eşinizin haberi olmadan yoklasın ama tabi bilemiyorum daha sonra size anlatmayabilir hasta doktor mahremiyeti sebebiyle. İlk görüşmenizde sorarsınız doktora.
Bu arada sizin travmanızla ilgili size konulan bir tanı var mı? Travma sonrası stres bozukluğu, okb, panik atak vs
Hissettiğiniz şey bunlara bağlı iması yapmıyorum sadece merak ediyorum.

tedavi olun. manyak mısınız?
hiç böyle şeyler görmüyormuşuz gibi bu tarz şeyler okuyunca neden böyle tepkiler veriliyo anlamiyorum.
kadın çocugum kucagindayken, çocugumun bacaginin arasinda erekte olmuş bir şey gördüm diyor kocasi pedofil olmasa dahi sorunlu olduğu kesin.
insan ereksiyon halindeyken çocuğunu kucagina oturtmaya utanir büyük küçük farketmez.

keşke kocanıza bunu dile getirmeden önce sıkı bir takip yapsaydınız. böyle bişeyden şüpheeniyosanız asla yanlız bırkmamak kaydıyla yine kameradan veya yakından takibini yapsaydınız bu eşiniz için nekadar kırıcı bir durum olmuştur. sadece şüpheyle böyle bişey ile suçlamanız çok kötü olmuş ve bu eşinizin sizden soğumasınada vesile olur.
inşallah böyle bişey yoktur tabi varsa da Allah blasını versin

Ben yinede ayaküstü sordum. Bir arkadaşım tedirgin olmuş dedim. Priapisim olabilir dedi. Fiziksel bir sorunmus herhangi bir istek olmadan olma durumu sanırım. Detayları bilmeden bilemem dedi.
Öyle de çocuk doğduktan sonra artan bir durum bu. Yani 3 yıllık evlilikte 1 kez görüp de 8 aylık bebekte 5 kez görmek konusu.... İstek olmadan olan şey önceden de oluyor olmali yani... Benim kafam buraya takıldı kaldi

Emzirme sırasında orgazm olan kadınlar için duymuştum vücudun salgıladığı hormon ve mutluluk sebebi ile olduğunu ama erkekler de neden olur bilmiyorum
Ben şok.. ilk kez duydum yani normal bir şey mi kabul ediliyor yani bu durum..m bunu yaşayan vardır belki inanırım ama sağlıklı bişi olduğuna inanmıyorum bı turlu

hiç böyle şeyler görmüyormuşuz gibi bu tarz şeyler okuyunca neden böyle tepkiler veriliyo anlamiyorum.
kadın çocugum kucagindayken, çocugumun bacaginin arasinda erekte olmuş bir şey gördüm diyor kocasi pedofil olmasa dahi sorunlu olduğu kesin.
insan ereksiyon halindeyken çocuğunu kucagina oturtmaya utanir büyük küçük farketmez.
Kesinlikle adam normal değil.
Çocuğu olduktan sonra hala poposunun rahatına orasını burasını sallaya sallaya geziyor adam.
Evde ufak çocuk varken hala donsuz gezmesine inanamadım ben.
Kadın diyor ki donsuz olduğu için ereksiyonu daha net görülüyor. Ama rahat diye hala böyle geziyor. Adam utanmaz. Çocuğundan da utanmıyor.
Normal insan ufak çocukken varken teşhirci gibi donsuz mu gezer Allah aşkına.

Kesinlikle adam normal değil.
Çocuğu olduktan sonra hala poposunun rahatına orasını burasını sallaya sallaya geziyor adam.
Evde ufak çocuk varken hala donsuz gezmesine inanamadım ben.
Kadın diyor ki donsuz olduğu için ereksiyonu daha net görülüyor. Ama rahat diye hala böyle geziyor. Adam utanmaz. Çocuğundan da utanmıyor.
Normal insan ufak çocukken varken teşhirci gibi donsuz mu gezer Allah aşkına.
Ha şunu da söyleyeyim konu sahibi.
Siz de hala adamın orası burası meydanda gezmesine biraz fazla minnoi tepki veriyorsunuz.
Arkadaşınız yada aileniz gelince de donsuz mu geziyor yoksa giyiyor mu iç çamaşırını. Eğer giyiyorsa daha kötü. Elalemden utanıyor da hap kadar çocuktan mı çekinmiyor?
Utanmaz adam ya. Siz de hala napayım giymiyor diyorsunuz. Zorla giydireceksiniz. Kızımız var başlatma rahatına diyeceksiniz.
Bu kadar hayatından rahatından ödün vermeyecekse çocuk yapmayacaktı.

Annemin eski mahallesinde bir abla vardı. O anlatmıştı. Köyde yaşlı babası varmış. Komşu kadın da küçük kızıyla bunlara gelirmiş. Evde köşesinde oturan ton ton dede. Üç dört yaşlarında kız çocuğunu kucağına oturtur severmiş. Abla diyor babamda bi gariplik farkettim çocuk gidince değişiyor. Meğerse adam cinsel organının üzerine çocuğu oturtup işte oynatıyorum ayağına boşalıyormuş. Hatta kadın baya ayrıntılı anlatmıştı kızın mahrem bölgelerini uygunsuz şekilde okşadığını falan. Sonra komşuya demiş bir daha gelme çocuğu da getirme babam normal değil.

X